سرمایه گذاری در املاک در بدروم

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

سرمایه گذاری در املاک در بدروم

ارزش بدروم

بدروم از مهمترین مراکز گردشگری ترکیه ، حتی در شرایطی که در یک بحران همه گیر قرار دارد ، می تواند با ارزش خود بدرخشد. تصویر ساحلی که تا افق پر از شن و ماسه و دریا کشیده شده است ، رویاهای همه را پر می کند. بدروم به دلیل سواحل ، زندگی شبانه ، هتل های با کیفیت و شهری که "زندگی می کند" مشهور است. "شهر بدروم کیفیت بی شماری از لذت و خوشبختی را برای ساکنان خود فراهم می کند. مناظر و مناظر الهام بخش آن می تواند هر بازدید کننده ای را روشن کند. همه چیزهایی که فرد برای تعطیلات تابستانی آرزو می کند به راحتی در بدروم یافت می شود. بدروم که زمانی نام هالیکارناسوس را داشت ، مرکز و محل زندگی بسیاری از تمدن های یونان و مصر باستان بود. بدروم جدا از ساختار پرانرژی و زندگی خود ، بازدیدکنندگان خود را برای دیدن قطعات فرهنگ های مختلف گذشته فراهم می کند. اماکن تاریخی کل شهر و فضای آن را پر کرده است. بدروم هر ساله پذیرای تعداد قابل توجهی از گردشگران است که اهمیت واقعی خود را با رشد مداوم بازدیدکنندگان در هر سال نشان داده است ، بنابراین توجه سرمایه گذاران به شهر را افزایش می دهد. بدروم با اندازه کوچک خود ، می تواند یکی از با ارزش ترین شهرهای ترکیه برای سرمایه گذاری در املاک باشد.

دسترسی بدروم

یکی از مواردی که بدروم را خاص می کند این است که سفر به آنجا راحت است. در انتخاب خود بازدید کنندگان ، بدروم با استفاده از هوا ، دریا و زمین قابل دسترسی است. جاده های خوش ساخت آن سفرهای راحت و ایمنی را به بقیه ترکیه ارائه می دهد در حالی که فرودگاه آن سفر را برای مردم آسان می کند. برای بازدید از جزایر یونان نیز می توانید از مسیرهای دریایی استفاده کنید.

زندگی در بدروم

حتی اگر بدروم فقط یک شهر فصلی برای زندگی به نظر برسد - اینطور نیست. با افزایش تعداد پروژه ها و پیشرفت های شهر که شهرداری آن انجام داده است ، بدروم به شهری برای زندگی تبدیل شده است. در سال ۲۰‍۱۹، ثبت شد که ۱۷۰هزار نفر از جمعیت بدروم - در پایان سال ۲۰۲۰ ، تقریباً ۴۰۰.۰۰۰ این افزایش تقاضا برای زندگی در شهر ناشی از افزایش مداوم کیفیت و علاقه مردم به شهر است. ممکن است یکی از جنبه های فرهنگی شهر لذت ببرد و دیگری ممکن است از مناظر روحیه آنها آرام بگیرد. با افزایش تعداد افرادی که هم در تابستان و هم در زمستان زندگی می کنند ، زندگی در بدروم از طرق مختلف بهبود یافته است. فقط یک بار در تابستان شهری پر از مردم ؛ پیشرفت در حمل و نقل عمومی ، طراحی برنامه ریزی شده و تفکر خوب املاک و ساخت بیمارستان ها ، مدارس و مساجد طی سال های اخیر به طور قابل توجهی افزایش یافته است. ویژگی اصلی این شهر از جاذبه های گردشگری فصلی تا یک شهر شاد با عملکرد خوب گسترش می یابد.


سرمایه گذاری در املاک در بدروم image1


املاک در بدروم

با افزایش جمعیت شهر ، سرمایه گذاران از ساخت هتل به ساخت خانه هایی برای زندگی مردم تغییر می دهند. این شهر آینده امیدوار کننده ای را برای افرادی که مایل به سرمایه گذاری در املاک در بدروم هستند فراهم می کند ، زیرا تقاضا زیاد است و به دلیل ساختمانهای نه چندان بزرگ شهر محدود هستند. احمد اراس ، شهردار شهر تفریحی جنوب غربی می گوید: "سرمایه گذاری های داخلی و خارجی در سال های اخیر در حال افزایش بوده است و در طی همه گیر شدن سرعت آنها کاهش نیافته است." بیان شده است که مارک های هتل ها و شرکت های ساختمانی پروژه های بیشتری را در سال ۲۰۲۰ آغاز کردند. در حال حاضر ، پروژه های مختلفی برای سرمایه گذاران علاقه مند در این شهر در جریان است و پروژه های دیگری نیز در آینده در حال انجام است. به نوعی قیمت در بدروم در سطح شهر بسیار متفاوت است. به طرز تکان دهنده ای ، به نظر می رسد قیمت ها در مناطق روستایی این شهر گاهی بیشتر است. به دلیل ساخت و سازهای با کیفیت و حریم خصوصی ، این ساختمان ها توجه زیادی را به خود جلب می کنند. بدون شک ، این ملک سرمایه گذاری سودآوری در بدروم است که هم توسط افرادی که در آن زندگی می کنند و هم با تعداد مشاهده شده اثبات شده است. در اینجا برخی از پروژه های شگفت انگیز املاک و مستغلات که می توانید در بدروم پیدا کنید:

Zeft Yalıkavak

با ساحل جذاب ۴۶۰ متری و ۲۰۰۰ متر مربع ساحل شنی ، سعادت هر روز صبح خود را در Zeft Yalıkavak خواهید دید. Zeft Yalıkavak با داشتن یک میدان شهری که تمام نیازهای روزمره شما را برآورده می کند ، هماهنگی کاملی از طبیعت و زندگی شهری را به نمایش می گذارد.

Coral Sands Bodrum

واقع در مرکز بدروم ، با ارتفاعی که Coral Sands Bodrum دارد مشرف به شهر خواهید شد. در نزدیکی شهر ، شما می توانید از استخرهای روباز در فضای باز ، رستوران-بار ، SPA ، مرکز تناسب اندام و بسیاری موارد دیگر در Coral Sands Bodrum لذت ببرید.

Windfall Bodrum

Windfall Bodrum به منظور تحقق خانه رویایی شما ساخته شده است ، هر آنچه را که ممکن است بخواهید فراهم می کند. با داشتن هر ویلا با استخر و باغ اختصاصی ، از هر لحظه از وقت خود لذت خواهید برد. Windfall Bodrum با داشتن سیستم خانه هوشمند و زندگی دلپذیر با امکانات اجتماعی بی نظیر مانند استخر روباز ، زمین بازی کودکان ، استخر کودکان ، مرکز تناسب اندام ، امنیت با دوربین ، پارکینگ ، پیست پیاده روی ، منظره دریا و سونا نوید راحتی می دهد.


Properties
Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Green, Litecoin accepted.
1
Footer Contact Bar Image
Whatsapp contact gif for mobile