چرا باید یک ارزیاب محلی املاک پیدا کنید؟

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

ارزیابی املاک و مستغلات جزء ضروری هر معامله املاک است. مهم است که آیا ملکی را با وام مسکن می‌خرید، یا یک وام مسکن موجود را بازپرداخت می‌کنید یا ملک خود را به کسی می‌فروشید که پول نقد پرداخت نمی‌کند.

ارزیابی یک برآورد حرفه ای از ارزش ملک شما است و گام مهمی در فرآیند خرید ملک است. ارزیابی ها توسط افراد حرفه ای و آموزش دیده انجام می شود که نظرات بی طرفانه ارائه می دهند.

اگرچه ارزیابی املاک و مستغلات علم دقیقی نیست، اما ارزیابان حجم زیادی از داده ها را مطالعه می کنند تا دقیق ترین تخمین ممکن را ارائه دهند. آنها اندازه، پلان و وضعیت ملک و همچنین فروش های مشابه اخیر در محله و سایر عوامل بازار مانند پیشرفت های اخیر زیرساخت را در نظر می گیرند.

به همین دلیل مهم است که یک ارزیاب آشنا به موقعیت ملک داشته باشید. گرفتن یک ارزیاب محلی به معنای دریافت اطلاعات آگاهانه و دقیق در مورد ملک و همچنین مکان است.

روش های متعددی برای تعیین ارزش خانه شما وجود دارد. اگر فقط کنجکاو هستید و به فروش، کوچک کردن یا بازپرداخت نقدی فکر می کنید، یک ارزیابی غیررسمی ممکن است بینشی در مورد ارزش تقریبی خانه شما ارائه دهد. در صورت فروش  قطعی، یک مشاور املاک می تواند ارزیابی دقیق تری ارائه دهد. با این حال، اگر به هر دلیلی به ارزیابی دقیق خانه نیاز دارید، معمولاً باید با یک ارزیاب با صلاحیت و محلی مشورت کنید.

چگونه یک ارزیاب محلی دارای مجوز پیدا کنیم؟

می‌توانید با جستجوی «ارزش‌دهنده‌های نزدیک من» در گوگل، یک ارزیاب را پیدا کنید. با این حال، اگر می‌خواهید اطمینان حاصل کنید که ارزیابی‌کننده‌ای که انتخاب می‌کنید واجد شرایط، قابل اعتماد است و سال‌ها در منطقه شما تخصص دارد، برای ارجاع از یک مشاور املاک محلی پرس و جو کنید. این یک رویکرد عالی برای یافتن یک ارزیاب معتبر مجاز در نزدیکی شما است.

به یاد داشته باشید، اگر در حال فروش خانه خود هستید و با خریدار قرارداد امضا کرده اید، نیازی به استخدام یا پرداخت یک ارزیاب ندارید. یک ارزیاب توسط وام دهنده خریدار استخدام خواهد شد. به همین ترتیب، اگر به صورت نقدی بفروشید و خریدار تقاضای ارزیابی را داشته باشد، خریدار یک ارزیاب را استخدام خواهد کرد. در این صورت هزینه های ارزیابی به عهده خریدار می باشد.

Properties
1
Footer Contact Bar Image