چشم انداز بلند مدت برای بازار املاک و مستغلات ترکیه

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

چشم انداز بلند مدت برای بازار املاک و مستغلات ترکیه

بازار املاک و مستغلات ترکیه همچنان در حال پیشرفت است. بخش املاک و مستغلات سهم قابل توجهی در رشد اقتصادی اخیر کشور دارد. اگرچه در سال های اخیر برخی از رکودها و کاهش ها تجربه شده است ، اما به طور کلی روند صعودی خود را حفظ می کند. در سال ۲۰۲۰، ۲ میلیون و ۶۷۸هزار و ۷۴ معامله فروش در سراسر کشور انجام شده است ، از جمله ۱ میلیون و ۴۹۹هزار و ۳۱۶ مورد اقامت بوده است. بنابراین ، رکورد تمام سال ها در بخش املاک و مستغلات شکسته شد. به نظر می رسد که این تحولات در بخش طولانی مدت ادامه خواهد داشت.

پیش بینی می شود جمعیت ترکیه در سال ۲۰۲۳ به ۸۴ میلیون نفر برسد. جمعیت در استانبول ، کوچالی ، بورسا ، آنکارا ، ازمیر و آنتالیا بیش از نیم میلیون نفر افزایش می یابد. بنابراین ، مفهوم شهرنشینی بعد دیگری پیدا می کند و جمعیت شهری از ۵۷ میلیون به ۷۱ میلیون نفر می رسد. تحول و ساخت و ساز شهری برای کشور ضروری است. سهام مسکن با شروع از ساختمانهای پر خطر تجدید می شود. علاقه و نیاز به وام های مسکن برای پروژه های تحول شهری روزانه در حال افزایش است. شهرنشینی سریع و تغییرات جمعیتی منجر به رشد قابل توجهی در بخش سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در آینده خواهد شد. همزمان ، با افزایش فرصت ها در بخش ، سرمایه گذاری دارایی ها در صنعت نیز افزایش خواهد یافت. انتظار می رود سهام جهانی املاک و مستغلات با درجه سرمایه گذاری تا سال ۲۰۳۰ به میزان قابل توجهی افزایش یابد.

به لطف موقعیت جغرافیایی ترکیه ، توسعه محیط بازار ، برنامه های تشویقی سرمایه گذاری و فرصت های گردشگری ، حجم سرمایه گذاری ها به طور چشمگیری در حال رشد است و به رشد خود ادامه خواهد داد. با کاهش نرخ بهره ، فروش وام مسکن به طور تصاعدی افزایش یافت. نرخ پایین وام مسکن نکته اساسی برای پیشرفت در بخش املاک و مستغلات است. به موازات روند جهانی ، میزان سرمایه گذاری انجام شده برای املاک و مستغلات و ارقام توسعه پروژه های مرتبط در کشور ما به تدریج در حال افزایش است. بخش املاک و مستغلات که در سالهای اخیر با اقتصادی با پتانسیل رشد قابل توجه در کشور سهیم بوده است ، در آینده قلب اقتصاد خواهد بود.

تا زمانی که ثبات ادامه داشته باشد و ارقام اقتصادی کلان در سطح فعلی باقی بماند ، ترکیه در ده سال آینده بازدهی بالاتری نسبت به ده سال گذشته ایجاد خواهد کرد.


Properties
1
Footer Contact Bar Image