عوامل کلیدی موثر در بازار املاک و مستغلات در ایالات متحده آمریکا

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

عوامل کلیدی موثر در بازار املاک و مستغلات در ایالات متحده آمریکا

بازار املاک و مستغلات نقشی محوری در اقتصاد آمریکا دارد. بخش املاک و مستغلات همیشه پویا هستند و فرصت های جدیدی را برای سرمایه گذاران فراهم می کنند. با این حال ،این بازار همچنین بخشی از یک زنجیره است که با برخی از عوامل مهمی که می توانند آینده بازار را تعیین کنند مرتبط است.

چه عواملی بر املاک و مستغلات ایالات متحده تأثیر می گذارد؟

یکی از عواملی که تأثیر مستقیمی بر املاک و مستغلات دارد تقاضا است. خواه به دلایل تجاری یا مسکونی باشد ، شرکتها و مشاغل مورد استفاده املاک و مستغلات برای استفاده اداری و استفاده شخصی توسط خانواده ها و افراد تقاضا کرده اند. اگرچه ریاضیات عرضه و تقاضا در اینجا ساده است ، اما اهمیت تعادل املاک و مستغلات به نکات برجسته ای نیاز داشت. این عامل همچنین بر رشد در ساخت و ساز و صنعت تأثیر می گذارد و در نتیجه سهم قابل توجهی در اقتصاد ملی دارد.

در صورت کاهش فروش املاک ، اثر موج دار شدن زنده می شود. افت شدید فروش باعث می شود ارزش خانه ها به همین ترتیب کاهش یابد. به دنبال آن ، وام های مسکن تقاضا را از دست می دهند ، و باعث می شود هر مالک بدون یک برنامه وام بلند مدت برای یک خانه پرداخت کند و در مورد سایر هزینه های خود دقت بیشتری داشته باشد. از آنجا که اقتصاد ایالات متحده ، به طور کلی ، با هزینه های مصرف کننده گره خورده است ، این زنجیره از حوادث می تواند برای به صدا درآوردن زنگ هشدار کافی باشد.

عامل دیگری که ممکن است در بازار املاک و مستغلات در ایالات متحده تأثیر بگذارد چرخه رهن در این کشور است. نقص در سیستم منجر به بحران های اقتصادی در سال ۲۰۰۸ اتفاق افتاد، و باعث شد هزاران کارمند شغل خود را از دست بدهند. مشکل اصلی این بود که وام دهندگان رهنی بازده وام های فرعی را به اوراق بهادار با پشتوانه رهن تبدیل کردند. وقتی وام گیرندگان برای بازپرداخت تلاش کردند ، این اوراق بهادار با پشتوانه رهنی ، با شروع بحران اولیه ، فوراً افت ارزش داشتند.

همانند سایر کشورها ، سیاست های دولت آمریکا بر بازار املاک و مستغلات نیز تأثیر دارد. تغییر در قانون می تواند قیمت املاک را تحت تأثیر قرار دهد. بعضی اوقات دولت ها سعی می کنند تقاضای بازار املاک و مستغلات را با ارائه سهولت در اعتبارات مالیاتی و یارانه ها افزایش دهند. به نظر می رسد فرصت خوبی برای سرمایه گذاری در یک ملک به نظر برسد ، اما در عین حال نیاز به دقت در تعادل عرضه و تقاضا در بازار است.

تغییرات اقتصادی-اجتماعی در جامعه دلیل دیگری برای تغییر در بازار املاک و مستغلات است. تردید و عدم اطمینان خریداران می تواند باعث کاهش تقاضای بازار شود. در این حالت ، خریداران بالقوه از برنامه های رهن ، انواع مناسب سرمایه گذاری و سایر موارد بودجه مطلع می شوند.

Properties
1
Footer Contact Bar Image