برج العرب: جایی که تجمل و آرامش با هم ملاقات می کنند

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

برج العرب: جایی که تجمل و آرامش با هم ملاقات می کنند

با دیدن یکی از بهترین برج های دبی زیبایی ، تجمل و خلاقیت هنری در انتظار شماست. برج العرب برای قایقرانی یک کشتی طراحی شده بود که مشرف به شهر دبی است. این ساختمان در جزیره ای نزدیک ساحل جمیرا و یکی از زیباترین هتل های جهان قرار دارد.

در بالای آسمان

ارتفاع آن ۳۲۱ متر و ارتفاع معماری دارد ، حتی بلندتر از ساختمان کرایسلر ، شهر نیویورک ، و بالاتر از نمای اصلی عرشه ساختمان امپایر استیت است. اندازه ساختمان بیش از آنچه به نظر می رسد قابل توجه است. اما سقف برج العرب تنها کمی بیش از ۲۰۰ متر بالاتر از ساختار و مارپیچ قاب آن است. برج العرب هجدهمین ساختمان بلند دبی تا سال ۲۰۱۸ است.

معماری منحصر به فرد

طراحی ساختمان برج العرب شبیه قایق حمل و نقل است ، که یک فرم منحصر به فرد است که الهام بخش بسیاری از آسمان خراش های دیگر یا سازه های بزرگ در جهان است ، مانند برج واسکو دا گاما در لیسبون و هتل ترامپ اقیانوس در شهر پاناما. آتکینز ، یک مشاور مشارکتی ، طراحی ساختمان برج العرب را طراحی کرد.

سوئیت اختصاصی رویال

برج العرب ، علیرغم اندازه ی آن ، تنها ۲۸ سوئیت دو طبقه با ظرفیت ۲۰۲ خانه دارد. سوئیت رویال ، یک ساختمان باشکوه ۷۸۰متر مربع با دو حمام اصلی ، جکوزی کامل ، و دوش جداگانه پنج سر ، برای یک ماهاراجه با یک سالن زیبا به سبک ماهاراجه ، کتابفروشی و سینما مناسب است.

این هتل یکی از عجیب ترین هتل های جهان است. هزینه یک سوئیت از ۱۰۰۰ دلار شروع می شود و به بیش از ۱۵۰۰۰ دلار در شب می رسد. سوئیت رویال با ۲۴۰۰۰ دلار گران ترین است.

رستوران و اسپا هتل

رستوران المهارا در همین هتل واقع شده است. با یک مخزن آب ، که می تواند تا ۹۹۰.۰۰۰ لیتر آب اقیانوس را ذخیره کند ، این رستوران فوق العاده مجلل است. آبگرم Talise مزایای عالی را از یک تجربه زندگی دوست داشتنی با کیفیت بالا ارائه می دهد. در سال ۲۰۱۴، این هتل به عنوان بهترین اسپا هتل لوکس اعطا شد.


Properties
1
Footer Contact Bar Image