مالکیت املاک و مستغلات در ایالات متحده آمریکا

مالکیت املاک و مستغلات در ایالات متحده آمریکا

مالکیت املاک و مستغلات در ایالات متحده آمریکا

ایالات متحده آمریکا همیشه کشور مورد علاقه سرمایه گذاران املاک و مستغلات و کسانی که می خواهند خانه رویایی خود را خریداری کنند بوده است. شما می توانید انواع دارایی ها را برای هر بودجه در این کشور پیدا کنید. این بهترین مکان برای بازگشت سرمایه و زندگی راحت رویاهایتان است. در این مقاله ، آنچه شما باید درباره مالکیت املاک و مستغلات در ایالات متحده آمریکا بدانید توضیح دادیم.

داشتن املاک و مستغلات سودآور در ایالات متحده آمریکا

بازار قوی املاک و مستغلات فضای مناسبی را برای سرمایه گذاران ایجاد می کند. پس از بحران رهن وام های فرعی در سال ۲۰۰۸، قیمت املاک و مستغلات به شدت در ایالات متحده کاهش یافت و فرصت های باورنکردنی را برای بسیاری از سرمایه گذاران ایجاد کرد. در حال حاضر ، قیمت ها در ایالات متحده آمریکا تقریباً در هر قسمت از جهان در حال افزایش است. طبیعتاً افرادی که به موقع ملک خریداری کرده اند سود خود را شروع کرده اند. شما هنوز هم می توانید املاک و مستغلات سودآور در ایالات متحده آمریکا داشته باشید.

در صورت تمایل ، تا زمانی که در مورد قیمت با صاحب املاک توافق کنید ، می توانید در ایالات متحده آمریکا خانه ای داشته باشید. برای داشتن خانه در آمریکا به تابعیت ، اجازه اقامت یا ویزا نیاز ندارید.

نحوه یافتن ملک در ایالات متحده آمریکا

هنگام خرید ملک در ایالات متحده بهترین کار مشاوره با شرکت های املاک و مستغلات است. بنگاه های معاملات ملکی یا بنگاه های معاملات ملکی وجود دارند که خریداران و فروشندگان ملک با آنها کار می کنند. در چنین سیستمی ، حقوق هر دو طرف به طور طبیعی توسط افرادی که شغل خود را به خوبی می دانند و مسئولیت بالایی دارند ، محافظت می شود. همچنین ، یافتن املاک با بازده بالا بدون یک مشاور املاک آسان نخواهد بود.

اگر به بنگاه معاملات ملکی که پیدا کرده اید اطمینان کامل داشته باشید ، برای تکمیل مراحل خرید نیازی به حضور در آنجا نخواهید بود زیرا شرکت های خصوصی مالکیت نیز معاملات سند مالکیت را انجام می دهند. پس از همه ، معاملات انجام می شود ، تحویل پول و مبادله سند مالکیت ، به عبارت دیگر ، روند بسته شدن ، در شرکت عنوان انجام می شود.

بعد از پیدا کردن ملکی برای خرید در ایالات متحده آمریکا چه کاری باید انجام دهید

پس از تصمیم گیری در مورد ملک ، اولین قدم این است که بازرسی از منزل توسط یک بازرس منزل از طریق مشاور املاک انجام شود. این در واقع مرحله ای است که بیشتر اوقات به نفع شما خواهد بود. در این مرحله ، بازرس به تفصیل املاک را بررسی می کند و گزارش بسیار طولانی را به شما ارائه می دهد. کمبودهای بازرس یا اشتباهات در اظهارات صاحبخانه به شما امکان می دهد در وهله اول قیمت نهایی را که توافق کرده اید معامله کنید.

سپس مرحله بررسی برای تعیین محل دقیق خانه آغاز می شود. افسری که از طریق بنگاه معاملات املاک خود انتخاب می کنید ، محل دقیق خانه را تعیین کرده و آن را در سند مالکیت ثبت می کند.

سپس فرایند ارزیابی خانه آغاز می شود. در این مرحله ارزش واقعی خانه توسط بانک تعیین می شود. این فرایند برای رابطه بین شما و بانک لازم است. اگر در حال گرفتن وام از بانکی در ایالات متحده آمریکا هستید ، این بانک مقایسه ای را بین مبلغی که برای آن درخواست کرده اید و ارزش واقعی خانه انجام می دهد و تصمیم می گیرد که وام به شما داده شود یا خیر.

آخرین مرحله بسته شدن معامله است. و خبر خوب! اکنون در ایالات متحده آمریکا املاک و مستغلات دارید.

املاک
1