آپارتمان با کم ترین زمان استهلاک در ترکیه

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

آپارتمان با کم ترین زمان استهلاک در ترکیه

اگرچه دوره استهلاک برای کل بخش املاک در نظر گرفته می شود، اما عامل اصلی در محاسبه سود در هنگام خرید آپارتمان هاست. سهم سود بازگشتی یک خانه برابر با تعداد 211  اجاره ماهانه بر اساس خانه آپارتمانی در ترکیه است. هر چه دوره استهلاک کوتاه تر باشد، محاسبه سود برای سرمایه گذاران کارآمدتر است. دوره های استهلاک معمولاً 16 یا 17 سال محاسبه می شود و حساب های موجود در این مرحله نشان می دهد که سرمایه گذاری سودمند بوده است یا خیر.

ارتباط مستقیم ارزش آپارتمان با موقعیت مکانی آن

طبق داده های اکتبر 2021، دوره های استهلاک کوتاه شد زیرا افزایش ارزش خانه های فروشی کمتر از افزایش ارزش اجاره بها بود. بر اساس تحقیقات انجام شده در 130 منطقه در پنج کلان شهر، بورسا شهری با کوتاه ترین دوره استهلاک است و پس از آن آنکارا، آنتالیا و استانبول قرار دارند. هر چه دوره استهلاک طولانی تر باشد، بازگشت سرمایه بیشتر می شود. هرچه این دوره کوتاهتر باشد، بازگشت سرمایه کوتاهتر است. به عنوان یک منطقه، منطقه ای که کمترین دوره استهلاک را دارد، منطقه Çeşme ازمیر و پس از آن منطقه Çubuk آنکارا است. مناطق با کمترین مدت زمان در استانبول به عنوان اسنیورت و گونگورن تعیین شدند.

انتخاب درست در سرمایه گذاری

گردشگری، موقعیت مکانی و عوامل محیطی تعیین کننده دوره استهلاک سرمایه گذاری است. می‌توانیم بهترین مثال را به عنوان Çeşme بزنیم. این منطقه که همیشه در تابستان و زمستان مرکز ترجیح اجاره‌ها است، در مدت کوتاهی به‌صورت منحصربه‌فرد باقی مانده است، اگرچه دوره استهلاک کلی ازمیر را افزایش داده است. دوره های استهلاک، مرکزیت یا عوامل محیطی باید در سرمایه گذاری در نظر گرفته شود. سرمایه گذاری با محاسبه افزایش ارزش خانه بازدهی سودآوری را فراهم می کند. به همین دلیل می توانید از ترم گلوبال بهترین آدرس برای سرمایه گذاری اطلاعات کسب کنید و سرمایه گذاری خود را به دقیق ترین شکل انجام دهید.

Properties
1
Footer Contact Bar Image