مراکز خرید لوکس استانبول

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

با تغییر در سطح توقعات مصرف کنندگان، مراکز خرید برای پاسخگویی به نیازها و تقاضاهای مشتریان به میان آمده اند، جاییکه فروش اقلام به صورت خرده فروشی و ارائه خدمات متنوع صورت می گیرند. مدیریت مراکز خرید توسط یک واحد مشخص و برگزاری رویدادهای مشترک و تبلیغات برای به حداکثر رساندن تقاضا و سود برای تأمین عرضه کلیه فروشگاه های خرده فروشی، در حال تبدیل شدن به تجارت جذاب، کاربردی و در دسترس برای مصرف کننده است. مراکز خرید لوکس در استانبول یک فضای خرید راحت را در اختیار بازدید کنندگان قرار می دهد، جایی که می توانند با خانواده خود و یا به تنهایی با اجتماع ارتباط برقرار کرده و نیازهای خود را برطرف سازید.

مفهوم مرکز خرید یک مفهوم خارجی و جدید برای جغرافیای آناتولی نیست. در طول تاریخ خود، ترکها فرصت داشتند تا از طریق فروشگاههای خرده فروشی مختلف که مجتمع های خرید، کاروانسرا ها و بازارهای روباز و سرپوشیده را در هر استان آناتولی تشکیل می دادند با اجتماع معاشرت کرده و نیازهای خود را تامین کنند. ما مجلل ترین مراکز خرید استانبول را برای شما گردآوری کرده ایم.

مرکز خرید زورلو سنتر

آنچه یک مرکز خرید را از نظر کیفیت از دیگران متمایز می کند میزان ترکیب فروشگاهی آن است. مرکز زورلو با فروشگاه های تراز اول خود در منطقه بیشیکتاش استانبول قرار دارد. مرکز نمایشی و نمایش هنر زورلو، که بیشتر رویدادهای فرهنگی و هنری استانبول در آن برگزار می شود با مرکز خرید و فروشگاه های مجلل خود مردم را از فرهنگ های مختلف دعوت به بازدید می کند. مرکز زورلو که در بین سلیبریتی های ساکن استانبول نیز مورد توجه قرار دارد و با ارائه غذاهای لذیذ سعی داشته تا خود را از دیگر مراکز خرید متمایز کند. برند های ایتالی و مورینی که برای اولین بار به ترکیه آمدند سعی کردند تا مفهوم جدیدی از رستوران های محلی مانند گونایدن و ولدان را به استانبولی ها معرفی کنند. اگرچه بازدیدکنندگان زمانی که برای اولین بار به این مرکز خرید می آیند دچار سردرگمی می شوند، مکان و معماری این مرکز با برنامه ریزی ورودی آن دلیل انتخاب شما خواهد بود و شما بلافاصله جذابیت، جادار بودن و زیبایی هایی را که در داخل در انتظار شما هستند را محسوس خواهید کرد.

مراکز خرید لوکس استانبول image1

هتل رافلس استانبول، یکی از مجلل ترین هتل های استانبول و مرکزی که می تواند نیازهای اداری شما را برآورده کند، در کنار اقامتگاه های بسیار مجلل خود، یک فضای زندگی بی نظیر را در قلب استانبول ارائه می دهد. مرکز زورلو که در قسمت سهولت در حمل و نقل خود متمایز است را می توانید با کمک راهنمایی ها از اولوس، لونت، لوازیم، بارباروس و زینجیرلی کویو پیدا کنید.

مرکز خرید ایستینیه پارک

مرکز خرید ایستینیه پارک ، تنها مرکز خرید با گنبد شیشه ای و سایه های درختان است. مراکز خرید، مد، غذا و تفریح به طور خلاصه، همه چیز زندگی در انتظار بازدید کنندگان داخلی و خارجی ساکن استانبول قرار دارد. خیابان برند، پر جنب و جوش ترین خیابان استانبول با رستوران های برجسته و مارک های مشهور جهانی جایی است که می توانید در فضای باز خرید کنید. این خیابان با گرد هم آوردن برجسته ترین مارک های جهان با شور و شوق تغییرناپذیر خریدهای لوکس، میهمانان خود را مجذوب خود می کند. 

مراکز خرید لوکس استانبول image2

لذت زندگی در اینجا در هر لحظه از روز احساسی متفاوت را داراست. این مرکز با فضای گرم خود میزبان اجراهای مختلف فرهنگی و هنری نیز می باشد. این مرکز که در آنجا کارگاه های هنری مختلفی را نیز خواهید دید، همزمان فضای تفریحی و راحت را به بازدید کنندگان خود ارائه می دهد. مرکز خرید ایستینیه پارک، جایی که هر سال مهمانی های خرید برگزار می شود، یکی از مکان های مشهور برای سلبریتی های ساکن استانبول است و با ساختار منحصر به فرد و باشکوه خود در منطقه ساری یر استانبول در انتظار بازدید کنندگان خود است.

آک مرکز

آك مركز ابتدا در استانبول بود و سایر مراکز دیگر بعداً افتتاح شدند. مهمانانی که از ريالسمت آسیایی به استانبول می آیند، در آک مرکز در منطقه اتیلر استانبول نفسی می کشند تا مفهوم مرکز خرید لوکس را بفهمند و زندگی افراد مشهور و ثروتمندانی را که در تلویزیون می بینند تجربه کنند. این مرکز که یکی از مجلل ترین نقاط ملاقات شهر است، یکی از پیشگامان ایده سایر مراکز خرید لوکس در نظر گرفته شده است.

مراکز خرید لوکس استانبول image3

این مرکز پیش از این تجربه خرید در مکان سر بسته را ارائه کرده بود و اکنون فضاهای باز و مارک های جهانی را با داشتن کافه ها در کنار پیاده رو ها ارائه می دهد. اگرچه این مرکز مقام اول خود را در بین مراکز خرید لوکس از دست داده است، اما همچنان با مفهوم بوتیک های جذاب خود برای مشتریانش مقام اول را دارد. امروزه، مراکز خرید فقط به عنوان یک مکان خرید نمی توانند نیاز مصرف کنندگان را به طور کامل برآورده کنند. علاوه بر این، فعالیت های فرهنگی و هنری نیز باید انجام شود. در اینجا، صنعت آک مرکز میزبان آثار بسیاری از هنرمندان است. پس از بازسازی های طولانی اکنون از بازدیدکنندگان استقبال می شود تا باغ های روی پشت بام را ببینند. این مرکز با اندیشه نزدیک کردن ترکیه و مارک های معروف در انتظار خرید و علاقه مندان به مد است.

نیشانتاشی

آمستردام، پاریس، لندن، میلان، نیویورک، بارسلونا... همه شهرها دارای یک مرکز هستند مانند خیابان پنجم، لیدسپلین، مونت ناپلئون، لا رامبلا، سوهو، شانزه الیزه، خیابان مادیسون، خیابان مونتگن. نیشانتاشی نیز مرکز تفریحی استانبول میزبان خالقان مد است آنهایی که با سلیقه خوب می دانند چگونه از آن لذت ببرند، افراد مشهور و...

مراکز خرید لوکس استانبول image4

این مرکز خرید، واقع در منطقه نیشانتاشی، که به عنوان مرکز زندگی، سرگرمی، مد، سرزندگی و خرید در نظر گرفته می شود از نظر موقعیت مکانی از اهمیت تاریخی برخوردار است. قبلاً با داشتن عمارت عمر فاروک و صبیحا، دختر سلطان واحدتتین سلطان عثمانی، این محل سلب مالکیت شده و به یک مدرسه برای آموزش تبدیل شده بود و سپس به یک مرکز خرید تبدیل شده و منتظر بازدید کنندگان از خریدهای لوکس در یک جو تاریخی است.

مرکز خرید آکاسیا

تاکنون مراکز خرید در قسمت اروپایی استانبول را مورد بررسی قرار داده ایم. حالا نوبت به آکاسیا می رسد که در قسمت آسیایی ترکیه واقع شده است و از نظر ترکیب فروشگاهی در مقام های اول قرار دارد. با گردهم آوردن برند های ترکی و بهترین مارکهای مشهور جهانی برای خریداران، آکاسیا سعی دارد تا مفهوم زندگی همه جانبه با خیابان های وسیع و فراخ خرید که تحت تاثیر خیابان بغداد، مشهورترین خیابان در قسمت آسیایی شکل گرفته است را گردهم آورد.

مراکز خرید لوکس استانبول image5  

این مرکز خرید میزبان مارکهای مختلفی همچون هملیس، ویکتوریاز سیکرت، هوگان، آندر آرمور، میشل کورس، تودز، توری بورچ، ماج، لانگ چمپ، ایرو، سندرو، گس، ماریلا، ویکندز بای مکس مارا، بی گادس، برادران بروکس، خانه رایحه ها، ای اِی سون، و همچنین رویدادهای فرهنگی و اجتماعی است. فرهنگ و هنر آکاسیا که از سال 2016 آغاز شده است، در بخش آسیایی میزبان نمایش های تئاتر، نمایشگاه ها و برنامه های دیگر با ایفا کردن نقش مهم در نقشه هنری شهر است. این مرکز خرید که شامل پروژه مسکن نیز می شود، اثبات می کند که طرح های معماری شهری با اقامتگاه های مجلل خود می توانند با مراکز خرید هماهنگ باشند. همچنین جایزه مراکز خرید اروپا در سال 2015 به این پروژه معماری مسکن داده شده است. به عنوان مکانی که خانواده ها می توانند فرزندان خود را به کیدز زانیا ببرند، که یک مکان سرگرمی و آموزش است، آکاسیا با مارک های پیشرو خود از میهمانان خود استقبال می کند.Properties
1
Footer Contact Bar Image