آنچه هنگام خرید ملک در کانادا باید بدانید

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

آنچه هنگام خرید ملک در کانادا باید بدانید

کانادا دارای یک جامعه مهاجرتی پررونق است که با توجه به جاذبه های فراوان این کشور انتظار می رود. چه در حال لذت بردن از فضای باز عالی باشید و چه فرصت شغلی مناسبی پیدا کنید ، کانادا مکان زیبایی برای زندگی است. در اینجا آنچه ما قبل از خرید ملک در کانادا باید بدانید جمع آوری کرده ایم.

آیا خارجی ها می توانند در کانادا ملک بخرند؟

افراد غیر مقیم دارای حقوق قانونی مشابه ساکنین هستند و کانادا برای خارجیانی که به دنبال خرید ملک هستند ، تا حدی سیاست های باز ارائه می دهد. برخی ایالت ها قوانین خاصی دارند که باید رعایت شوند. قوانین مختلف بستگی به محل اقامت شما دارد. اگر مقیم نیستید ، باید برای مهاجرت اقدام کنید. قوانین نیز بر اساس ملیت شما متفاوت است. بنابراین توصیه می شود در مورد اسناد و مدارک با یک وکیل مشورت کنید.

همچنین یادآوری مالیات بر سفته غیر مقیم مفید خواهد بود. دولت انتاریو در آوریل ۲۰۱۷ مالیات بر سفته غیر مقیم (NRST) را معرفی کرد. این مالیات ۱۵ درصد برای شهروندان غیر کانادایی یا مقیم دائمی که در منطقه Golden Horseshoe بزرگ تورنتو ملک خریداری می کنند ، اعمال می شود.

چگونه بهترین ملک را بیابیم

برای یافتن ملک مناسب ، باید فردی را پیدا کنید که بازار املاک را می شناسد. استخدام نماینده املاک می تواند روند کار را آسان تر کند. در مورد ایجاد بودجه ، ممکن است بخواهید وام مسکن بگیرید. شرکت وام مسکن و مسکن کانادا به شما در تعیین بودجه کمک می کند. هنگام انتخاب بهترین ملک ، گزینه های زیادی وجود دارد. آپارتمان ها ، خانه های شهری و گزینه های جداگانه متفاوت است.

هزینه خرید خانه

هنگام خرید خانه علاوه بر وام مسکن خود ، باید هزینه های اولیه را نیز پرداخت کنید. بسته شدن هزینه ها همان چیزی است که آنها این موضوع را می نامند. هزینه های بسته معمولاً از ۱.۵ درصد تا ۴ درصد قیمت خرید خانه متغیر است. تا زمان پایان فروش ، باید این هزینه ها را بر عهده بگیرید. هزینه های کلی شامل هزینه های قانونی ، بیمه خانه ، ثبت زمین ، هزینه های تعدیل ، هزینه های بسته شدن و غیره است. 

مشوق های اولین خریدار خانه در کانادا چیست؟

اگرچه خرید خانه یکی از مهمترین خریدهای مالی است که می توانید انجام دهید ، اما راه هایی برای صرفه جویی در هزینه وجود دارد. برخی از مشوق های خرید خانه برای اولین بار در کانادا ، مانند طرح خریداران خانه (HBP) را بررسی کنید ، که به خریداران خانه اول اجازه می دهد تا مبلغ ۳۵.۰۰۰ دلار از RRSP خود برای پیش پرداخت کنند. مشوق های دیگر شامل مبلغ ۵.۰۰۰ دلار خریداران خانه ، تخفیف مسکن جدید GST/HST و بازپرداخت مالیات نقل و انتقال زمین برای بریتیش کلمبیا ، انتاریو و جزیره پرنس ادوارد است.


Properties
1
Footer Contact Bar Image