محاسبه ارزش املاک سرمایه گذاری شده چگونه است؟

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

بخش املاک و مستغلات یکی از سودمندترین انواع سرمایه گذاری در نظر گرفته می شود. اما سرمایه گذار می خواهد بداند بازدهی که از این سرمایه گذاری به دست خواهد آورد. هیچ فرمول واحدی برای محاسبه ارزش خانه وجود ندارد. اما شما می توانید سود احتمالی را از طرق مختلف محاسبه کنید و آینده سرمایه گذاری خود را پیش بینی کنید. بیایید با هم نگاهی به این روش ها بیندازیم.

مقایسه با محل سکونت در موقعیت مشابه

یادگیری ارزیابی املاک در محله های مشابه یا مشابه ممکن است به شما در تعیین ارزش خانه خود کمک کند. ارزش یک خانه با معیارهایی مانند قدمت ساختمان، نمای خانه، متر مربع، طبقه ای که در آن قرار دارد و وجود آسانسور در ساختمان تعیین می شود. در نتیجه، مطالعه ارزش گذاری املاک با ویژگی های مشابه شما ممکن است به شما در محاسبه سرمایه گذاری کمک کند.

محاسبه بر اساس قیمت اجاره

قیمت اجاره ملک به‌عنوان سرمایه‌گذاری یا پولی در نظر گرفته می‌شود که در این روش به دست می‌آید و کل مبلغ اجاره‌ای که طی چند سال آینده به دست می‌آید برای تعیین ارزش خانه استفاده می‌شود. از مجموع 17-20 سال اجاره به عنوان مبنایی برای ارزیابی بازگشت سرمایه خانه استفاده می شود. در ترکیه معمولاً 18 سال در نظر گرفته می شود. اصطلاح "ارزش استهلاک" به ارزش محاسبه شده با استفاده از این روش اشاره دارد.

محاسبه ارزش ارزیابی مسکن برای وام مسکن

اگر قصد دارید برای خرید مسکن برای وام مسکن اقدام کنید، بانک کارشناس را برای تعیین ارزش ارزیابی املاک و گزارش ارزش ارزیابی خانه به شما معرفی می کند. این گزارش حاوی عناصری است که ارزش خانه شما را تعیین می کند.

با تماس با Trem Global از ما مشاوره دریافت کنید

یکی دیگر از روش های مهم در تعیین ارزش ملک، درخواست از مشاور املاکی است که کار را می داند. تیم ما که دارای انواع اطلاعات سرمایه گذاری است، خانه مورد نظرتان را در چارچوب ارزش به شما پیشنهاد می کند. شما می توانید با ترم گلوبال تماس بگیرید تا ارزش سرمایه گذاری خود را به دقیق ترین روش محاسبه کنید.

Properties
1
Footer Contact Bar Image