نحوه سرمایه گذاری ملکی در انگلستان

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

بازار املاک بریتانیا در حال تبدیل شدن به یک چشم انداز محبوب برای سرمایه گذاران از سراسر جهان است. بازار در حال حاضر مملو از سرمایه گذاران زیرک است که از جدیدترین تخفیف ها و امکانات استفاده می کنند و فرصت ایجاد بازده سرمایه گذاری قابل توجهی از طریق درآمد اجاره و افزایش سرمایه را دارند.

اگر به سرمایه گذاری بین المللی ملک در بریتانیا علاقه مند هستید و می خواهید در مورد روش سرمایه گذاری بیشتر بدانید، این مقاله باید شما را در مورد خرید ملک در شهرهای انگلستان روشن کند.

فرآیند خرید خانه در انگلستان

خارجی های غیر مقیم مجاز به خرید ملک در بریتانیا هستند. خارجی ها هیچ محدودیتی در نوع خانه هایی که می توانند بخرند ندارند.

طیف متنوعی از املاک موجود است، از جمله آپارتمان‌ها و خانه‌های آزاد و اجاره‌ای. همچنین می توانید بین املاک نوساز یا در حال ساخت و دست دوم یا فروش مجدد انتخاب کنید. املاک تازه ساخته شده گران تر هستند. اگر خانه‌ای دست دوم می‌خرید، به خاطر داشته باشید که خانه‌های قدیمی‌تر ممکن است انرژی کمتری داشته باشند یا نیاز به بازسازی یا تعمیر داشته باشند.

اکثر سرمایه گذاران بین المللی یک نماینده را استخدام می کنند تا به آنها در یافتن یک ملک سرمایه گذاری مناسب، توضیح روش خرید و رسیدگی به مدارک کمک کند. ممکن است لازم باشد یک آژانس استخدام کنید تا به شما در نگهداری خانه و یافتن مستاجر کمک کند.

فروشندگان موظف به ارائه گزارش خانه هستند که شما به عنوان یک خریدار بالقوه حق بررسی آن را دارید. برخی از ویژگی های ملک در گزارش خانه و همچنین گواهی عملکرد انرژی که رتبه کارایی انرژی خانه را ارائه می دهد، ذکر می شود. گزارش خانه باید تخمینی از هزینه های جاری به شما ارائه دهد.

قبل از خرید، اکثر خریداران با یک وکیل مشورت می کنند. دقت لازم توسط وکیل انجام می شود تا تضمین کند که معامله واقعی است و با حسن نیت انجام شده است. وکیل در مرحله بعدی پیشنهادی را از طرف شما برای ملک ارائه می دهد. اگر پیشنهاد پذیرفته شود، فروشنده قراردادی را تنظیم می کند. برای تکمیل معامله، سپرده نگهداری لازم است. وکیل شما در مرحله بعد به امور اداری رسیدگی می کند و هر گونه اوراق یا پرداختی را که باید قبل از تکمیل معامله انجام دهید به شما اطلاع می دهد.

مراحل کار

وکیل بگیر

قرارداد را امضا کنید

پرداخت سپرده (5% تا 10%)

مدارک را تکمیل کنید

پس از یافتن خانه ای که می خواهید آن را خریداری کنید، باید قبل از عقد قرارداد الزام آور با فروشنده، یک وکیل استخدام کنید. وکیل می‌تواند بررسی لازم را برای بررسی قانونی بودن معامله ملک انجام دهد و همچنین قرارداد شما را بررسی کند تا تضمین کند که منافع شما محافظت می‌شود.

تقریباً همیشه پس از امضای قرارداد، ملزم به پرداخت مالیات خواهید بود. معمولاً 10٪ است، اگرچه در موارد نادر می تواند به 5٪ نیز برسد.

وکیل شما به امور اداری رسیدگی می کند و هرگونه موجودی باقی مانده را که باید تا تاریخ مقرر پرداخت شود به شما اطلاع می دهد. مرحله نهایی یک معامله فروش مجدد ملک ممکن است چند هفته طول بکشد.

اگر می‌خواهید از بهترین منبع و در عین حال بهترین سرمایه‌گذاری در بریتانیا اطلاعات کامل کسب کنید، همین حالا با ترم گلوبال تماس بگیرید. تیم مشاور سرمایه گذاری معتبر ما تضمین می کند که سرمایه گذاری شما به حرفه ای ترین شکل ممکن انجام می شود.

Properties
1
Footer Contact Bar Image