پیمانکاران ترکیه در پروژه های خارج از کشور

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

پیمانکاران ترکیه در پروژه های خارج از کشور

بخش پیمانکاری پس از تأسیس جمهوری در ترکیه رشد کرده است. پس از سال ۱۹۲۳، شرکتهای داخلی در فعالیتهای تولیدی و سرمایه گذاری نقش داشتند. پیمانکاران ترکیه به ویژه در خاورمیانه و کشورهای آفریقای شمالی مشغول کارهای پیمانکاری هستند و در سراسر جهان شروع به کار کرده و پروژه های مهمی را انجام داده اند. در سال ۲۰۱۶، ترکیه در رتبه دوم در لیست ۲۵۰ پیمانکار برتر بین المللی قرار گرفت.

بخش پیمانکاری ترکیه با وجود نوسانات سیاسی و اقتصادی در جهان ، به لطف کارآفرینی و تحرک سریع ، امروز یک بازیگر جهانی است. پیمانکاران ترکیه در سال ۲۰۲۰ به ارزش ۱۴.۴ میلیارد دلار کار در خارج از کشور انجام دادند. اگر برخی از روش های مناقصه به پایان برسد ، این رقم ممکن است از ۱۵ میلیارد دلار فراتر رود. تعداد پروژه های انجام شده از سال ۱۹۷۲ تاکنون به ۱۰۵۲۵ مورد رسیده و میزان کار به ۴۱۸.۷ میلیارد لیر رسیده است. این ارقام گرفته شده در طی بیماری همه گیری کرونا نشانه موفقیت است. دستاوردها نشان می دهد که سطح به دست آمده در فعالیت های بین المللی پیمانکاران ترکیه مداوم است. پیمانکاران ترکیه در حال کار برای گسترش در بازار ، به ویژه در کشورهای جنوب صحرای آفریقا و همچنین بازارهای سنتی هستند. همچنین تلاش هایی برای برخی از کشورهای جدید آسیایی ، آذربایجان ، اروپا ، ایالات متحده آمریکا و کشورهای شرق دور وجود دارد.

همچنین ، صنعت مصالح ساختمانی در سال ۲۰۲۳ به هدف ۵۰۰ میلیارد دلار خواهد رسید. این هدف ۱۰۰ میلیارد دلار را در محدوده صادرات تعیین کرده است. پس از دهه ۱۹۵۰ ، بخش پیمانکاری با کارکنان آموزش دیده و واجد شرایط در خارج از کشور فعال شد. بخش ساخت و ساز به طور چشمگیری به رشد و اشتغال و همچنین صادرات کالا و خدمات در محدوده خدمات پیمانکاری خارج از کشور کمک می کند.

برای افزایش قدرت و ارزش مارک تجاری بخش خارج از کشور ، شرکت ها سعی می کنند نه تنها به عنوان پیمانکار بلکه به عنوان سرمایه گذار نیز نقش های مهمی را در خارج از کشور بر عهده گیرند. علاوه بر این ، پیمانکاران ترکیه پروژه هایی را برای فروش به ترک ها ، به ویژه در شهرهای اروپا ، ایجاد می کنند. علاوه بر این ، مطالعات و تحقیقات جامع تحت هدایت اداره توسعه مسکن (TOKİ) انجام شده است تا راه را برای پیمانکاران برای ساخت و ساز در بسیاری از کشورها ، به ویژه در آفریقا هموار کند.

تجار ترکیه در بسیاری از زمینه ها مانند منسوجات ، مبلمان ، مصالح ساختمانی ، غذا و همچنین مراکز خرید خود احداث می کنند. علاوه بر این ، شرکت های پیمانکاری ترکیه استادیوم های مهمی را در بسیاری از کشورها مانند هلند و روسیه ساخته اند.


Properties
1
Footer Contact Bar Image