غذاهای شهر نیویورک

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

غذاهای شهر نیویورک

زندگی در یک کلان شهر چند فرهنگی دارای مزایایی است ، به ویژه هنگامی که شامل چشیدن انواع غذاها باشد. جای تعجب نیست که شهر نیویورک معروف به سیب بزرگ نیز از فرهنگ متنوع غذایی مستثنا باشد.

برخی از غذاهای محبوب در نیویورک ممکن است برای هر قسمت در ایالات متحده و محلی باشد ، اما از نظر تهیه و سرو از نظر غذایی در شهر اصیل هستند.


غذاهای شهر نیویورک image1


چیزکیک

چیزکیک خامه ای و رویایی نیویورک یکی از معروف ترین دسرهای مرتبط با شهر است. اگرچه چیزکیک ممکن است از بیرون کمی تلخ به نظر برسد ، اما به شما اطمینان می دهیم که در اولین لقمه ناامید کننده نخواهد بود.

یکی از محبوب ترین مکانها رستوران Junior’s در بروکلین است که از سال ۱۹۵۰ به مردم نیویورک سرو می کند. شما همچنین می توانید ساندویچ های اغذیه فروشی ، برگرهای استیک و ماهی های آنها را قبل از پایان با چیزکیک امتحان کنید.

یکی دیگر از شیرینی پزی های مشهور معروف به چیزکیک Mah Ze Dahr در دهکده غربی است. این شیرینی پزی ترفندهای خاص خود را به دستور کلاسیک چیزکیک اضافه می کند ، که باعث معروف شدن مکان می شود. آنها پوست لیمو را اضافه کرده و چیزکیک را با پوسته شکلات تلخ می پوشانند که مطمئن هستیم از آن لذت خواهید برد.


غذاهای شهر نیویورک image2


پیتزا

پیتزای نازک یکی از غذاهای مورد علاقه نیویورک است و مردم محلی به پیتزای باریک و در عین حال اشتها آور خود می بالد. شما می توانید تجربه بی نظیر خود را در Scarr’s Pizza ، یک سالن فروش قدیمی در Lower Eastside ، بدست آورید. موادی که آنها در ساخت از آنها استفاده می کنند کاملاً طبیعی هستند ، از جمله شراب و جعبه های پیتزا نیز قابل بازیافت هستند. سعی کنید از کنار مکان عبور نکنید زیرا فضای بیرونی مانند هر مکان دیگری در شهر بدون اشاره به نظر می رسد.

اگر به دنبال نستالژیک بیشتری هستید ، پیتزای Di Fara در بروکلین یک پیتزا فروشی است که مردم ساعت ها برای غذا در صف قرار می گیرند. هر یک از پیتزاهای آنها توسط مالک Domenico De Marco که ۸۲ سال سن دارد ، درست می شود. امروز ، این مکان همچنان با کمک کودکان Domenico یکی از محبوب ترین پیتزا فروشی های شهر نیویورک است.


غذاهای شهر نیویورک image3


هات داگ

بدون هات داگ ، دیدار از NYC ، یک لیست کامل نخواهد بود. اگرچه هات داگ ها بدون هیچ گونه تخصصی به عنوان غذای بی ارزش خیابانی دانسته می شوند ، اما ممکن است تعجب کنید که چقدر برمعروفیت شهر تسلط دارد.

یکی از مکان هایی که باید برای هات داگ از آن دیدن کنید ، Liebman’s Kosher Deli است ، یک اغذیه فروشی یهودی در برانکس. این مکان از سال ۱۹۵۳هات داگ معروف خود را سرو می کند. سالاد سیب زمینی و سالاد گل کلم آن ارزش این را دارد که این تجارت خانوادگی تحت پوشش نیویورک تایمز را امتحان کنید.

Properties
1
Footer Contact Bar Image