چگونه می توان در ترکیه ملکی را خریداری نمود؟

Why Do You Need to Buy a House in 2022?


چگونه می توان در ترکیه ملکی را خریداری نمود؟


علاقه مندی به بازار املاک و مستغلات ترکیه که اخیرا توجه سرمایه گذاران خارجی را به خود جلب نموده است، رو به افزایش است. در طی چند سال اخیر، ترکیه به عنوان پل ارتباطی بین آسیا و اروپا مورد توجه سرمایه گذاران قرار گرفته است. طبق قوانین مصوبه در ترکیه، یک فرد خارجی در هنگام خرید آپارتمان با هیچ گونه مشکلی مواجه نخواهد شد. به طور کلی شهروندان عراقی، ایرانی، کویت، روسیه و عربستان سعودی برای خرید آپارتمان، کشور ترکیه را انتخاب می کنند. زمانی که شما یک آپارتمان به ارزش حداقل 400،000 دلار یا چندین آپارتمان به ارزش کلی بیش از 400.000 دلار را خریداری کنید، می توانید فرصت شهروندی ترکیه را بدست آورید. در حالی که حداقل مقدار سرمایه گذاری لازم 400.000 دلار میباشد، اگر شما مایل باشید تا مقادیر بیشتری پول سرمایه گذاری کنید هنوز هم می توانید شهروند ترکیه را کسب نمایید. سرمایه گذاری در زمینه املاک و مستغلات که ارزش آن در پی تحولات در شبکه حمل و نقل، پیشرفت در بخش بهداشت و سلامت و رشد فرصت های تفریحی افزایش یافته است، بسیار پر سود بوده است. برای خارجی ها، خرید آپارتمان در ترکیه آسان تر از همیشه می باشد.

در زیر به سوالات شما در مورد اینکه چگونه می توانید در ترکیه آپارتمانی را خریداری نمایید پاسخ داده خواهد شد.


 


چگونه می توانم آپارتمان ویا خانه مورد نظر را پیدا کنم ؟

در بخش گزینه ها پس از انتخاب شهر و بودجه موردنظرتان با توجه به سلایق و سرمایه تان می توانید شروع به جستجوی واحد آپارتمانی مناسب خود نمایید. برای جستجوی آپارتمانی که در ترکیه به دنبالش هستید اولین چیزی که باید انجام دهید انتخاب شهر است؛ اگر می خواهید در کلانشهرها زندگی کنید، می توانید در شهرهای بزرگ مانند استانبول، آنکارا و ازمیر اقامت کنید و اگر زندگی را به دور از شلوغی شهر ترجیح می دهید می توانید در شهرهای کوچکتر مانند بورسا، بودروم و چاناک کال لی سکونت کنید. و همچنین برای پیدا کردن خانه رویاهای خود، می توانید به خانواده ترم گلوبال  بپیوندید و با ما تماس حاصل نمایید و در مورد بیش از 450 پروژه و جزییات این پروژه ها در مدت کوتاه اطلاعات کسب نمایید.

 

چگونه می توان در ترکیه ملکی را خریداری نمود؟ image1


استانبول؛

استانبول به عنوان مرکز اقتصاد و تجارت کشور، بازدیدکنندگانش را حیرت زده می کند. استانبول، شهر پیشرو در حمل و نقل، خدمات بهداشتی و تفریحی شهری است که اتباع خارجی با ساختار متنوع شان در آن بیشترین میزان سرمایه گذاری را انجام می دهند.منطقه اسنیورت، بیلیکدوزو و آتا شهیر از جمله مناطقی هستند که سریعترین میزان پیشرفت را در استانبول داشته اند. بخش فروش و پیش فروش پروژه برج بزرگ آریس در منطقه اسنیورت زیر نظر شرکت ترم گلوبال قرار دارد. این برج با ارتفاع خیره کننده 162 متری، منظره ی شگفت انگیز 360 درجه ای با نمای رو به دریا و رودخانه در استانبول دارد . قیمت خرید خانه در این برج از 65.000 دلار شروع میشود . شما می توانید هم اکنون به برج بزرگ آریس نقل مکان نمایید.


بورسا؛

بورسا که به عنوان شهر منسوجات ترکیه شناخته می شود روز به روز در حال پیشرفت می باشد. با جلب توجه سرمایه گذاران در سال های اخیر، بورسا موفق شده است تا با طبیعت منحصر به فرد خود بازدیدگنندگانش را تحت تاثیر قرار دهد. بورسا یکی از شهرهای ایده آل برای خرید ملک بوده و مودانیا و گوزل کوم پر منفعت ترین مناطق این شهر می باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پروژه های Trem Global ، پارادایس (Paradise Lookout Bursa)و ویلای منحصر به فرد گوزلکوم از وب سایت ما دیدن نمایید.چگونه می توان در ترکیه ملکی را خریداری نمود؟ image2بودروم؛

بودروم از جمله شهرهایی است که وقتی در ترکیه به تعطیلات فکر می کنید به ذهنتان می آید و هر ساله مملو از توریست های داخلی و خارجی می باشد. بدروم که همان بهشت تعطیلات میباشد، با سواحل معروف خود در جهان توجه سرمایه گذاران را به سمت خود جلب نموده است. به عنوان مثال منطقه یالی کاواک یکی از مناطق بسیار عالی و مورد پسند عموم میباشد که شما عزیزان می توانید پروژه Blue Creek Turkey ما را که در کنار ساحل با موقعیت مکانی بسیار عالی میباشد را در وب سایت مان جستجو نمایید.

آیا خرید ملک در ترکیه پر سود است؟ چرا ترکیه ؟

مهمترین دلیل برای انتخاب کشور ترکیه برای سرمایه گذاران خارجی این است که می توان آپارتمان ها را با قیمت های معقول و ارزان قیمت خریداری نمود که اکثر این ملک ها در یک دوره کوتاه مدت چند ساله با افزایش قیمت مواجه شده و اجاره بهاء ها در طی همین دوره به سود حاصل از بازدهی این سرمایه گذاری می افزایند و در طی این دوره شما به سرمایه اولیه خود دست خواهید یافت.حال اگر بخواهیم طول این دوره ها را فقط از طریق اجاره بهاء ها محاسبه نماییم خوشبختانه در ترکیه طول این دوره ها از 10 تا 20 سال متفاوت می باشد.(یعنی شما بعد از 10 الی 20 سال به با جمع آوری اجاره بهاء ها میتوانید به سرمایه اولیه خود دست یابید) افزایش سرعت توسعه در ترکیه، افزایش ارزش املاک را بیشتر می کند. ترکیه، جدا از اینکه یک کشور جهانشمول (به معنی جهانی همه جانبه و کامل) است، که چهار فصل از نظر منابع طبیعی بسیار غنی را دارا می باشد. خرید یک آپارتمان در ترکیه به شما حق شهروندی ترکیه را نیز می دهد و به دست آوردن حق شهروندی با مزایایی همراه است. به همین دلیل خرید یک ملک در ترکیه، برای سرمایه گذاران و خارجی هایی که مایل به زندگی در ترکیه هستند مزایای و ویژگی های خود را در بر دارد

آن دسته از افراد خارجی که مایل به خرید خانه در ترکیه هستند نباید قبل از انجام تحقیقات دقیق در مورد آپارتمان ها و محیط اطراف آن اقدام به خریداری کنند. لازم به ذکر است که میبایست از شرکت های حرفه ای بازاریابی املاک و مستغلات درخواست کمک نماییند. Trem Global با تیم متخصص خود در زمینه املاک و مستغلات به شما کمک می کند تا خانه ی رویاهای خود را بدست آورید.

به منظور خرید آپارتمان مورد نظرتان، شما می توانید با ارائه کارت شناسایی یا گذرنامه، اجازه اقامت، وکالت نامه شما یا یک نسخه تاییدیه از وکالت نامه (اگر از وکالتنامه استفاده می کنید) به دفتر ثبت اسناد رسمی و اداره تاپو در خواست دهید. پس از درخواست، آپارتمان ذکر شده مورد بررسی قرار گرفته و اگر مسئله ای در زمینه فروش آپارتمان وجود نداشت می توانید به راحتی می آپارتمان خود را خریداری نموده و سند به نام خریدار واگذار می شود. شما می توانید اجازه اقامت را از اداره مهاجرت در همان روزی که برای خرید ملک درخواست می دهید، بدست آورید.

از نظر تسهیلات قانونی، اندازه ملکیتی که می توانید در ترکیه به عنوان یک فرد خارجی خریداری نمایید محدود به 30 هکتار است. خرید بیشتر از 30 هکتار در کشور ترکیه مجاز نمیباشد . اگر شما با خرید یک ملک به ارزش حداقل 400.000 دلار حق شهروندی ترکیه را بدست آورید، باید با این شرط موافقت کنید که ملک را به مدت حداقل 3 سال به فروش نرسانید. در ترکیه، برای اینکه فردی شهروندی را دریافت نماید هیچ الزامی برای زندگی در ترکیه وجود ندارد، حتی برای یک دوره زمانی مشخص.پس از خرید آپارتمان؛

شبکه حمل و نقل توسعه یافته، خدمات بهداشتی، آموزش و پرورش، و اقتصاد به عنوان بزرگترین دلایل افزایش کیفیت زندگی برای کسانی که در ترکیه سرمایه گذاری می کنند بیان شده است. یکی از نکاتی که خارجی ها در مورد سرمایه گذاری خود به آن توجه می کنند نزدیک بودن آپارتمان های خریداری شده به مراکز خرید در منطقه می باشد. وضعیت رفاه و آبادی نیز عامل مهمی است. گام بعدی پس از خرید آپارتمان، وفق دادن خود به کشور ثالث است و ما برای کمک به شما به عنوان شرکت ترم گلوبال در کنارتان خواهیم بود. شرکت ترم گلوبال ضامن تمام احتیاجات شما مشتریان عزیز در قبل و پس از خرید ملک میباشد.


Properties
1
Footer Contact Bar Image