خرید زمین برای اهداف سرمایه گذاری در امارات متحده عربی

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

خرید زمین برای اهداف سرمایه گذاری در امارات متحده عربی

یکی از منظم ترین و شفاف ترین بازارهای املاک در خاورمیانه امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) است. مهم نیست که به دنبال درآمد اجاره بدون مالیات ، سرمایه گذاری در سبک لوکس زندگی یا افزایش سرمایه تان هستید. بازار املاک امارات متحده عربی چیزهای زیادی برای ارائه دارد. با توجه به تغییرات اخیر در قوانین مالکیت اموال خارجیان ، سرمایه گذاران بین المللی در حال حاضر دسترسی بیشتری به بازار دارند. در این مقاله ، ما به خرید زمین برای اهداف سرمایه گذاری در امارات متحده عربی اشاره کرده ایم.

خرید زمین و املاک در ابوظبی

در حال حاضر ، مهاجران در ابوظبی تنها مجاز به داشتن آپارتمان و ویلا تحت مقررات حاکم بر صنعت املاک و مستغلات در شهر هستند. هنگام خرید املاک در پایتخت کشور ، چهار سیستم اصلی برای انتخاب وجود دارد.

به عنوان بخشی از قرارداد خود ، خریداران خارج از کشور می توانند از واحدهای مسکونی خریداری شده خود برای مدت زمان مشخص استفاده کرده ، آنها را تغییر داده یا بسازند. علاوه بر این ، آنها مجاز به داشتن خانه تا پنجاه سال هستند. موافقتنامه هایی برای مدت زمان مشابه برای تمدید قراردادها نیز تشکیل می شود.

به مدت ۹۹ سال ، به املاک و مستغلات املاک و مستغلات اعطا می شود. صاحبان املاک خارجی ، به جز مالکیت زمین ، کنترل کامل ویلا و آپارتمان هایی را که خریداری می کنند ، دارند. مدت اجاره بلند مدت حداقل ۲۵ سال است. این امر به مهاجران اجازه می دهد تا بیش از ۹۹ سال یک ملک مسکونی را در اختیار داشته باشند و حق استفاده از آن و امکانات آن را بدون هیچ گونه تغییری در آنها داشته باشند.

خرید زمین و ملک در شارجه

تا آنجا که ما می دانیم ، قوانین انتفاع شارجه ، خارجیان را از تملک املاک و مستغلات آزاد در امارات منع می کند. به مدت ۱۰۰ سال پس از ثبت نام در اداره ثبت املاک شارجه ، از حق انتفاع (SRERD) برخوردار می شوند. حقوق اجاره نیز باید در محدوده شارجه باشد و تنها پس از اخذ مجوز خاص از حاکم شارجه برای معتبر بودن لازم است.

قوانین مالیات

شهرت دبی به دلیل سیاست مالیاتی دوستانه مهاجران است که آن را به مقصدی محبوب برای خارجیان تبدیل کرده است. مهاجران ، با این حال ، باید تعهدات قانونی کشور خود را در نظر بگیرند ، حتی اگر دولت از اموال خریداری شده در کشور مالیات نگیرد. در خرید شهروندان آمریکایی از املاک در امارات متحده عربی ، بررسی مسئولیت های احتمالی مالیاتی در مورد سودهایی مانند درآمد اجاره ، سود پس انداز و بازده سرمایه گذاری ضروری است.


Properties
1
Footer Contact Bar Image