محبوب ترین روز بازار در مادرید: El Rastro

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

محبوب ترین روز بازار در مادرید: El Rastro

 El Rastro محبوب ترین روز بازار هوای باز در مادرید است که هر هفته یکشنبه هزاران نفر را با بیش از ۷۵۰ غرفه که باید هر نیاز و خواسته ای را برای بازدیدکنندگان خود فراهم کند ، جذب می کند. روزهای یکشنبه برای مردم مادرید و بازدیدکنندگان El Rastro ارزش ویژه ای دارد ، زیرا به معنای یک روز فروش بزرگ و گشتن در بین غرفه های بیشماری است که اقلام مختلف را در اختیار شما قرار می دهند. می توان گفت که El Rastro نه تنها فقط یک روز بازار ، بلکه چیزی فراتر از این است. در طول این سالها ، ال راسترو اساساً بهانه ای شد برای مردم مادرید و اسپانیا که به طور کلی جمع شوند و هر چیزی را که در خرید و فروش چیزهای مختلف از یکدیگر تجلیل می کنند جشن بگیرند. در اصل ، El Rastro در نزدیکی یک کشتارگاه قرار داشت و محصولات آن در این خیابان به فروش می رسید. El Rastro در حال تکامل و رشد در طول تاریخ ، بازاری شد که بسیاری از فرهنگ ها و مردم در آن به هم می پیوندند تا چیزهای مختلف مورد نیاز خود را برای یکدیگر تهیه کنند.

تاریخچه El Rastro

 El Rastro به عنوان "دنباله" ترجمه می شود ، که مربوط به کشتارگاه قدیمی است که بخش بزرگی از نیازهای مادرید در آن برآورده شده بود. در سال ۱۵۹۷ ، این کشتارگاه اولین کشتارگاه رسمی در مادرید بود که توجه و ارزش چنین مکانی را در طول زمان افزایش داد.

همانطور که مادرید به رشد خود ادامه داد و تبدیل به یک شهر از یک روستای کوچک شد، نیازهای آن مانند گوشت افزایش یافت و قدرت و اندازه این کشتارگاه افزایش یافت. با افزایش تعداد کشتار دامها توسط کشتارگاهها ، مورد توجه کارخانه های دباغی بی شماری قرار گرفت که مایل به استفاده از چنین موقعیتی هستند. بنابراین ، پوست گاو از کشتارگاه به این کارخانه های دباغی منتقل شد و اثری پشت سر گذاشت. El Rastro به سرعت با زنجیره تأسیس منحصر به فرد خود و گوشت گاو و پوست چرمی با کیفیت بالا در طول قرن ۱۸ شهرت یافت. امروزه El Rastro یک بازار بزرگ است که در آن تعداد بیشماری لباس دست دوم ، اقلام فناوری ، عتیقه جات ، مواد غذایی ، محصولات گوشتی ، مواد ، اقلام فرهنگی و موارد دیگر به فروش می رسد. امروزه El Rastro یکی از مهمترین و محبوب ترین بازارهای جهان است.

اطلاعات در مورد El Rastro

El Rastro هر یکشنبه ، از جمله در تعطیلات و جشن های خاص مختلف برگزار می شود . دسترسی به El Rastro در محله ای به نام "La Latina" بسیار آسان است ، زیرا خطوط اتوبوس و ایستگاه های مترو زیادی در نقاط مختلف این بازار وجود دارد. از آنجا که اندازه بزرگی دارد ، می توانید در ایستگاه لا لاتینا پیاده شوید تا از بالا به دنبال El Rastro بروید ، یا از ایستگاه Puerta de Toledo از پایین آن بروید. در هر صورت ، تضمین می شود که چیزی را پیدا کنید که تمایل به خرید آن را دارید. از ساعت ۹ صبح تا ۳ بعد از ظهر باز است ، El Rastro از آنجا که می تواند تا نیمه شب شلوغ باشد، مطمئن شوید که وقت خود را تنظیم می کنید. در حالی که El Rastro از غرفه ها تزئین می شوند، بسیاری از موسسات مشهور دیگر نیز در آن طول هفته باز هستند و محصولات متنوعی را نیز به فروش می رسانند.

با ارزش تاریخی و جذابیت آن، El Rastro مطمئنا بازاری است که باید از آن دیدن کنید یا روزی را برای گشتن آن بگذارید. با توجه به امکان تجربه ارزش های فرهنگ اسپانیایی ، مطمئناً مکانی برای بازدید است.


Properties
Trem Global Logo
1
Footer Contact Bar Image
Whatsapp contact gif for mobile