هزینه سرمایه گذاری در املاک در اسپانیا چقدر است؟

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

هزینه سرمایه گذاری در املاک در اسپانیا چقدر است؟

هنگام خرید خانه در اسپانیا ، بسیار مهم است که بدانید دقیقاً به چه زمینه ای علاقه مند هستید. به عنوان صاحب خانه در اسپانیا ، آگاهی از هزینه های مستمر که باید خرج کنید نیز به همان اندازه ضروری است.

در مورد هزینه های خرید و مالکیت یک خانه اسپانیایی ، شما باید به خوبی آگاه باشید و محاسبات خود را به جای تکیه بر نظرات دیگران انجام دهید. در این مقاله عوامل کلی هزینه خرید و مالکیت ملک در اسپانیا ذکر شده است.

هزینه کلی خرید ملک

به عنوان خریدار ملک در اسپانیا ، باید هزینه ها و مالیات های مختلفی را علاوه بر قیمت ملک بپردازید. مالیات بر ارزش افزوده یا مالیات بر نقل و انتقالات ، بسته به خرید جدید یا دست دوم ، در صورت خرید جدید باید پرداخت شود. تفاوت بین دو مورد ، و همچنین هزینه ها و مالیات های مشابه وجود دارد.

خرید خانه جدید از بانک

به عنوان خریدار یک خانه جدید در اسپانیا ، این هزینه هایی است که باید متحمل شوید. قدمت ساختمان مهم نیست. یک خانه کاملا جدید، قبلاً فروخته نشده است.

مالیات بر ارزش افزوده (IVA & Actos Jurídicos Documentados - AJD)

املاک تجاری و مسکونی که برای اولین بار فروخته می شوند ، مشمول این مالیات می شوند ، همچنین زمین هایی که برای اولین بار فروخته می شوند و قبلاً تصرف نشده اند. از آنجا که مالیات بر ارزش افزوده یک مالیات ملی است ، مهم نیست که ملک کجا باشد(به جز Canaries که نسخه مالیات بر ارزش افزوده خود را دارند).

در حال حاضر ۱۰ درصد برای املاک مسکونی (ویلا ، آپارتمان و غیره) و ۲۱ درصد برای خریدهای تجاری و زمین در اسپانیا است. IGIC (Impuesto General Indirecto Canario) مالیات غیر مستقیم عمومی جزایر قناری بر خانه های جدید است. در حال حاضر ۴.۵ درصد است.


Properties
1
Footer Contact Bar Image