راهنمای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در استانبول: قاضی عثمان پاشا

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

راهنمای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در استانبول: قاضی عثمان پاشا

 قاضی عثمان پاشا از نظر مساحت و تراکم جمعیت یکی از مناطق مهم در میان استانهای مهم استانبول است. این منطقه از شمال با سلطانگازی ، از شرق و جنوب با ایوپ و از غرب با بایرامپاشا محاصره شده است.

تاریخ

Gaziosmanpaşa ، که یکی از اواخر شهرک های استانبول است و قبلاً آن را Taşlıtarla و Küçükköy Mevkii می نامیدند ، پس از دهه ۱۹۵۰ توسعه یافت و در سال ۱۹۶۳ به منطقه تبدیل شد. منطقه  قاضی عثمان پاشا قبلا در مرزهای ایوپ و مناطق چاتالجا بود. زمین هایی که امروز مرکز منطقه در آن قرار دارد تا دهه ۱۹۵۰خالی بودند.

قبل از سال ۱۹۵۰ ، قلمها و چندین کارگاه آموزشی توسط کسانی که با دامداری کار می کردند در اینجا تأسیس شده بودند. ماجراجویی Taşlıtarla ، که در سال ۱۹۵۲ با خانه هایی که توسط دولت برای مهاجران بالکانی ساخته شده بود ، آغاز شد ، با تغییر صنعت به سمت Rami و Eyüp از دهه ۱۹۶۰ ، جنبش فوق العاده ای پیدا کرد. تاشلی تارلا تا سال ۱۹۵۸ محله ای از کوچوکوی بود. در سال ۱۹۶۲ ، تقریباً ۹۰ هزار نفر در ۱۸ هزار زاغه نشین در تاشلی تارلا زندگی می کردند. با افزایش سریع جمعیت ، Taşlıtarla در سال ۱۹۶۳ به مرکز منطقه تبدیل شد و پس از آن ، قاضی عثمان پاشا نامیده شد.

حمل و نقل

پس از دهه ۱۹۵۰، گزینه های حمل و نقل در قاضی عثمان پاشا افزایش می یابد. آسانترین گزینه حمل و نقل به قاضی عثمان پاشا خطوط اتوبوس و مینی بوس است که حمل و نقل را از بسیاری از مناطق شهر فراهم می کند. با انتقال از طریق خطوط مترو ، متروبوس ، مارمارای و کشتی می توانید به قاضی عثمان پاشا برسید.

زندگی اجتماعی و فرهنگی

امروزه قاضی عثمان پاشا با ساختمانهای مدرن ، مراکز خرید و مراکز تفریحی ظاهری پر جنب و جوش دارد. پارک های کودکان ، مناطق ورزشی ، منطقه تفریحی ، خیابان Bağlarbaşı ، منطقه Sarıgöl ، مرکز زندگی فرهنگی Küçükköy و میدان قاضی عثمان پاشا از جمله مکان هایی هستند که می توانید در قاضی عثمان پاشا اوقات خود را در آنجا سپری کنید. همچنین کافه ها و رستوران های زیادی در این منطقه وجود دارد که می توانید اوقات خوشی را در کنار خانواده و دوستان خود سپری کنید.

راهنمای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در استانبول: قاضی عثمان پاشا image1


ساختار جمعیتی

قاضی عثمان پاشا از نظر نرخ رشد جمعیت یکی از مناطق پیشرو استانبول است. جمعیت های محلی و مهاجر در این منطقه با هم زندگی می کنند. جمعیت منطقه پس از دهه ۱۹۵۰ به سرعت در حال افزایش است. امروزه جمعیت قاضی عثمان پاشا ۴۸۷.۷۷۸ نفر است.

قیمت ملک

قاضی عثمان پاشا یکی از مناطق جذاب استانبول در سال های اخیر برای سرمایه گذاری است. در اینجا مسکونی لوکس در مناطق مسکونی جدید در حال ساخت است. این اقامتگاه ها با محوطه سازی ، امنیت ، مراکز خرید و پارک های خود دارای خطوط بسیار مدرنی هستند. اقامتگاه های ساخته شده در این منطقه به صورت سایت است. در برخی از این سایت ها ، با توجه به ویژگی های اسکان ونیز ، خانه هایی ساخته شده است.

قاضی عثمان پاشا یکی از مناطق استانبول است که برای توسعه و آبادانی بسیار باز است. قیمت مسکن اجاره ای در این منطقه اخیراً به میزان قابل توجهی افزایش یافته اما زیر متوسط ​​استانبول است.

متوسط ​​قیمت هر متر مربع مسکن در منطقه قاضی عثمان پاشا ۳۶۸۰ لیر است و زمان بازگشت ۱۸ سال است. قیمت متوسط ​​یک خانه ۱۰۰ متر مربعی در این منطقه بین ۲۷۶.۰۳۱ لیر و ۴۶۰.۱۰۰ لیر است. میانگین منطقه ای برای ۱۰۰ متر مربع آپارتمان اجاره ای ۱۷۱۹ لیراست.

Eurasia Houses

پروژه Eurasia Housesدر زمینی به مساحت ۱۸ هزار و ۶۲۱ متر مربع ساخته شده است. این پروژه که در محله قاضی عثمان پاشا ساخته شده است ، شامل ۶۱۲ اقامتگاه و ۳ مغازه در ۶ بلوک است. بلوک ها به صورت ۱۸ طبقه طراحی شده اند. اندازه آپارتمانهای موجود در پروژه بین ۸۱ متر مربع و ۲۰۱ متر مربع متفاوت است.

Newark Suites

پروژه Newark Suites با درک کاملاً مدرن و در یکی از نقاط پر جنب و جوش قاضی عثمان پاشا ساخته شده است. پروژه ای که در آن مفهوم خانه تاشو به کار رفته است ، شامل ۵۲۱ واحد مسکونی با گزینه های ۱ + ۱ ، ۲ + ۱ ، ۳ + ۱ و ۴+ ۱ است. مفهوم Foldhome این فرصت را فراهم می کند تا هر زمان که بخواهید مناطق شخصی موردنیاز خود را در خانه خود بگنجانید.


Properties
1
Footer Contact Bar Image