تعیین عوامل درآمد اجاره ای

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

تعیین عوامل درآمد اجاره ای

طبق منطق باور این است که ملکی که با نگهداری خوب و قیمت مناسب در مکان مناسبی قرار داشته باشد منبع درآمد خوبی است. هنگام اجاره ، این ملک در حالی که درآمدی برای مالک دارد ، می تواند ارزش خود را حفظ کند. فاکتورهای زیادی وجود دارد که باید یکی از مطمئن ترین و آسان ترین روش کسب درآمد در نظر گرفته شود تا بتوانید از درآمد اجاره خود به بهترین وجه بهره مند شوید. برای حفظ درآمد خوب اجاره به چندین سوال باید پاسخ داده شود.

بازده اجاره

قبل از اینکه نگاهی به عوامل درآمد اجاره خود بیندازید ، ابتدا باید بتوانید بازده اجاره خود را محاسبه کنید. عملکرد اجاره ، در اصل ، درآمد اجاره در مقایسه با هزینه و ارزش ملک است. با دانستن عملکرد ملک خود ، برنامه ریزی درآمد اجاره خود برای شما آسان تر و کارآمدتر خواهد بود.

بازده ناخالص

برای محاسبه عملکرد ناخالص اجاره خود ، باید هزینه اجاره سالانه خود را جمع کنید. نرخ سالانه خود را بر ارزش دارایی خود تقسیم کنید. در آخر ، در ۱۰۰ ضرب کنید تا بازده ناخالص اجاره خود را بدست آورید. اگر می خواهید از طریق اجاره به بهترین شکل از املاک خود استفاده کنید ، اگر ملک شما در یک منطقه شهری واقع شده است باید حداقل اجاره ناخالص ۳-۵٪ داشته باشید.

سود خالص اجاره ای

محاسبه بازده خالص اجاره گاهی چالش برانگیز است زیرا شرایط مختلفی دارد. برای محاسبه بازده خالص اجاره خود ، باید هزینه های سالانه خود را برای نگهداری اموال خود از درآمد سالانه خود کم کنید. مانده آن همانند محاسبه بازده ناخالص اجاره است.

عواملی که درآمد اجاره شما را افزایش می دهد

مدیریت

ارزش دارایی شما هر چه باشد ، مدیریت خوب کلید اصلی داشتن درآمد اجاره ای سودآور است. با مدیریت ضعیف ملک ، مستاجر ، نگهداری و بسیاری از ویژگی های دیگر ، شما نمی توانید از اموال خود سود ارزشمندی کسب کنید. روش های زیادی برای مدیریت کارآمد دارایی شما وجود دارد ، کسی که یکی از آنها را برای شما اداره کند. فقط با اندکی هزینه ، اموال شما قادر خواهد بود هر ساله درآمد منفعل بدون استرس برای شما فراهم کند.

مالیات بر مستغلات

هر نقطه متفاوت از یک خیابان مالیات بر دارایی متفاوتی دارد. در حالی که ملکی را برای سرمایه گذاری انتخاب می کنید ، مالیات بر املاک چیزی است که باید از آن آگاه باشید. فراموش نکنید که مقدار اضافی مالیات ممکن است همیشه علامت منفی برای سرمایه گذاری شما نباشد. احتمالاً دلیلی وجود دارد که همان ساختمان در مجاورت ساختمان دیگری مبلغ بیشتری مالیات بر املاک داشته باشد. این می تواند دلایل مختلفی داشته باشد: پروژه های آینده ، معماری مستحکم تر ، خدمات با کیفیت بالا و دلایل بیشتری که منجر به مقدار بیشتری مالیات می شود.

محل

عامل اصلی تعیین کننده ارزش یک ملک محل آن است. اهمیت مکان هنگام سرمایه گذاری در یک ملک بسیار حیاتی است. هر جنبه از یک مکان خاص باعث افزایش یا کاهش ارزش ملک می شود. در مقابل ، بیایید دو منطقه مسکونی متفاوت از استانبول را مقایسه کنیم.

بشیکتاش

بشیکتاش با قدرت مالی و موقعیت مرکزی خود از ارزش املاک بالایی برخوردار است. به دلیل فرصت های شغلی بی شمار و دانشگاه های با کیفیت بالا ، تقاضای اجاره بها در بشیکتاش پایان ناپذیر است.

 Levent Prime مزایای مهم بشیکتاش را فراهم می کند و با درآمد بالای اجاره - با تقاضای زیاد ، املاکی سود آور است.

بیلیکدوزو

بیلیکدوزو ستاره درخشان استانبول است. علی رغم دور بودن از مرکز شهر ، بیلیکدوزو نوید آینده ای روشن را می دهد. بیلیکدوزو با ساختار برنامه ریزی شده شهر خود و شیوه های حمل و نقل قابل دسترسی و کارآمد ، در لیست بسیاری از سرمایه گذاران قرار دارد. بیلیکدوزو با بسیاری از پروژه های با قیمت پایین ، مانند Lapis Square ، در آینده ی نزدیک امکانات بسیار خوبی برای درآمدزایی ارائه می دهد.

محله

هرکسی آرزو دارد در مکانی امن برای خود و فرزندانش زندگی کند. جامعه ای که مردم در آن از یکدیگر کمک و پشتیبانی می کنند آرزوی هر مستاجر است. محله ای که در آن دسترسی به غذا ، بهداشت و خدمات حیاتی آسان است ، همیشه تقاضا و درآمد بالایی دارد. یکی دیگر از موضوعاتی که شما محله ای را انتخاب می کنید ، استخرهای شما است. اگر ملک شما در نزدیکی دانشگاه واقع شده باشد ، به احتمال زیاد دانشجوها مستاجر شما را شامل می شوند.

ایمنی

یکی از مهمترین معیارهای مستأجران هنگام جستجوی مکانهای اجاره ای ، میزان جرم و جنایت هر منطقه است. این نوع اطلاعات را می توان با کمک پلیس محلی یا مقامات دولتی به دست آورد. اطمینان حاصل کنید که میزان فعالیت مجرمانه و در صورت کاهش یا افزایش آن بررسی شده است. هیچ کس علاقه مند به زندگی در جایی نیست که فعالیت مجرمانه در آن زیاد باشد.

فرصت های شغلی

به ویژه در مناطق شهری ، ترافیک و حمل و نقل عمومی از دلایل اصلی استرس در افراد است. هرچه خانه شما به شغل شما نزدیکتر باشد ، آرام تر خواهید بود. این موضوع تقریباً برای همه مفید است. بنابراین ، اگر می خواهید ملکی را اجاره کنید ، حتماً در هنگام خرید، شغل و فرصت های آینده جستجو کنید.

اینها صرفاً فاکتورهای محدودی هستند که شما برای تعیین درآمد اجاره خود باید در نظر بگیرید. جنبه های پیچیده تری وجود دارد که می تواند با سرمایه گذاری در یک ملک و اجاره آن سود شما را افزایش دهد. اگر می خواهید بهترین سرمایه گذاری را انجام دهید ، مشاوران حرفه ای و با استعداد ما همیشه در کنار شما هستند. مدیریت کارآمد و رضایت مشتری از ارزشهای اساسی ما است. برای سوالاتتان با ما تماس بگیرید.

Properties
1
Footer Contact Bar Image