پروژه های بزرگ در حال انجام ترکیه

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

پروژه های بزرگ در حال انجام ترکیه

 

در سال های اخیر تعداد پروژه های بزرگ حمل و نقل ، زیرساخت ها ، انرژی و دفاع در ترکیه افزایش یافته است. اندازه مالی پروژه های بزرگ ترکیه بیش از ۱۳۸ بیلیون دلار است. هزینه کل پروژه های انجام شده توسط بخش دولتی و خصوصی از درآمد ملی ۱۳۰ کشور پیشی گرفته است. ما پروژه هایی را فهرست کردیم که هنوز در دست ساخت هستند و در آینده نزدیک تکمیل می شوند.


پل ۱۹۱۵ و بزرگراه چاناکاله

 

کل طول پروژه ، که استانبول را به چاناکاله و سپس به شمال اژه متصل خواهد کرد ، شامل جاده های اتصال ۳۵۲ کیلومتر است. بخش مالکارا- چاناکاله از منطقه مالکارا Tekirdağ آغاز می شود و از تنگه چاناکاله عبور می کند و طول کلی آن با احتساب راه های ارتباطی ۱۰۱ کیلومتر است.

با استفاده از این پروژه ، جایگزینی جدید برای گذرگاههای ساخته شده از طریق بسفر برای ترافیک جاده ای که به سمت نوار اژه و آناتولی مرکزی ، محور آدانا - قونیه و مناطق مدیترانه غربی از طریق اروپا و تراکیه هدایت می شود ، ایجاد می شود. علاوه بر این ، پیشرفتهای اقتصادی در ترکیه و منطقه آناتولی غربی تسریع خواهد شد ، جایی که سازمانهای مربوط به بخشهای مهم خدمات ، صنعت و گردشگری مستقر هستند و جمعیت قابل توجهی دارند.

با اتصال بزرگراه گبزه- ازمیر در حوالی بالکسیر ، فاصله مراکز گردشگری مانند ازمیر ، آیدین و آنتالیا با کشورهای اروپایی کاهش می یابد و توسعه در بخش گردشگری حاصل می شود.

 

فرودگاه ریزه-آرتوین


فرودگاه ریزه -آرتوین سالانه به ۳ میلیون مسافر سرویس می دهد. این دومین فرودگاه ترکیه است که بر روی دریا ساخته می شود. این پروژه به توسعه مرکز شهر ریزه و آرتوین و مناطق دارای پتانسیل گردشگری و همچنین به افزایش روابط تجاری با کشورهای همسایه منطقه دریای سیاه شرقی کمک خواهد کرد. حمل و نقل هوایی بدون وقفه به منطقه دریای سیاه شرقی را فراهم می کند.

 

تونل بزرگ استانبول


تونل گراند استانبول ۳ طبقه اولین تونل ۳ طبقه در جهان است. این تونل سهم بسزایی در حل ترافیک استانبول خواهد داشت. با اجرای این پروژه ، بسفر با یک بار عبور عبور می کند و هزاران متر در هزینه و زمان ساخت تونل صرفه جویی می کند.

 

پروژه های بزرگ در حال انجام ترکیه image1


مرکز مالی بین المللی استانبول


پروژه مرکز مالی بین المللی استانبول با هدف تبدیل استانبول به یکی از ۱۰ مرکز مالی مهم در جهان در سال ۲۰۲۳ آغاز شد. این پروژه شامل ساخت یک ساختمان بانک مرکزی ۳۲۰ هزار متر مربع ، پارکینگ ۲۰ هزار متر مربع ، و یک تونل ۱۰۰ متری و جاده های ارتباطی است.


راه آهن سریع السیر آنکارا-سیواس


با اجرای پروژه راه آهن سریع السیر آنکارا-سیواس به طول ۴۰۵ کیلومتر ، خطوط ایران و قفقاز با یکدیگر روبرو می شوند ، راه آهن آنکارا-سیواس ۶۰۳ کیلومتری به ۴۰۵ کیلومتر کاهش می یابد و زمان سفر از ۱۲ ساعت به ۲ کاهش می یابد.

 

پروژه های بزرگ در حال انجام ترکیه image2


راه آهن سریع السیر آنکارا-ازمیر


راه آهن آنکارا-ازمیر در حال حاضر ۸۲۴ کیلومتر است ، زمان سفر تقریبا ۱۴ ساعت است. با اتمام پروژه فاصله بین دو شهر به ۶۲۴ کیلومتر و زمان سفر به ۳ ساعت و ۳ دقیقه کاهش می یابد.

 

Akkuyu نیروگاه هسته ای


Akkuyu اولین پروژه ساخت نیروگاه هسته ای در جهان است که براساس مدل "ساخت ، مالک ، بهره برداری" ساخته شده است. بر اساس این قرارداد بلند مدت ، شرکت طراحی ، ساخت ، نگهداری ، راه اندازی و از کار انداختن کارخانه را بر عهده دارد. هزینه کل پروژه حدود ۲۰ بیلیون دلار است. نیروگاه هسته ای دارای ۴ واحد نیروگاهی با راکتورهای VVER-1200 با ظرفیت نصب شده کل ۴۸۰۰ مگاوات خواهد بود.

 

پروژه های بزرگ در حال انجام ترکیه image3


نیروگاه هسته ای سینوپ


نیروگاه هسته ای سینوپ با قدرت نصب شده ۴۴۰۰ مگاوات طراحی شده است. این تاسیسات در شبه جزیره اینسبورون سینوپ ایجاد می شود. ترکیه ، ژاپن و فرانسه این نیروگاه را بهره برداری خواهند کرد. برای ۱ کیلووات ساعت برق تولید شده در نیروگاه ، به استثنای سوخت ، ضمانت خرید به مدت ۲۰ سال با ۱۰.۸۳ سنت توسط دولت ارائه می شود.


Properties
1
Footer Contact Bar Image