راهنمای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در استانبول: باهچلی اولر

راهنمای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در استانبول: باهچلی اولر

راهنمای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در استانبول: باهچلی اولر 

منطقه باهچلی اولردر سمت اروپایی استانبول واقع شده است. این شهر مجاور مناطق باکرکوی ، گونگورن، باجیلار، کوچکچکمهجه و زیتینبورنواست.

تاریخ  

هنگامی که فعالیتهای کشاورزی و زراعت انگور در دوران امپراتوری بیزانس زیاد بود ، باهچلی اولر و اطراف آن به عنوان هپدمون شناخته می شدند. هپدمون در مسیر ترانزیت کاروانهای نظامی بود که از روملیا به استانبول می آمدند. بسیاری از کاخ ها ، کلیساها و اقامتگاه های شاهنشاهی در اینجا ساخته شده است. به لطف زمین های وسیع ، همجواری با استانبول و آب فراوان ، به این منطقه تبدیل شد. در زلزله های بزرگ ، مردم به این منطقه گریختند و تا زمان عبور از اثرات فاجعه انگیز در اینجا ماندند. علاوه بر این ، هپدمون به دلیل همجواری با پایتخت و سواحل مرمره یکی از محبوب ترین تفریحگاه های تابستانی بود.

در دهه ۱۹۰۰، هنگامی که روابط اقتصادی با اروپا توسعه یافت ، ساخت بزرگراه های جدید با راه آهن ناکافی تسریع شد. در این بین ، یک پروژه مهم جاده ای که از شمال باهچلی اولرعبور می کرد انجام شد. مناطق مسکن و اشتغال و بسیاری از محله ها در امتداد این جاده تشکیل شده است. علاوه بر این جاده که در دهه ۱۹۶۰ ناكافی بود ، جاده جدیدی به نام E-5 از جنوب احداث شد و این جاده از جنوب باهچلی اولر را محدود كرد. وقتی کارخانه های زیادی در امتداد این جاده تأسیس شد ، این شهرک ظاهری شبیه به شهر پیدا کرد و به یک منطقه بزرگ برای استقرار تبدیل شد و باهچلی اولر امروزی ساخته شد.

در ۲۵ آگوست ۱۹۹۲ ، باهچلی اولر به یک منطقه تبدیل شد.

حمل و نقل 

منطقه باهچلی اولر، که تقریباً ۲ کیلومتر با ساحل باکرکوی فاصله دارد ، در نزدیکی بسیاری از نقاط ارتباطی مرکزی شهر واقع شده است ، بنابراین گزینه های مختلف حمل و نقل وجود دارد.

از آنجا که این منطقه بسیار نزدیک به مناطق ساحلی مانند باکرکوی ، زیتینبورنو و فاتیح است ، می توانید از کشتی پیاده شوید و در یک سفر کوتاه به باهچلی اولربرسید. اگر می خواهید از طریق دریا به باهچلی اولربروید ، می توانید از خدمات کشتی امینونو و باکرکوی استفاده کنید.

از دیگر گزینه های حمل و نقل برای رسیدن به باهچلی اولر خطوط اتوبوس ، مینی بوس ، متروبوس و مترو هستند. می توانید از خط مترو M1A Yenikapı-Atatürk Airport استفاده کنید تا مستقیماً با مترو به منطقه باهچلی اولر برسید.

زندگی اجتماعی و فرهنگی

سفرهای توریستی ، خریدها و فعالیت های فرهنگی در باهچلی اولردر انتظار شما هستند.

در باهچلی اولر، شما همیشه می توانید بسیاری از کارهای سرگرم کننده را با خانواده و دوستان خود انجام دهید. می توانید وقت خود را در مراکز خرید ، پارک ها و مناطق پیک نیک بگذرانید. علاوه بر این ، از سال ۲۰۱۴ هر ساله یک جشنواره تئاتر در این ناحیه برگزار می شود. استعدادهای جوان در جشنواره به صحنه می آیند. شما همچنین می توانید در رویدادهای فرهنگی و هنری در فرهنگسرای Cemil Meriç شرکت کنید. نمایش های مختلف تئاتر ، گفتگوها ، کنفرانس ها ، پنل ها و سمینارها و نمایش های سینما در فرهنگسرا برگزار می شود که ظرفیت ۳۵۰ نفر را دارد. علاوه بر این ، کافه ها و رستوران های با کیفیت بسیاری در باچلیلاور وجود دارد.ساختارجمعیتی 

باچلیلولر با پوشش ۵٪ از اراضی استانبول ، از نظر جمعیت یکی از مهمترین مناطق این شهر است. جمعیت این ناحیه که دارای ۱۱ محله است ، از اواسط قرن ۲۰ به طور قابل توجهی افزایش یافته و به تدریج به یک منطقه محبوب تبدیل شده است.

باهچلی اولر منطقه ای است که با مهاجرت توسعه می یابد. رشد سریع جمعیت در اثر مهاجرت از آناتولی به باچلیولر ایجاد می شود. همچنین ، مهاجران از یوگسلاوی در مناطق مختلف منطقه ساکن شده اند. مهاجران خارج از کشور (یوگسلاوی ، بلغارستان ، یونان) ۹٪ از جمعیت منطقه را تشکیل می دهند. امروز ، جمعیت این منطقه ۵۹۲.۳۷۱ نفر است.

قیمت ملک 

از آنجا که گزینه های مختلف حمل و نقل در باهچلی اولر وجود دارد ، حتی کسانی که در مناطق اطراف کار می کنند ترجیح می دهند در این منطقه اقامت کنند. به لطف فرصت های شغلی ، آموزشی و بهداشتی توسعه یافته ، جمعیت این منطقه روز به روز در حال افزایش است. بنابراین ، بخش املاک و مستغلات در اینجا به یک ابزار مهم سرمایه گذاری تبدیل شده است.

متوسط ​​قیمت هر متر مربع مسکن در منطقه باچلیلولر ۳.۸۸۰ لیر است و زمان بازگشت ۱۸ سال است. قیمت متوسط ​​یک خانه ۱۰۰ متر مربعی برای فروش در منطقه باهچلی اولر بین ۲۹۰.۹۶۶ لیر و ۴۸۴.۹۰۰ لیر است. میانگین منطقه ای برای ۱۰۰متر مربع آپارتمان اجاره ای ۱.۷۶۵ لیراست.

اگرچه بیشتر آپارتمانهای این منطقه بالای ۱۵ سال دارند ، اما آپارتمانهای لوکس و مدرنی نیز در چارچوب پروژه های مسکونی جدید در باهچلی اولرساخته شده اند.

Golden Top

پروژه Golden Top شامل ۶ بلوک است که ۳ بلوک محل اقامت و ۳دفتر است. این پروژه شامل ۴۴۱ واحد مسکونی ، ۱۲۳ دفتر و ۲۸ واحد تجاری است. محدوده آپارتمانهای محدوده پروژه از ۲۸.۵ متر مربع تا ۲۶۷ متر مربع است. این پروژه در نزدیکی فرودگاه استانبول واقع شده است. در اطراف Golden Top موسسات پزشکی ، بزرگراه ها ، مترو ، متروبوس ، مراکز خرید ، مناطق اجتماعی ، نمایشگاه های بین المللی و مراکز تجاری وجود دارد.

Golden Top با امنیت ۲۴ ساعته دارای امکانات اجتماعی ، رستوران ، کافه ، سالن ورزشی و استخر است که می توانید اوقات خوبی را در آن سپری کنید.

Zeft Bahçelievler

Zeft Bahçelievler در زمینی به مساحت ۴۴۳۲۶ متر مربع در باهچلی اولر ، یکی از مناطق مورد علاقه استانبول با فرهنگ و زندگی منحصر به فرد ساخته شده است.

در این پروژه که متشکل از ۹۰۳ اقامتگاه در ۱۰ بلوک است ، آپارتمانهای ۱ +۱ بین ۶۱ تا ۷۶ مترمربع ، آپارتمانهای ۲+۱ ۱۰۵تا ۱۷۳ مترمربع و آپارتمانهای ۴،۵ + ۱ بین ۲۱۷ تا ۲۸۹ متر مربع است. .

تراس و باغهای کف موجود در این پروژه به شما امکان می دهد طبیعت را در خانه خود احساس کنید. ساکنان Zeft Bahçelievler می توانند در مینی گلخانه ، اجاق چوبی ، فروشگاه ها و کافه ها معاشرت کنند. علاوه بر این ، این پروژه شامل زمین های بازی مختلف برای کودکان است.

Ellipse Istanbul Residences

Ellipse Istanbul Residences با پیشرفت در Basın Ekspres در تقاطع TEM E-5 - خط ساحلی یشیلکوی و Basın Ekspres ، خط Ataköy-Çobançeşme واقع شده است. پروژه Ellipse Istanbul Residences با قرارگیری در نزدیکی نقاط مرکزی زندگی جدیدی را فراهم می کند که در آن می توانید به راحتی به بیشتر مکان ها برسید. این پروژه که در زمینی به مساحت ۲۵۰.۰۰۰ مترمربع در یکی از مرکزی ترین مکانهای باهچلی اولرقرار دارد ، ۴۸۸ آپارتمان دارد. گزینه های مسکونی استودیویی ، ۱ + ۱ ، ۲ + ۱ ،۳ + ۱ و ۴ + ۱ در Ellipse Istanbul Residence Project وجود دارد. همچنین ، این پروژه شامل سونا ، سالن بدن سازی کاملاً مجهز ، استخرهای شنا و زمین های بازی است.

املاک
1