نحوه شروع کار برای تجارت خارجی در ایالات متحده آمریکا

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

نحوه شروع کار برای تجارت خارجی در ایالات متحده آمریکا

ایالات متحده آمریکا ، قلب اقتصاد جهان ، یکی از بهترین کشورها برای تاسیس یک شرکت است. ایالات متحده آمریکا روش کار را برای کسانی که مایل به شروع کار هستند بسیار آسان کرده است. در این مقاله ، همه موارد لازم برای شروع کار در ایالات متحده آمریکا را توضیح دادیم.

نام شرکت

برای شروع کار در ایالات متحده ابتدا باید نام شرکت مشخص شود. هنگام تصمیم گیری ، فعالیت تجاری که باید انجام شود نیازی به درج نام ندارد. با این حال ، نامی که باید تعیین شود باید از نام سایر شرکت ها متمایز باشد. در دسترس بودن نامی که به عنوان نام شرکت استفاده می شود از طریق اینترنت قابل بررسی است. با این حال ، باید توجه داشت که این الزامی نیست. به عبارت دیگر ، تعیین صحیح نام شرکت به عهده موسس شرکت است.

نماینده ثبت شده

نماینده ثبت شده شخصی است که مجاز به دریافت اعلان هایی است که ممکن است از طرف شرکت به نام آن باشد. نماینده ثبت شده لازم نیست مالک شرکت باشد. برای این منظور می توان از سازمان ها یا دفاتر حقوقی که به عنوان نماینده ثبت شده فعالیت می کنند استفاده کرد. یک تصور غلط رایج در مورد نمایندگان ثبت شده این است که نماینده ثبت شده برای پذیرفتن به عنوان مالک شرکت یا مدیر شرکت کافی است. به ویژه در ایالاتی مانند نیویورک یا دلاور ، اعضای هیئت مدیره در تأسیس شرکت ذکر نشده اند. فقط نام نماینده ثبت شده لازم است تا ثبت شود. به همین دلیل ، تصور اینکه یک نماینده ثبت شده در اسناد تأسیس برای ادعای مالکیت یا مدیریت بر شرکت کافی باشد ، یک اشتباه رایج است.

ثبت شرکت

ثبت شرکت را می توان از طریق اینترنت یا با نمابر در ایالت تأسیس شده انجام داد. این فرایند برای ثبت گواهی شرکت شرکت در ایالت است. می توانید اطلاعات دقیق را در وب سایت های دولتی مربوطه بیابید.

اولین نشست سازمانی

در این جلسه ، بنیانگذار شرکت (این شخص می تواند وکیل شما یا هر شخص سوم باشد که شرکت شما را از طرف شما تاسیس کرده باشد) اعضای هیئت مدیره شرکت را تعیین و تأسیس را به اتمام می رساند. سپس ، مدیریت شرکت به اعضای هیئت مدیره منتقل می شود. هیئت مدیره آیین نامه (طبق قانون) تهیه شده برای مدیریت شرکت را تصویب می کند و سهام را به سهامداران مشتاق می فروشد. در پایان این جلسه ، تأسیس شرکت با تعیین و تصویب مالکیت ، هیئت مدیره و اسناد مدیریت به پایان می رسد. عضویت در هیئت مدیره این شرکت ها از قبل تعیین شده است ، زیرا برخی از ایالت ها اجازه می دهند اولین اعضای هیئت مدیره در گواهی ثبت شرکت نوشته شوند. با این حال ، تعیین اینکه چه کسی مالک شرکت است ، بدون اولین جلسه امکان پذیر نخواهد بود.

شماره شناسایی مالیات

مهمترین مرحله ای که برای شروع معاملات مانند افتتاح حساب بانکی و پرداخت مالیات به آن نیاز خواهید داشت ، بدست آوردن شماره شناسایی کارفرمای خود (EIN) است. بدون این شماره ، انجام معاملات قانونی و مرتبط با داده در مورد شرکت شما برای شما امکان پذیر نخواهد بود.

Properties
1
Footer Contact Bar Image