راهنمای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در استانبول: کوچوکچکمهجه

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

راهنمای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در استانبول: کوچوکچکمهجه

 Küçükçekmece ا ز نظر وسعت یک منطقه کوچک است اما یک منطقه بزرگ است. این منطقه که در سمت اروپایی استانبول واقع شده دارای ساحلی طولانی است که تا دریاچه ای کشیده شده و نام خود را به آن داده است: کوچوکچکمهجه. این منطقه از غرب با آوجیلار و دریاچه کوچوکچکمهجه ، از شمال باشاکشهیر، از شرق باهچهلی اولر و از جنوب با دریای مارمارا همسایه است. در سال ۱۹۸۷ توسط كوچوكچكمچه با ترك كردن منطقه باكركوی با ۲۷ محله تأسیس شد. امروز ، از طریق قدرت صنعتی و زندگی اجتماعی کوچوکککمچه ، علاقه به املاک و مستغلات به تدریج افزایش می یابد.

راهنمای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در استانبول: کوچوکچکمهجه image1

تاریخ

حتی اگر تاریخچه کوچوکچکمچه را با اطلاعات جمع آوری شده از غار یاریمبورگاز به دوران ماقبل تاریخ می توان جستجو کرد ، تا دهه ۱۹۵۰ قادر به کسب قدرت خود نبود. در زمان حکومت روم بر استانبول ، شهری در Rhegion واقع شده بود که در مرکز کوچوکچکمه امروز واقع شده است. اهمیت این شهر این بود که جاده مشهور ویا اگناتیا از این آبادی عبور می کرد و قسطنطنیه را به دنیای غرب متصل می کرد. به دلیل اهمیت استراتژیک ، این شهر در طول دوران رومی بارها مورد حمله و یورش قرار گرفت. پس از فتح قسطنطنیه ، سلطان عثمانی مهدم فاتح دستور داد تا خانواده ها در این منطقه مستقر شوند و جاده ها ، خانه ها و پل های آن را تعمیر کنند ، به عنوان یک دهکده کوچک که به ماهیگیری ، دامداری و کشاورزی بستگی دارد. کوچوکچمچه در سال ۱۹۵۰ با قدرت صنعتی درخشان خود شاهد ظهور بود. صنعت اتومبیل سازی ، کارخانه های نساجی ، کارخانه های تولیدی قطعات ثانویه و سایر بخشها از اصلی ترین بخشهایی بودند که کوچوکچمچه در آنها رهبری می کند. با پروژه های محله ای برنامه ریزی شده ای که کوچوکچک مکه در دهه ۱۹۹۰ آغاز کرد ، بیشتر منطقه دارای ساختار منظم و برنامه ریزی شده ای است. از آنجا که مناطق صنعتی این منطقه در یک مکان سازمان یافته جداگانه ساخته شده است ، با موفقیت می تواند زندگی سالم برای ساکنان خود ایجاد کند.

زندگی اجتماعی و فرهنگی

با گذشت سالها ، با سهولت حمل و نقل به منطقه ، زندگی اجتماعی و فرهنگی در کوچوکچکمچه به طور قابل توجهی توسعه یافت. از آنجا که کوچوکچکمچه بین بزرگراههای TEM و E-5 است که اغلب برای دسترسی به بسیاری از مناطق استانبول و ترکیه استفاده می شود ، امکانات بی شماری را ایجاد می کند. علاوه بر جاده ها و بزرگراه ها ، کوچوکچکمچه ایستگاه های بسیاری برای بسیاری از اتوبوس های IETT ، متروبوس و خط قطار مارمارای دارد. با استفاده از این گزینه های حمل و نقل عمومی ، ارزش کوچوکچکمچه افزایش می یابد زیرا دسترسی آسان به دورترین نقاط استانبول را فراهم می کند. منطقه کوچوکچکمچه اساساً یک منطقه صنعتی سازمان یافته با بیش از ۲۰۰ کارخانه و ۱۰ هزار تولید کننده است. هدف شهرداری کوچوکچکمچه ایجاد یک جامعه بهینه برای ساکنان آن است. امکانات عمومی بسیاری در این منطقه وجود دارد مانند استادیوم المپیک آتاتورک ، مرکز فرهنگ و هنر Cennet ، مرکز فرهنگ و هنر Halkalı ، مراکز خرید ، سرگرمی ها ، آکادمی های ورزشی و موارد دیگر. ۶۲ مدرسه ابتدایی و راهنمایی ، ۲۲ دبیرستان ، ۱۲ مدرسه خصوصی و ۳ دانشگاه وجود دارد. علاوه بر همه چیزهایی که کوچوکچکمچه فراهم می کند ، مناظر شگفت انگیز آن در بالای دریاچه کوچوکچکمچه گیلاس بالای آن است.

ساختار جمعیتی

کوچوکچکمچه ۷۹۲.۸۲۱ نفر جمعیت و تراکم جمعیت ۲۰.۸۶۳ نفر برای هر کیلومتر مربع دارد. ۵۳.۱۸ ٪ جمعیت بزرگسال ، ۳۷.۶۰ ٪ جوان و ۹.۲۲ ٪ سالخورده هستند. در حالی که ۴۶.۱۵ ٪ از جمعیت متاهل هستند ، ۲۸.۴۵ ٪ مجرد هستند. ۷۰.۵۲٪ از جمعیت تحصیلات ابتدایی ، متوسط ​​یا متوسطه دارند ، در حالی که ۱۷.۵۲٪ تحصیلات دانشگاهی یا عالی دارند.

قیمت ملک

متوسط ​​قیمت املاک در کوچوکچکمچه طی سالهای گذشته رشد چشمگیری داشته است. با افزایش ۳۱.۷۸ ٪ در چهار سال ، برآورد کل درآمد حاصل از سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در کوچوکچکمچه طی ۴ سال ۵۴.۲۷٪ افزایش یافته است. متوسط ​​قیمت املاک ۱۰۰ متر مربع ۴۳۷.۵۰۰ لیر ترکیه است. کوچوکچکمچه با رشد ۲۸.۸۷٪ در چهار سال گذشته رشد دائمی قیمت اجاره را نیز شاهد بود. متوسط ​​قیمت اجاره یک ملک ۱۰۰ متر مربعی در کوچوکچکمچه ۱۸۲۱ لیره ترکیه است.

پروژه های املاک و مستغلات

 Boulevard Residence که در یکی ازبهترین محله های کوچوکچکمچه واقع شده است بهترین انتخاب برای شما و خانواده شما است. در نزدیکی بیمارستان های دولتی و مدارس بی شماری ، این پروژه فرصت های بی شماری را فراهم می کند. Residence Boulevard با نزدیکی به بزرگراههای E-5 و TEM ، خطوط مترو ، مراکز خرید و سایر موارد استثنایی است.

 Livid Royal قصد دارد بهترین ها را به خانواده شما ارائه دهد. این پروژه با تلفیق زندگی شغلی و زندگی اجتماعی آرام ، هرگونه نیاز شما را تأمین می کند. Livid Royal با محیطی راحت در انتظار ساکنان خود است.

با منظره ای شگفت انگیز از دریاچه کوچوکچکمچه ،  Lakeside Heaven با تجملات بی شماری همراه است. در ساحل دریاچه کوچوکچکمچه واقع شده است ، باغ های رنگارنگ ، درخت کاج بلند و زندگی طبیعی چیزی است که Lakeside Heaven فراهم می کند. پارکینگ بزرگ با ظرفیت بیش از ۷۰۰ وسیله نقلیه ، افزایش امنیت ، مراکز خرید بزرگ از جمله خصوصیاتی است که Lakeside Heaven فراهم می کند.

Properties
Trem Global Logo
1
Footer Contact Bar Image
Whatsapp contact gif for mobile