استانبول راهنمای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات: Kağıthane

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

استانبول راهنمای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات: Kağıthane

کاییتحانه منطقه ای واقع در سمت اروپایی استانبول ، همسایه ساریر از شمال ، بشیکتاش از شرق ، شیشلی از جنوب و ایوپ سلطان از غرب است. کاییتحانه یکی از قلب های مالی استانبول است که مملو از آسمان خراش ها و بسیاری از محله های طبقه بالا است. کاییتحانه یک منطقه مهم در بوروکراسی عثمانی بود ، زیرا از آن به عنوان محل استراحتگاه سلطنتی عثمانی استفاده می شد. این شهر به مزارع لاله ها ، چشمه ها و کاخ هایش مشهور بود. کاییتحانه خانه آرشیوهای بزرگ عثمانی ، دانشگاه های خصوصی با کیفیت عالی ، دفاتر و بسیاری از بناهای تاریخی است.

تاریخ

کاییتحانه تا قرن شانزدهم یک منطقه جنگلی غیرقابل سکونت بود و دارای سکونتگاه های جزئی بود. اولین سکونتگاه در این منطقه در نزدیکی رودخانه ای شروع شد که به شاخ طلایی می ریخت. این نام خود را از یک کارخانه کاغذ ویران شده نزدیک این رودخانه دریافت می کند ، زیرا کاییتحانه در ترکی به معنای واقعی کلمه "کاغذ خانه" است. سلاطین عثمانی و پسران سلطان عمدتا از کاییتحانه برای شکار حیوانات وحشی و آموزش در جنگ استفاده می کردند. با شروع افزایش جمعیت در این منطقه ، کاییتحانه به یکی از مهمترین مکانهای استانبول تبدیل شد. در آن زمان لاله ها منبع خوبی برای درآمد بودند و کاییتحانه در مزارع لاله ها شایع بود. کاییتحانه با زیبایی این مزارع مورد توجه مقامات عثمانی قرار گرفت.

بیست و هشتم چلبی ها ، محمد افندی ، کاوشگر مشهور عثمانی ، نقشه های باغ و عمارت را از سفرهای خود به پاریس آورد و آنها را با معماران عثمانی به اشتراک گذاشت. بیش از شصت کاخ و عمارت تابستانی در مدت زمان کوتاهی برای سلاطین عثمانی ساخته شده است. این ساختمانهای رنگارنگ ظاهری اصیل و درجه یک به کاییتحانه بخشیده است. کاییتحانه توانست ارزش خود را حفظ کند و تا سال ۱۷۳۰ درخشش داشته باشد. پس از شورش Patrona Halil ، عمارت ها و مزارع کاییتحانه تقریباً به طور کامل تخریب شد و کل منطقه به یک ویرانه تبدیل شد. بعد از خسارات ویرانگری که به بار آورد ، کاییتحانه برای بسیاری از ترک ها به یک جشن عادی برای جشن هادورلز تبدیل شد. بسیاری از افرادی که برای جشن گرفتن این روز خاص در بهار گرد هم آمده بودند ، تصمیم گرفتند که نیز تسویه حساب کنند. در یک زمان کوتاه ، جمعیت کاییتحانه به سرعت از مقامات دولتی به طبقات عمومی مختلف تغییر یافت. کاییتحانه در قرن بیستم ، به ویژه در دهه ۱۹۵۰ ، به یکی از مناطق صنعتی سازمان یافته (OIZ) اساسی استانبول تبدیل شد. با توسعه سریع این منطقه ، جمعیت آن در مدت زمان کوتاهی افزایش چشمگیری را شاهد بودند. با توجه به ساختار جغرافیایی خشن منطقه و پر از دامنه ها و چاله ها ، حل و فصل مسئله اصلی بود. کاییتحانه پس از ترک شیشلی در سال ۱۹۸۷ به یک منطقه مستقل تبدیل شد. از روزگار ما ، کاییتحانه پیشرفت زیادی در شهرنشینی خود می بیند و به عنوان یکی از با ارزش ترین مناطق برای سرمایه گذاری در نظر گرفته می شود.

زندگی اجتماعی و فرهنگی

کاییتحانه پر از مراکز خرید ، مراکز مالی ، دفاتر ، و همچنین مدارس ، بیمارستان ها ، باغ ها و مراکز فرهنگی است. کاییتحانه یکی از مناطقی است که موفق می شود زندگی شلوغ کاری را با زندگی خانوادگی ترکیب کند. از آنجا که این منطقه در نزدیکی مرکز استانبول واقع شده است ، دسترسی آسان به هر قسمت از شهر را فراهم می کند. به راحتی به E-5 و بزرگراه های TEM ، بسیاری از ایستگاه های IETT و ایستگاه های مترو دسترسی دارد.

ساختار جمعیتی

کاییتحانه ۴۴۸.۰۲۵ نفر جمعیت و شدت جمعیت ۲۹۸۶۸ نفر برای هر کیلومتر مربع دارد. در حالی که ۵۵.۹۹ درصد از جمعیت را بزرگسالان تشکیل می دهند ، ۳۵.۲۴ درصد آن را جوانان و ۸.۷۷ درصد را سالمندان تشکیل می دهند. ۴۵.۳۱ درصد از جمعیت متاهل و ۲۴.۵۸ ٪ از افراد مجرد هستند. ٪ ۷۲.۲۶ از افراد دارای تحصیلات ابتدایی ، میانی یا متوسطه هستند در حالی که ۱۷.۱۷ ٪ دارای تحصیلات دانشگاهی یا عالی هستند. ۶۴.۸۵٪ از جمعیت عضو گروه A و B وضعیت اقتصادی اجتماعی ترکیه (SOS) هستند ، زیرا ۳۵.۱۵ ٪ از گروه C و D هستند.


استانبول راهنمای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات: Kağıthane  image1


قیمت ملک

سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در کاییتحانه به طور مداوم در حال رشد است تا بتوانید در آن سرمایه گذاری کنید. در چهار سال گذشته ، متوسط ​​قیمت املاک برای هر متر مربع ۳۹.۱۱ ٪ افزایش داشته است. قیمت متوسط ​​برای یک ملک ۱۰۰ متر مربعی در کاییتحانه حدود ۴۶۷.۰۰۰ لیره ترکیه است. کاییتحانه نیز در رشد قیمت اجاره خود نیز همین رشد را داشت. متوسط ​​قیمت اجاره برای یک ملک ۱۰۰متر مربعی حدود ۱۸۳۷ لیره ترکیه است که در طی چهار سال ۳۵۳۷ ٪ افزایش یافته است. کاییتحانه یکی از سودآورترین مناطق برای سرمایه گذاری است زیرا نرخ بازگشت آن ۲۲ سال است.

پروژه های املاک و مستغلات

 Urban Paradise با رویکرد حداقلی خود در طراحی ، با گزینه های مختلف در انتظار شماست. این پروژه با منحصر به فرد بودن و معماری اصیل خود معنای یک خانه را دوباره تعریف می کند. Urban Paradise دارای امتیازاتی مانند اتاق های مهمان ، اتاق موسیقی ، اتاق اجتماعات ، سونا ، استخر سرپوشیده ، مرکز تناسب اندام و سالن سینما است.

در فاصله پیاده روی از خیابان معروف Büyükdere واقع شده است ، Gem Residence همراه با مکان مرکزی خود دارای مجلل های مختلفی است. این پروژه دارای معماری مدرن است و برای به حداکثر رساندن راحتی شما طراحی شده است. Gem Residence با نزدیکی به ساختمانهای مالی شلوغ مانند Sapphire استانبول و Kanyon ، پروژه ای است که نباید آن را از دست بدهید.

آوانگارد استانبول بهترین انتخاب برای شما و خانواده شما است. اگر می خواهید به بهترین نحو در کاییتحانه زندگی کنید و هماهنگی بین یک زندگی آرام و یک زندگی شلوغ کاری را مدیریت کنید ، آوانگارد در دسترس شماست. این پروژه در بزرگراه TEM ، در کنار پل فاتح سلطان محمد و ورزشگاه تورک تلکوم واقع شده است. آوانگارد استانبول با باغ های پر از زمین های سبز ، فضای باز ورزشی ، پارک ها ، زمین های بازی برای کودکان و مناطق اجتماعی یکی از بهترین ها در کاییتحانه است.


Properties
1
Footer Contact Bar Image