مزارع اکولوژیکی در ترکیه

مزارع اکولوژیکی در ترکیه

مزارع اکولوژیکی در ترکیه

کشاورزی اکولوژیکی اساساً یک سبک کشاورزی است که هدف آن به حداکثر رساندن نتایج محصول در حالی که مصرف طبیعی را به حداقل می رساند. به هر روشی ، کشاورزی بوم شناختی قصد دارد نیازهای خاص را تأمین کند در حالی که می تواند خود را به تنهایی حفظ کند. با هدف مشترک برای ایجاد یک وضعیت بهتر و سالم برای نسل های بعدی ، سیستم های کشاورزی اکولوژیکی با کمک مشترک دانشمندان ، سیاستمداران و کشاورزان به طور مداوم در حال توسعه هستند. علاوه بر مزایای بارز آن ، کشاورزی زیست محیطی همچنین قادر به احیای "مناطق مرده" است که به طور کلی برای تولید گیاهان مختلف مناسب نیستند. همانند تعداد بعدی مزارع زیست محیطی در سراسر جهان ، میزان انتشار کربن و سلامت عمومی طبیعت برای رسیدن به تعداد مثبت مشاهده شده است.

برای افزایش ارزش مناسب این مزارع زیست محیطی برای تحقق اهداف آنها ، نکات مختلفی وجود دارد که باید مورد مراقبت قرار گیرند. این جنبه ها ، که باید مورد توجه قرار گیرند ، همان چیزی است که مزارع معمولی را "اکولوژیکی" می کند. اولین قدم برای ساخت یک مزرعه زیست محیطی این است که بدانید هدف آن چیست. مدارک اولیه برای راه اندازی یک مزرعه زیست محیطی یادگیری ، مشاهده و داشتن ظرفیت برای ایجاد چنین پروژه ای است که می خواهد یک چرخه محصول پایدار داشته باشد. سپس ، از منابع مورد نیاز جهت تهیه مواد مورد نیاز برای مزرعه باید پیش از این مراقبت شود. پایداری برای موفقیت یک مزرعه زیست محیطی کافی نیست زیرا نیاز به سودآوری ، ارگانیک ، اقتصادی و سازگار بودن با محیط اطراف خود دارد. اصل سه باید هنگام راه اندازی یک مزرعه زیست محیطی که "کاهش ، استفاده مجدد ، بازیافت" است ، تصویب شود. تمام ضایعاتی که در حین کشاورزی تولید می شوند باید در این کدها مراقبت شوند. تنوع زیستی یکی از جنبه های ضروری این مزارع است. مزارع اکولوژیکی انواع مختلفی از گیاهان ، کرم ها ، حشرات و حتی حیوانات را دارند. وجود حیواناتی مانند مرغ از سالمترین موارد برای آینده این مزارع است. طبیعت اطراف مزارع نیز باید دارای تنوع غنی باشد. درختان مختلف ، حتی برخی از حیوانات شکارچی ، در این مزارع مورد احترام هستند. سرانجام ، محصولات دریافت شده از این مزارع باید کاملاً مورد توجه قرار گیرند زیرا از سود و پایداری محصولات باید مراقبت شود.

ترکیه و کشاورزی اکولوژیکی

سرزمینهای پربار و مرفه آناتولی مملو از مزارع عالی است که بهترین محصول مادر طبیعت را در اختیار ما قرار می دهد. ترکیه با سابقه طولانی از تکنیک ها و سبک های ارزشمند کشاورزی ، مزارع تولیدی خود دارای ویژگی های منحصر به فرد خود را غنی می کند. ترکیه انواع مختلف آب و هوا و خاک را ارائه می دهد. چنین غنای مورد نیاز طبیعی ، امکانات مزارع زیست محیطی با ارزش را افزایش می دهد. اجازه دهید نگاهی بیشتر به برخی از بهترین مزارع زیست محیطی در ترکیه بیندازیم.

مزرعه حسن بی ، برگاما ، ازمیر

مزرعه حسن بی با تأسیسات Hasan Şentürk برای تأمین سالم ترین میوه ها و سبزیجات برای خانواده خود تأسیس شد ، اکنون به هر نقطه از ترکیه می رسد. مزرعه حسنبی با فروش زنبور عسل نیز یک مزرعه ارگانیک و زیست محیطی در استان ازمیر است.

هربافرم ، بدروم

هربافرم در تفرجگاه تابستانی بدروم واقع شده است ، یک مزرعه بسیار با فرهنگ و تولید سبزیجات و میوه های عجیب و غریب با تنوع زیستی غنی است. در این مزرعه سبزیجاتی مانند انجیر ، انار ، نارنگی ، زردآلو ، انگور ، موز و توت فرنگی کشت می شود. یک انبار اضافی پر از غاز ، مرغ ، اردک و بوقلمون ارزش گیاه هربارم را غنی می کند.

نارکوی ، کوجائلی

Narköy که فقط دو ساعت رانندگی با مرکز استانبول فاصله دارد ، یک مزرعه اکولوژیکی گسترده است که غذاهای ارگانیک با کیفیت بالا را ارائه می دهد. با پذیرش طرفداران داوطلب برای تبدیل شدن به یک طبیعت بین آوریل و دسامبر در طول سال ، نارکوی موفق می شود یک تجربه خارق العاده برای بازدید کنندگان خود ایجاد کند.

جنگل علی کیشلاک ، موغلا

فقط پنج کیلومتر دورتر از دره معروف Saklentkent از موغلا، جنگل علی کِشلاک ارزش های متفاوتی را ارائه می دهد که هیچ مزرعه زیست محیطی دیگری از آن برخوردار نیست. جدا از زیبایی های طبیعی آن ، می توانید بهترین غذاهای ترکی را بچشید ، در یکی از اتاق ها یک روز استراحت داشته باشید و حتی به Wi-Fi رایگان دسترسی داشته باشید.

Grandma’s Wonderland ، استانبول

Grandma’s Wonderland با داشتن یک خانواده قدیمی ثروتمند که می خواستند از سبک زندگی پر استرس شهر کمی استراحت کنند ، بیش از ۲۰ سال سابقه دارد. با سرزمینی بیش از ۴۰ هزار متر مربع در مزرعه و انبارها ، Grandma’s Wonderland می تواند یک روز آرامش بخش در کنار خانواده شما باشد. در صورت تمایل می توانید حتی یک روز در یکی از اتاق های این مزرعه فوق العاده اقامت کنید.

املاک
1