PATH :بزرگترین مجتمع خرید زیرزمینی در جهان

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

بزرگترین مجتمع خرید زیرزمینی در جهان: PATH

مرکز خرید PATH Underground یک مرکز خرید و سرگرمی با مسیرهای زیرزمینی به طول ۲۸ مایل (۲۸ مایل) است. طبق کتاب رکوردهای گینس ، این مرکز تجاری گسترده ترین مرکز خرید زیرزمینی جهان است.

در Path چه چیزی در انتظار شماست ؟

حدود ۱۲۰۰ فروشگاه و خدمات در دسترس است ، همچنین کافه ها و رستوران ها در آنجا می توانید ناهار بخورید و برخی از مکان های مهم گردشگری تورنتو را بگردید. حتی اگر برای چیز خاصی خرید نمی کنید ، قدم زدن در مسیرهای پیاده روی مرکز خرید یک تجربه سرگرم کننده است زیرا احساس می کنید در حال ورود به یک راه پر پیچ و خم و افسانه ای هستید. زمانی که باید بین چپ یا راست ، ادامه مسیر مستقیم یا بازگشت به مسیری که از آن آمده اید یکی را انتخاب کنید ، در طول مسیر به ۶۰ نقطه خواهید رسید. در هر گذرگاه ، علائم رنگی به شما در تصمیم گیری کمک می کند.

از مسیر دیدن کنید

در حالی که PATH بیش از ۱۲۰۰ مغازه دارد ، عابران پیاده را به چندین ایستگاه حمل و نقل عمومی متصل می کند و روزانه تقریباً ض۱۰۰.۰۰۰ مسافر را در خود جای می دهد. سیستم PATH همچنین بیش از ۵۰ دفتر و ساختمان بزرگ ، از جمله برج CN و مرکز راجرز را پیوند می دهد.

این مجتمع ۳۶۵ روز در سال باز است و ساعات کار بر اساس مکان متفاوت است. اگر به دنبال یک فروشگاه خاص هستید یا قصد سفر به PATH را دارید ، پیشنهاد می کنیم نقشه رسمی PATH را دانلود کنید تا به شما در گشتن در مجتمع خرید کمک کند.


Properties
1
Footer Contact Bar Image