چگونه فناوری جدید، فرآیند خرید و فروش املاک و مستغلات را تغییر داده است؟

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

بسیاری از کارها اکنون به لطف فناوری آسان‌تر شده‌اند و فروشندگان و خریداران خانه اکنون گزینه‌های بیشتری از همیشه دارند. دسترسی به تعداد زیادی از گزینه های ملکی بدون نیاز به تماس با یک نماینده یا بازدید از یک دفتر توسعه، روش خرید خانه را تغییر داده است و در عین حال فرآیندهای جستجو و خرید را تسریع کرده است.

چه بخواهید ملکی بخرید و چه بفروشید، باید از روند و وضعیت موجود آگاه باشید. در اینجا با چهار فرصتی که فناوری جدید در بخش املاک فراهم ساخته آشنا خواهیم شد.

ساده سازی رویه

هر کسی که تا به حال خانه ای خریداری کرده است می داند که فرآیند یافتن تا بستن قرار داد خاانه می تواند یک رویداد زمان بر، ناکارآمد و آزاردهنده باشد. با این حال، با توجه به ابزارهای مدیریت داده، کل فرآیند حتی تا امضای الکترونیکی، می تواند سریع تر و بدون دردسر اضافی انجام شود.

فرآیندی که قبلاً ماه ها طول می کشید، به لطف پیشرفت های فناوری، اکنون می تواند در عرض چند روز تکمیل شود. وکلا و مؤسسات مالی می توانند فوراً شواهد مربوطه را به دفاتر ثبت اسناد و املاک منتقل کنند و به آنها امکان می دهد تمام مراحل را به صورت دیجیتالی اجرا کنند.

فناوری VR

واقعیت مجازی (VR) یک فناوری است که هم در بین خریداران و هم در بین مشاغل محبوبیت پیدا می کند. فراتر از تصاویر و حتی ویدیوهای 360 درجه، سازندگان اکنون تورهای بازدید از ملک مجازی سه بعدی را ارائه می دهند.

اگرچه واقعیت مجازی هنوز در بازار املاک نسبتاً جدید است، اما می تواند برای آن بسیار مفید باشد. برخلاف هر چیز دیگری در بازار، واقعیت مجازی به کاربران اجازه می دهد تا از تمام نقاط ملک به صورت مجازی دیدن کنند. این تورهای سه بعدی به طور قابل توجهی دوره قبل از ساخت خانه های جدید را تغییر می دهد و به خریداران بالقوه اجازه می دهد قبل از شروع هر پروژه ساختمانی، فضاهای آن را ببینند.

شفافیت فرآیند

فناوری بلاک چین می تواند بازار املاک و مستغلات را از خرید ملک گرفته تا فرآیند پس از فر.ش را متحول کند. از آنجا که این یک روش جدید برای انتقال اطلاعات از یک مکان به مکان دیگر به شیوه ای خودکار و ایمن است، شفافیت را ترویج می کند و همه طرف های درگیر را مسئول می داند. با توجه به اینکه بلاک چین یک فناوری ثبت سوابق غیرمتمرکز است که برای القای اعتماد به صحت تراکنش ها طراحی شده است، این پتانسیل را دارد که برای ارائه راه حل های کارآمد در خرید فروش املاک مسکونی و تجاری استفاده شود.

افزایش سرعت جستجوی شما

اینترنت تقریباً در هر بازاری که فکرش را بکنید تأثیر قابل توجهی دارد. جستجو و خرید آنلاین آنقدر رایج شده است که خریداران بیشتری از اینترنت به عنوان ابزار جستجوی اصلی خود استفاده می کنند. به دلیل صرفه جویی در زمان، این برای هر دو طرف مفید است.

به لطف اینترنت، سازندگان  مجبور نیستند ساعت‌های زیادی را صرف نمایش خانه‌های مدل برای خریداران کنند، و مشتریان بالقوه می‌توانند ملک جدید را از خانه و به دور از هیاهوی محیط بیرون بررسی کنند. املاک و مستغلات یک بازار سریع و در حال رشد است و با دسترسی به اینترنت، صدها خانه در حال جستجو و تجزیه و تحلیل منظم هستند، به این معنی که هر ثانیه می تواند در از دست دادن یا گرفتن یک خانه جدید نقش داشته باشد.

Properties
1
Footer Contact Bar Image