بزرگراه های استانبول

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

بزرگراه های استانبول

استانبول شهری پرجمعیت و شلوغ است. هر ساله ، با توسعه یافتن شهر و افزایش فرصت ها و فرصت های مختلف برای همه افراد در سراسر جهان ، به افزایش جمعیت ادامه می دهد. از آنجا که استانبول یک کلان شهر است ، جاده ها از اهمیت ویژه ای در شهر برخوردار هستند. با افزایش تدریجی جمعیت و اتومبیل ها ، شهرداری استانبول بخش قابل توجهی از بودجه خود را در جاده ها سرمایه گذاری می کند.

انواع بزرگراه ها در ترکیه

در ترکیه سه نوع بزرگراه وجود دارد. این بزرگراه ها جاده های ایالتی ، جاده های استانی و شاهراه ها هستند. جاده های ایالتی جاده های قدیمی ترکیه هستند که تحت مسئولیت مستقیم اداره کل راهداری به جز بخشهای شهری قرار دارند. راه های استانی بزرگراه هایی هستند که مناطق مختلف را به استان ها ، محله ها ، جاده های ایالتی ، بندرگاه ها ، فرودگاه ها و غیره متصل می کنند. جاده هایی که با پرداخت هزینه ای برای عبور از آنها عبور می کنند در ترکیه به عنوان بزرگراه نامگذاری می شوند و طبق استانداردهای اروپا ساخته شده اند. از آنجا که بیشتر این بزرگراه ها به تازگی ساخته شده اند ، تجربه ای با کیفیت و ایمن را برای رانندگان ارائه می دهند. در مجموع اکثر آنها شش خط دارند (۳ + ۳). این بزرگراه ها سیستمی به نام سیستم عوارض اتوماتیک HGS دارند که در آن برچسب تراشه الکترونیکی برای پرداخت هزینه جاده در بالای شیشه جلو اتومبیل نصب شده است. شما نمی توانید هزینه بزرگراه را به صورت عوارض به صورت نقدی یا کارت اعتباری پرداخت کنید. هر یک از دستگاه هایی که روی ماشین نصب شده اند مخصوص یک ماشین خاص هستند ، استفاده از بزرگراه ها و تاریخچه عوارض را از ماشین ضبط می کنند و هزینه را به حسابی که با وسیله نقلیه مرتبط است ، شارژ می کنند. برای استفاده از HGS ، باید همراه با سند ثبت نام خودکار و گذرنامه خود به دفتر PTT (اداره پست ترکیه) مراجعه کنید. همچنین ، می توانید برای HGS در ایستگاه های سوخت Shell تأیید شده ثبت نام کنید. تعداد بزرگراه هایی وجود دارد که از استانبول عبور می کنند.

بزرگراه D-100

بزرگراه D-100 یکی از بلندترین جاده های ایالتی در ترکیه است. از مرز بلغارستان شروع می شود و در ایست بازرسی مرزی ایران پایان می یابد. قبل از سال ۱۹۹۲ ، این جاده بخشی از جاده بین المللی E-5 بود که به نقاط دور اروپا رسیده بود. پس از برخی تغییرات در جاده ، اتصال قطع شد ، اما بخشهایی از این جاده در استانبول هنوز با نام E-5 خوانده می شوند. بزرگراه E-5 یکی از معروف ترین و مهمترین جاده های استانبول است. بیشتر مناطق مهم شهر در حاشیه این جاده طولانی ساخته شده اند. بزرگراه E-5 از قسمت غربی ضلع اروپایی آغاز می شود که از بویوکچکمهجه تا سویوتلوچشمه است - منطقه ای شناخته شده در سمت آسیا. این جاده از محله های معروف استانبول می گذرد. مناطقی مانند باکرکوی، فاتیح، مجدیهکوی، بشیکتاش، سویوتلوچشمه همه بخشی از E-5 هستند. همچنین ، یکی از کاربردی ترین متروبوس های حمل و نقل عمومی استانبول در راستای بزرگراه E-5 است. متروبوس دو طرف آسیایی و اروپایی را به هم متصل می کند ، دسترسی آسان به مکان های مختلف را فراهم می کند و از بسیاری از نقاط انتقال به سایر حمل و نقل عمومی تشکیل شده است. بزرگراه E-5 امکانات بسیاری را برای افرادی که مایل به اقامت در استانبول هستند فراهم می کند. چه زندگی در یک قسمت مدرن و چه در یک محله تاریخی را انتخاب کنید ، می توانید هر آنچه را که آرزو دارید در امتداد بزرگراه E-5 پیدا کنید. E-5 به دلیل جذابیت بالا ، یکی از بهترین جاده ها برای سرمایه گذاری در ترکیه است. از آنجا که بزرگراه ظرفیت ساخت محدودی دارد و پروژه های آینده شهری مانند کانال استانبول، مناطق اطراف بزرگراه E-5 تضمین می شود که یک گزینه سرمایه گذاری سودآور باشد.

بزرگراه O-2

O-2 بزرگراهی است که از ناحیه محموتبی در سمت اروپایی شروع می شود و از طریق پل فاتیح سلطان محمت از تنگه بسفر عبور می کند و در ابتدای بزرگراه آناتولی در سمت آسیا خاتمه می یابد. بزرگراه O-2 که معمولاً توسط مردم ترکیه به عنوان جاده TEM یا The Second Beltway خوانده می شود ، معمولاً توسط کامیون ها یا وسایل حمل و نقل انبوه ترجیح داده می شود.

بزرگراه O-4

بزرگراه O-4 همچنین به عنوان بزرگراه آناتولی شناخته می شود که پایتخت ترکیه ، آنکارا را به شهر بزرگ استانبول متصل می کند. بزرگراه آناتولی از یک تقاطع با هر دو بزرگراه O-2 و O-1 آغاز می شود و به آنکارا ختم می شود. بزرگراه O-4 همچنین از جاده های بین المللی اروپایی و بخشی از AH-1 تشکیل شده است که بخشی از شبکه بزرگراه های آسیا است


Properties
Trem Global Logo
1
Footer Contact Bar Image
Whatsapp contact gif for mobile