فروش خانه نوساز در مقابل فروش خانه غیر نوساز (استفاده شده): موافقان و مخالفان

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

فروش خانه نوساز در مقابل فروش خانه غیر نوساز (استفاده شده): موافقان و مخالفان

خریدارانی که به دنبال آپارتمان برای فروش هستند تمایل به خرید بیشتر آپارتمان های کاملا نوساز دارند. اگر قصد دارید در آپارتمانی که خریداری خواهید کرد زندگی کنید ، این انتخاب بسیار جذاب تر است. با این حال ، خانه های نوساز با ارزش بالا می توانند برای کسانی که می خواهند اجاره کنند گران تمام شود. از طرف دیگر ، آپارتمان های دست دوم در حالی که نسبت قیمت به عملکرد بالایی را برای افراد با بودجه محدود ارائه می دهند ، بسیار جذاب تر می شوند.

فاکتور زمان

آپارتمانهای کاملاً نوساز و با تحویل فوری کلید در دسترس ارائه می شوند. پس از طی مراحل تمیزکاری کوتاه مدت ، می توانید به راحتی محل زندگی خود را انتخاب کنید. اگر به دنبال آپارتمان برای اهداف سرمایه گذاری هستید ، آپارتمان های جدید از نظر عامل زمان سودمند هستند. از آنجا که ساخت و ساز به پایان رسیده است ، می توانید برای تبلیغ سریع عکس بگیرید و خانه خود را به سرعت به مستاجر جدید خود اجاره دهید.

رویه های رسمی

آپارتمان های جدید با تمام پروانه های ساخت و ساز و ساخت به صورت آماده ارائه می شوند. شما می توانید با خیالی آسوده به خانه خود بروید و نیازی به اقدامی مانند کنترل اتصال سیم کشی برق ندارید. می توانید اسناد و مدارک را یک باره به اتمام برسانید و پس از خرید مراحل خرید آپارتمان جدید ، در آنجا زندگی خود را شروع کنید.

شیوه زندگی

بیشتر آپارتمانهای جدید در محدوده پروژه های مسکونی برای فروش در محل زندگی یا مفاهیم مشابه اقامتگاه قرار داده شده اند. آپارتمانهای تهیه شده در این چارچوب معمولاً در سایتهایی با تدابیر امنیتی ۲۴ ساعته قرار دارند. ورود هر خارجی در این مناطق محدود شده است. و توسط دوربین های پیشرفته و سیستم های هشدار کنترل می شوند. علاوه بر این ، این سایت ها دارای امکانات اجتماعی مانند پارکینگ ها و محوطه سازی بزرگ هستند.

تحویل نهایی

اقدام سریع برای واگذاری پروژه ها در تاریخ موعود ممکن است منجر به نقص هایی شود. مشکلاتی که در تأسیسات برق یا آب ساختمانهای ساخته شده با عجله و کار با کیفیت پایین ممکن است ایجاد شود. پروانه های ساختمانی ناقص از جدی ترین معایب خانه های کاملاً جدید است. همچنین ، عدم تنظیم صحیح اسناد یا توضیح جزئیات روند واگذاری ، ممکن است روند کار را پس از خرید یک آپارتمان پیچیده کند.

اندازه خانه

یکی از مشکلات اغلب در پروژه های جدید مسکونی یا ساختمان های تازه شده با تحولات شهری ، اندازه آپارتمان است. در این نوع پروژه ها ، آپارتمان های ۱+۱عموماً در اندازه استودیوها طراحی می شوند.

نگهداری از خانه

اگرچه برخی از مستاجران مانند خانه های خود از آپارتمانی که در آنها زندگی می کنند مراقبت می کنند ، برخی دیگر ممکن است بد از آپارتمان استفاده کنند و فکر کنند که به هر حال از خانه خارج می شوند. بنابراین ، خانه های دست دوم ممکن است فرسوده باشند.


Properties
1
Footer Contact Bar Image