قیمت املاک در نیویورک

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

قیمت املاک در نیویورک

نیویورک به عنوان یکی از شهرهای جذاب جهان ، مردم را از هر قشر مختلف به خود جذب می کند. بسیاری از مردم آرزو دارند خانه ای در این شهر باشکوه داشته باشند. بنابراین اگر می خواهید در نیویورک خانه ای بخرید ، چه میزان از بودجه خود را باید تعیین کنید؟ در این مقاله ، ما به این سوال برای شما پاسخ دادیم و در مورد قیمت ملک در نیویورک صحبت کردیم.

انواع آپارتمان در نیویورک

در نیویورک دو نوع آپارتمان وجود دارد: مستقلات و آپارتمان (به استثنای ساختمانهای جداگانه ای به نام خانه های شهری که چندان معمول نیستند و قیمت بالایی دارند). ساختمانهای قدیمی (قبل از ۱۹۸۰ ) بیشتر از نوع مستقلی هستند ، در حالی که ساختمانهای ساخته شده پس از دهه ۱۹۸۰ تقریباً همه ویلایی هستند. شما می توانید با توجه به شرایط شخصی و مالی ، سبک زندگی و تجربیات گذشته بین این نوع انتخاب کنید. همچنین ، ممکن است تصمیم بگیرید بهترین آپارتمان را که می توانید در یک ساختمان مناسب برای سرمایه گذاری خریداری کنید ، صرف نظر از مستقلات یا ویلایی.

در یک خانه مستقل ، کل ساختمان متعلق به یک شرکت واحد است. خریداران به جای سند مالکیت و توافق نامه اجاره ویژه مربوط به شغل خریدار یک واحد خاص ، از شرکت سهام دریافت می کنند. قوانین و حقوق بیشتر شبیه اجاره نامه در یک ساختمان اجاره ای است.

هنگام خرید کاندو ، یک سند مالکیت دریافت می کنید که به شما حق مالکیت فضای داخلی واحد و سطح دیوارها و همچنین یک حق تقسیم ناپذیر در قسمت های مشترک ساختمان را می دهد.

یافتن کاندو در محبوب ترین مناطق ممکن است دشوار و گران باشد. West Central Park یا بهترین مناطق West Village از جمله این مناطق محبوب هستند. به همین ترتیب ، ساختمانهای قبل از جنگ تقریباً به طور کامل از نوع کاندو هستند. اگر می توانید یک کاندو نادر پیش از جنگ پیدا کنید ، تقاضا و قیمت چنین کاندوهایی به طور کلی زیاد است.

قیمت املاک منهتن

در منهتن ، صاحبان خانه حدود ۳ درصد عملکرد ناخالص سالانه دریافت می کنند. این نرخ در مقایسه با میانگین کشوری خیلی سودمند نیست. هنوز هم ، منهتن به گران شدن در طول سال ها مشهور است ، که به شما این امکان را می دهد که دیر یا زود با یک سرمایه گذاری خوب ، سود خوبی بدست آورید. در منهتن ، متوسط ​​قیمت اجاره ۴۵۲۷ دلار و میانگین فروش مجدد ۱.۸۶۴.۰۷۵ دلار است.

قیمت ملک کوئینز

میانگین قیمت های فروش مجدد در کوئینز فقط در یک سال ۶٪ افزایش یافت. این امر کوئینز را در لیست مکان های سرمایه گذاری در بازار مسکن شهر نیویورک قرار می دهد. بازار مسکن کوئینز سومین بازار سریع رشد نیویورک است. اگر بودجه محدودی دارید ، می توانید ملک های ارزان قیمت را در کوئینز پیدا کنید. متوسط ​​قیمت اجاره در کوئینز ۲.۴۴۹ دلار است. متوسط ​​قیمت فروش مجدد ۵۶۰.۰۰۰ دلار است. بسته به مکان ، عملکرد ناخالص سالانه بین ۵.۸۷ ٪ تا ۶.۳۵ ٪ متغیر است.

قیمت املاک بروکلین

بروکلین با توجه به بازده آینده ، مکانی عالی برای خرید ملک است. میانگین قیمت های فروش مجدد شهرداری در سال های اخیر رکورد زد. در بروکلین ، عملکرد ناخالص سالانه حدود ۴٪ است. قیمت متوسط ​​اجاره ۳.۱۷۰ دلار و متوسط ​​قیمت مجدد ۲۵۰.۰۰۰ دلار است.

قیمت ملک Staten Island

جزیره استاتن تحولات شدید در بخش املاک و مستغلات را نشان نمی دهد. در عوض ، یک محدوده ی پایدار را ارائه می دهد. این یک مقصد مناسب برای کسانی شده است که بدنبال ملک ارزان قیمت در نیویورک هستند. قیمت متوسط اجاره ۲.۱۵۴ دلار و متوسط قیمت فروش مجدد ۵۷۰.۰۰۰ دلار است.

قیمت املاک The Bronx

در برانکس ، که در حال تبدیل شدن به یک مکان مورد علاقه خریداران ملک است ، عملکرد ناخالص اجاره ای بسته به موقعیت مکانی بین ۵.۴۶ ٪ تا ۶.۲۸ ٪ متغیر است. قیمت متوسط اجاره ۲.۷۰۴ دلار و متوسط قیمت ۶۸۵.۰۰۰ دلار است. با توجه به فرصت ها ، حرکت قابل توجهی در بازار منطقه وجود دارد.

Properties
1
Footer Contact Bar Image