چرا Mall-Franchising در ترکیه مزیت دارد؟

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

چرا Mall-Franchising در ترکیه مزیت دارد؟

نمایندگی به عنوان یک رابطه تجاری طولانی مدت و مداوم تعریف می شود که طرف امتیاز دهنده کالا یا خدمات به طرف دوم برای انجام تجارت با ارائه اطلاعات و پشتیبانی در مورد مدیریت و سازماندهی تجارت در یک دوره خاص و محدودیت ها ، به طرف دوم می دهد. . امروزه ، در ترکیه ، بازار حق امتیاز نمایندگی در میان بخشهایی است که از جذابیت سرمایه گذاری محافظت می کند. زنجیره مارک های خارجی و داخلی به سرعت در حال افزایش است. مراکز خرید یکی از مکانهای مناسب برای امتیازدهی در ترکیه است. ما مزایای مراکز خرید را ذکر کرده ایم.

محبوبیت

در ترکیه مراکز خرید از مکانهای پربازدید هستند. مردم نه تنها برای خرید بلکه برای معاشرت و گذران وقت با کیفیت به مراکز خرید می روند. اگر در مکانی که تعداد زیادی از مردم از آن بازدید می کنند نمایندگی داشته باشید ، دیگر هیچ دلیلی برای محبوب نبودن نخواهید داشت.

قیمت های مناسب

مارک ها حمایت زیادی از کارآفرینان برای مراکز خرید می کنند. تخفیف ها و افزایش تعداد مارک ها فضای رقابتی را نسبت به هزینه های فرانشیز ونمایندگی در سال ۲۰۲۰ ایجاد کرده است. بسیاری از مارک ها شروع به پایین نگه داشتن هزینه های ورود خود می کنند. برخی از مارک ها حق ورود به فرانشیز را دریافت می کنند اما گردش مالی ماهانه را دریافت نمی کنند ، در حالی که برخی از مارک ها ممکن است از حق استفاده و گردش مالی تقاضای سهم و هزینه تبلیغات کنند. پایین نگه داشتن هزینه فرانشیز انگیزه کارآفرین را افزایش می دهد. به خصوص در دوره های خاص ، مارک ها تبلیغات زیادی انجام می دهند. این اجازه می دهد تا سرمایه گذار با بودجه های مقرون به صرفه تر ، بخشی از یک مارک تحت سیستم امتیاز انحصاری نمایندگی باشد.

بازدید کنندگان بیشتر

اگر نمایندگی شما در یک مرکز خرید باشد ، مکان شما بازدید کنندگان بیشتری را به خود جلب می کند. این بدان معناست که مشتریان بیشتر از سایر گزینه ها هستند.

زیر ساخت

مراکز خرید به طور کلی زیرساخت های بسیار خوبی دارند و ساختمان ها از بالا به پایین محافظت می شوند. نمایندگی نیازی به استرس در مورد نگهداری امکانات ندارد. همچنین ، فروشگاه ها باید از استانداردهای کیفیت خاصی که به نفع برند است ، پیروی کنند.

امنیت

در یک مرکز خرید ، نمایندگی شما تحت حفاظت مداوم قرار دارد. و هزینه های امنیتی را با سایر مغازه های بازار تقسیم می کنید. در چنین فضایی ، هم شما و هم مشتری های خود احساس امنیت بیشتری می کنید.

فضای ایده آل خرید

مراکز خرید تحت تأثیر شرایط آب و هوایی نیستند زیرا مناطق بسته ای هستند. شرایط آب و هوایی تصمیم مشتری را که به بازار می آید تغییر نمی دهد. زیرا آنها محیط ایده آل خرید هستند.

اعتبار

اگر در مراکز خرید حق رای دادن داشته باشید که از شهرت خوب یا تصویر با کیفیتی برخوردار باشد ، گامی عظیم در جهت جلب اعتماد مردم برمی دارید. وقتی می خواهید یک کار را شروع کنید ، به دست آوردن هویت شرکتی ممکن است مدت زمان طولانی طول بکشد. بنابراین ، امتیاز نمایندگی از یک شرکت مستقر برای شما بسیار مفید خواهد بود ، به ویژه انجام این کار در یک مرکز خرید با کیفیت همچنین خواهد بود.


Properties
1
Footer Contact Bar Image