هزینه سرمایه گذاری در املاک در انگلستان چقدر است؟

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

هزینه سرمایه گذاری در املاک در انگلستان چقدر است؟

برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ، داشتن اطلاعات دقیق در مورد فرآیندهای مختلف ضروری است. بسیاری از عوامل موثر بر روند، مانند شرکت های املاک و هزینه ها ، از کشوری به کشور دیگر متفاوت است. کسانی که می خواهند در املاک و مستغلات در انگلستان سرمایه گذاری کنند باید قبل از سرمایه گذاری هزینه های خرید ملک را بدانند. در این مقاله هزینه های سرمایه گذاری در املاک در انگلستان را توضیح دادیم.

سپرده

هنگام خرید ملک ، مبلغ سپرده به عنوان پیش پرداخت به فروشنده داده می شود. بسته به توافق ممکن است نرخ سپرده بین ۵ تا ۲۰ درصد از قیمت فروش متفاوت باشد. این هزینه در هنگام خرید از کل قیمت اخذ می شود.

تمبر مالیاتی

 Stamp Duty مالیاتی است که باید هنگام خرید خانه یا زمین در انگلستان یا ایرلند شمالی با قیمت مشخص بپردازید. اگر مبلغی که برای ملک پرداخت می کنید کمتر از ۵۰۰.۰۰۰ پوند باشد ، تمبر نمی پردازید. اگر در حال خرید ملک اضافی هستید ، باید ۳ درصد اضافی مالیات تمبر بپردازید.

هزینه ارزش گذاری

هزینه ارزیابی عبارت است از ارزیابی ارزش خانه شما توسط یک ارزیاب حرفه ای. برای تأمین هزینه تهیه گزارش ارزیابی ، هزینه ارزش گذاری پرداخت می شود.

هزینه نظرسنجی

برای بررسی وضعیت و ارزش ساختمان ، بررسی هزینه می شود.

هزینه های حقوقی

هنگام خرید یا فروش خانه در انگلستان ، باید یک وکیل را برای رسیدگی به امور حقوقی استخدام کنید. شما باید برای مراحل خاص هزینه ها را به وکیل پرداخت کنید.

هزینه های نمایندگی املاک

بسته به نوع قرارداد شما با آژانس املاک و مستغلات ، معمولاً نمایندگان املاک هزینه ای از ۰.۷۵ درصد تا ۳.۰ درصد مالیات بر ارزش افزوده از قیمت فروش توافق شده را دریافت می کنند.


Properties
1
Footer Contact Bar Image