رویاهای خود را به واقعیت تبدیل کنید

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

رویاهای خود را به واقعیت تبدیل کنید

زمانی که عمان در سال 1970 استقلال خود را اعلام کرد، ترکیه اولین کشوری بود که استقلال عمان را به رسمیت شناخت. به این ترتیب شالوده روابط نزدیک دو کشور در این سال ها گذاشته شد. بویژه از آن سال ها، ترکیه و عمان روابط دوستانه ای را حفظ کرده اند و روابط نزدیکی بین شهروندان دو کشور ایجاد شده است. هر ساله بسیاری از شهروندان عمانی به ترکیه سفر می کنند و با خوشحالی ترک می کنند. به علاوه تعداد عمانی هایی که می خواهند شهروند ترکیه شوند اصلا کم نیست. در این مقاله، اطلاعاتی را که باید برای عمانی هایی که می خواهند تابعیت ترکیه داشته باشند، داشته باشند، گردآوری کرده ایم.

به غیر از تابعیتی که به دلیل اصل و نسب و محل تولد به دست می آید، گزینه هایی برای اخذ شهروندی ترکیه وجود دارد. شهروندان عمان می توانند تابعیت ترکیه را داشته باشند در صورتی که سلطنت عمان حق تابعیت دوگانه شهروندان عمانی را تایید کند. با این حال، گاهی اوقات جمهوری ترکیه ممکن است از افراد بخواهد که از تابعیت کشوری که در حال حاضر شهروند آن هستند صرف نظر کنند.

عمانی هایی که مایل به اخذ تابعیت ترکیه هستند باید:

پنج سال بدون وقفه در ترکیه اقامت داشته باشند تا زمانی که درخواست دهند

با رفتار خود نشان دهد که می خواهد در ترکیه ساکن شود.

نباید بیماری خطرناکی داشته باشد

مسئولیت پذیر و دارای اخلاق حسنه باشد

سطح زبان ترکی کافی داشته باشد

برای امرار معاش باید شغل یا درآمد داشته باشد

نباید دست به رفتارهایی بزند که امنیت ملی و جامعه را به خطر بیندازد.

عمانی هایی که به مدت 3 سال با یک شهروند ترکیه ازدواج کرده اند و هنوز ازدواج کرده اند می توانند برای تابعیت ترکیه اقدام کنند. اگر همسری که شهروند ترکیه است پس از درخواست فوت کند، روند درخواست تأثیر منفی نخواهد داشت. اخذ تابعیت ترکیه از طریق سرمایه گذاری نیز امکان پذیر است. به خصوص در سال های اخیر، افزایش زیادی در تعداد افرادی که از طریق سرمایه گذاری تابعیت دارند، بوده است. دلیل این افزایش این است که ترکیه فرصت های سرمایه گذاری بسیار خوبی را ارائه می دهد.

شهروندان عمانی که حداقل 500.000 دلار سرمایه گذاری ثابت داشته باشند.

اتباع اوما که اموال غیرمنقولی را به ارزش حداقل 400.000 دلار خریداری کرده اند، مشروط بر اینکه در دفتر ثبت اسناد و املاک یادداشتی مبنی بر عدم فروش آن به مدت سه سال درج شود.

شهروندان عمانی که حداقل 50 نفر را استخدام می کنند،

اتباع عمان که حداقل 500.000 دلار در بانک های فعال در ترکیه سپرده گذاری کرده اند، مشروط بر اینکه سپرده های خود را به مدت سه سال نگه دارند.

اتباع عمان که اسناد قرضه دولتی حداقل 500.000 دلاری را خریداری کرده باشند، مشروط بر اینکه به مدت سه سال نگهداری شوند.

جدا از اینها، افرادی که خدمات فوق‌العاده‌ای به ترکیه در زمینه‌های علم، فناوری، اقتصاد، ورزش، فرهنگ و هنر داشته‌اند یا دارند، اشخاصی که تابعیت آنها را واجب می دانند، افرادی که به عنوان مهاجر در نظر گرفته می شوند می توانند تابعیت ترکیه را دریافت کنند.

Properties
1
Footer Contact Bar Image