کانال استانبول برای تغییر سرنوشت این مناطق است

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه پروژه ای را که در سال ۲۰۱۱ "پروژه با انرژی" نامید اعلام کرد و از آن زمان انگیزه بسیاری از بخش ها بوده است. این پروژه بزرگ همچنین به عنوان کانال استانبول شناخته می شود و هدف آن کاهش ترافیک حمل و نقل در تنگه بسفر با استفاده از تنگه دوم بین دریای مرمره و دریای سیاه است و تصور می شود که در آینده بر گردشگری ، فعالیت های حمل و نقل ، مشاغل تجاری و شهرنشینی در طول سال ها تأثیر بگذارد.


پروژه های بزرگ دیگری مانند فرودگاه سوم و پل Yavuz Sultan Selim باعث افزایش قیمت املاک و مستغلات نه تنها در مناطق اصلی که این پروژه به طور مستقیم در آن قرار دارد بلکه در مناطق ثانویه نیز می شود و انتظار می رود که ادامه یابد. پیش بینی شده است که مناطق موجود در مسیر کانال استانبول نیز مورد مشابهی را تجربه کنند. حتی قبل از اعلام مسیر نهایی و بحث در مورد گزینه های دیگر ، بسیاری از مناطقی که میزبان این پروژه هستند ، افزایش چشمگیری در قیمت زمین و املاک و مستغلات داشته اند. پس از اعلامیه ، کارشناسان قیمت های موجود در این مسیر را مطالعه کردند و نشان دادند که در مجموع ۲۲ منطقه ۴ منطقه Arnavutköy ، Küçükçekmece ، Avcılar و Başakşehir از نظر ارزش افزایش یافته اند. به نظر می رسد Arnavutköy در این رقابت پیروز شود: در سال ۲۰۱۰ ، قیمت املاک و مستغلات در هر متر مربع ۷۰۰ لیر بود ، اما در سال ۲۰۱۸ به ۲.۶۰۰ لیر رسید. قیمت زمین نیز مورد مشابهی را تجربه کرد.

در کارا بورون، محله ای در آرناووتکوی، قیمت زمین برای هر متر مربع ۲۲۰ لیر بود تا اینکه کانال استانبول سرنوشت منطقه را تغییر داد و باعث شد قیمت ها تا ۱.۶۰۰ لیرافزایش یابد. املاک داخل این مناطق عمدتا اقامتگاههای مسکونی است. با این وجود ، با شروع ساخت کانال استانبول و احیای پروژه های حمل و نقل ، احتمالاً این مناطق می توانند به مراکز تجاری تبدیل شوند. کارشناسان اظهار داشتند که بهتر است از این مناطق به عنوان پروژه های سرمایه گذاری بلند مدت استفاده شود. اما شکی نیست که مرکز شهر به آرامی موقعیت فعلی خود را ترک کرده و به سمت مسیر کانال استانبول پیش می رود.


Properties
1
Footer Contact Bar Image