مقررات ساختمانی در ترکیه چیست؟

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

مقررات ساختمانی در ترکیه چیست؟

ترکیه با ویژگی های ارزشمند و گزینه های سرمایه گذاری بی حد و مرز خود ، برای بسیاری از سرمایه گذاران در سراسر جهان یک چشم آنها بوده است. یکی از صنایع پیشرو که از سرمایه گذاری ها بهره مند شده است ، ساخت و ساز بوده است. ترکیه نوید بسیاری از پروژه های جدید را در شهرهای مختلف برای رونق سرمایه گذاران می دهد. با افزایش تقاضا برای ساختمان ها ، دولت ترکیه مقررات را تغییر می دهد تا از هر طریق ممکن سرمایه گذاران را تأمین کند.

قوانین بازرسی ساخت و ساز عمومی

بعنوان یک رسمیت ساخت ، برخی از قوانین بازرسی باید توسط سازنده امضا و پذیرفته شود. مطابق مقاله شماره ۲۴۶۴ و شماره ۴۷۰۸، قوانین به شرح زیر است:

هدف ، مکان و اندازه ساخت

اقدامات و مکان باید توسط سازنده مشخص شده و توسط بازرسان تأیید شود.

مدت زمان اجرای پروژه

هر پروژه مدت زمان مشخصی خواهد داشت که موظف است توسط آن انجام شود. اگر سازنده نتواند در مهلت زمانی پروژه را به پایان برساند ، دولت اقدامات لازم را انجام خواهد داد.

وسایل حمل و نقل

مصالح مورد نیاز برای ساخت یک ساختمان باید توسط سازنده با خیال راحت به محل ساخت و ساز منتقل شود.

آسیب ساختاری

هر گونه خسارت به پروژه وارد شده در حالی که ساخت و ساز باید به مسئولان بازرسی ساخت گزارش شود. در صورت عدم انجام این کار ، ممکن است سازنده با اتهامات جدی روبرو شود.

پرداخت خدمات

هر پروژه با توجه به سال شروع ، اندازه آن و مدت زمان آن ، یک هزینه بازرسی ساخت خواهد داشت.

مسئولیت های سازنده

سازندگان مسئول عوامل مربوط به ساخت و ساز هستند. سازندگان باید در صورت لزوم همیشه از بازرسان دولتی استقبال کنند. آنها باید مبلغ پرداختی لازم را برای اسناد و مدارک و خدمات پرداخت کنند. آنها بدون گرفتن تصویب دولت نمی توانند هیچ تغییری در پروژه ایجاد کنند. سازندگان نمی توانند بدون به دست آوردن مدارک لازم برای انجام این کار ، از ساختمان ها استفاده کنند.

آخرین تغییرات در قوانین ساخت و ساز

بیش از تعداد طبقات

اخیراً مجازات های سختگیرانه تری برای ساختمانهایی که از حد مجاز تعداد طبقات فراتر می رود ، اعمال شده است. این مجازات ها از پرداخت ، تخریب طبقه اضافی یا کل ساختمان و آب بندی محل ساخت تا اطلاع ثانوی متفاوت است.

پشتیبانی از ساخت و سازهای روستایی

به منظور تغییر تمرکز از مناطق پرجمعیت شهری به مناطق روستایی کم جمعیت ، دولت ترکیه همچنان به افزایش حمایت خود ادامه می دهد. اعلام شده است که اسناد و مدارک مورد نیاز و نرخ مالیات برای ساخت و سازهای روستایی به طور قابل توجهی کاهش یافته است.


نگرانی برای زلزله

طی سالها ، ترکیه چندین بلایای طبیعی را تجربه کرده و خسارات زیادی را متحمل شده است. برای کاهش میزان خسارت وارده در فاجعه های آینده و جلوگیری از تلفات ، ترکیه به طور مداوم قصد دارد دستورالعمل های ساخت خود را بهبود بخشد. تمام سرمایه گذارانی که مایل به ساخت یک ساختمان هستند باید از این دستورالعمل ها پیروی کنند.

با ما تماس بگیرید

یافتن پروژه هایی که این مقررات را رعایت کنند دشوار خواهد بود. سرمایه گذاری در پروژه ای که شرایط قانونی را برآورده نکند ممکن است منجر به مشکلات جدی شود. حتی می توانید بخش قابل توجهی از سرمایه خود را از دست بدهید! به عنوان ترمگلوبال، ما یک نمونه کارها حاوی پروژه هایی داریم که با دقت از این قوانین و دستورالعمل ها پیروی می کنند تا آینده ای امن برای مشتریان خود حفظ کنند. برای سوالات بیشتر حتما با ما تماس بگیرید


Properties
1
Footer Contact Bar Image