بررسی و شناخت بهتر خریداران املاک نسل زد

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

برای مدت طولانی، بازار املاک در دست افرادی بود که در یک محیط خاص بزرگ شده بودند و ارزش های خاصی داشتند که توسط کارشناسان قابل محاسبه و تفسیر بود. با این حال، امروز یک نسل جدید از خریداران به این عرصه وارد شده اند. خریداران مسکن نسل Z در آستانه ورود به بازار املاک هستند. نسل Z که با نام‌های نسل «نت» یا «دیجیتال» نیز شناخته می‌شود، شامل افرادی هستند که بین سال‌های 1996 تا 2010 متولد شده‌اند. مسن‌ترین آنها اکنون در دهه بیست زندگی خود هستند و بسیاری برای اولین بار شروع به ورود به بازار املاک کرده‌اند.

چه چیزی نسل Z را متفاوت می کند؟

محققان دریافته‌اند که نگرانی‌ها و سیستم‌های اعتقادی این نسل به‌طور چشمگیری با بیبی بومرها و هزاره‌ها متفاوت است. ژنرال Z کمترین احتمال را دارد که به ایده آل ها اعتقاد داشته باشد. آنها دارای مقادیر بالایی از بدهی های دانشجویی هستند و 46٪ از آن احساس نگرانی و غرق شدن می کنند. از آنجایی که اکثر آنها در طول 25 سال گذشته رویدادهای زیادی را تجربه کرده اند، و همه با تغییرات اساسی جهانی زندگی کرده اند، احساس بی ثباتی و نا امنی بیشتری دارند. آنها شاهد تغییرات تکنولوژیکی بی سابقه ای بوده اند.

این نسل به شدت وابسته و کاربران ثابت فناوری هستند، مانند گوشی های هوشمند و تبلت ها. آنها نسبت به نسل های قبل از خود تحصیلات بهتر، کم کارتر و تنوع فرهنگی بیشتری دارند. این نسل جدید نسبت به نسل های قبلی محافظه کارتر هستند، اما اعضای آن گرایش کارآفرینی دارند. بسیاری از آنها از مشاغل سنتی اجتناب می کنند و به جای آن شغل آزاد را انتخاب می کنند. شاید دیدن نسل‌های قدیمی‌تر که با بحران مالی دست و پنجه نرم می‌کنند نگرش آن ها را متفاوت کرده است.

نسل Z در بخش املاک

متخصصان بخش املاک در این زمینه که یک پانل پنج نفره به نام "مصرف کنندگان نسل Z " را تکیل داده اند، به دنبال ارائه بینشی در مورد آینده املاک برای این نسل از جامعه هستند. آنها بر این باورند که این نسل اهمیت زیادی به مالکیت خانه می دهد و آن را به عنوان یک هدف نهایی زندگی می بیند. در واقع، 97 درصد از این نسل معتقدند که در آینده صاحب خانه خواهند شد. 81 درصد قصد دارند از یک مشاور حرفه ای املاک در طول فرآیند خرید خانه خود استفاده کنند. پرکاربردترین سایت های رسانه های اجتماعی آن ها اسنپ چت، توییتر، تامبلر و اینستاگرام است و بیشتر درباره این اپلیکیشن ها تحقیق می کنند. بسیاری انتظار دارند اولین خانه خود را در سنین 26 تا 30 سالگی بخرند.

آنها همچنین به این موضوع واقف اند که بسیاری از برندها می خواهند که از طریق رسانه های اجتماعی با آنها تماس بگیرند نه از طریق ایمیل یا تبلیغات آنلاین. نیمی از نسل زدی ها  هنگام خرید از فروشگاه‌های خرده‌فروشی از تلفن‌های خود برای جستجوی قیمت بهتر استفاده می‌کنند که شاید منعکس کننده ارتباط آن ها با یک جامعه دیجیتالی شده باشد که با نوآوری فناوری مرتبط شده است. بیشتر آنها ترجیح می دهند پول پس انداز کنند تا اینکه آن را خرج کنند. آنها احتمالاً به دنبال راه هایی برای صرفه جویی در هزینه در فرآیند خرید خانه خواهند بود، شاید خانه های مقرون به صرفه و کاربردی را انتخاب کنند. بیشتر آنها قبل از خرید از تلفن های خود برای تحقیق در مورد خرید استفاده می کنند. نیمی از این نسل به عنوان جویای کسب و کار شناخته می شوند. تقریباً سه چهارم انتظار دارند قبل از رسیدن به موفقیت، شکست قابل توجهی را تجربه نکنند. اکثریت قریب به اتفاق این نسل بر این باورند که تجربیات آنلاین به آنها در دستیابی به اهدافشان کمک می کند. آنها سبک زندگی حومه شهر را ترجیح می دهند ، اما تنها 17٪ می خواهند در همان جایی که در آن بزرگ شده اند زندگی کنند.

برخلاف نسل‌های گذشته، که بسیاری از آن‌ها زمانی را به یاد می‌آورند که اینترنت یا تلفن همراه وجود نداشت، این نسل با دنیای دیجیتال امروزی بسیار نزدیک است. در واقع 90 درصد آنها قصد خرید آنلاین خانه را دارند. و از آنجایی که آنها در عصری زندگی می کنند که همه چیز سریع است، مطمئناً بر نحوه جستوجو خانه و خرید آن ها نیز تأثیر می گذارد.

به‌عنوان  ترم گلوبال، با استفاده از فناوری های به روز جایگاه خود خود را برای پاسخ به درخواست این نسل رو به رشد از خریداران ارتقا بخشیده ایم و  با به‌روزرسانی امکانات و زیرساخت های فناورآنه خود در راستای توجه به نیازها و خواسته‌های این نسل، تمام تلاش خور را می کنیم تا بتوانیم بهترین خدمات مطابق با خواسته و توقعات این نسل را با ایشان ارائه دهیم.

Properties
1
Footer Contact Bar Image