راهنمای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در استانبول: زیتینبورنو

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

راهنمای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در استانبول: زیتینبورنو

زیتینبورنو یکی از قدیمی ترین شهرک های استانبول است که امروز نیز ارزش مسکونی خود را حفظ می کند. زیتینبورنو ، منطقه ای از استانبول از اول سپتامبر ۱۹۵۷، با موقعیت خود به عنوان دریچه ای به سمت سایر مناطق خوب استانبول عمل می کند. زیتینبورنو در قسمتهای بیرونی شهر قدیمی تاریخی استانبول واقع شده است که با دیوارهای آن احاطه شده است. با بهبودهای اخیر و تعدادی از پروژه های جدید ، زیتینبورنو قول می دهد مکانی ارزشمندی به شما ارائه کند.

تاریخ

زیتینبورنو دارای میراث تاریخی غنی است که مربوط به دوران مشترک است. از آنجا که این شهر میزبان ویا اگناتیا ، جاده معروف روم است ، مشخص است که این شهر از نظر اقتصادی از نظر استراتژیک تحت سلطنت رومیان برخوردار بود. درست در خارج از دیوارهای اطراف شهر قدیمی قسطنطنیه واقع شده است ، دروازه های مهمی مانند قلعه یدیکوله ، دروازه توپکاپی ، دروازه بلگراد ، و درهای دیگر به زیتینبورنو باز می شوند. قدیمی ترین بنای تاریخی که مربوط به قبل از سلطنت ترکیه است ، کلیسای معروف بالیکلی یونانی است که بین سالهای ۴۵۷-۴۷۴ ساخته شده است. پس از فتح قسطنطنیه ، بسیاری از روحانیون و روحانیون رومی از اورشلیم در مناطق ساحلی زیتینبورن مستقر شدند. تقریباً سه چهارم منطقه زیتینبورنو مملو از کشیشهای اورشلیم بود. زیتینبورنو به معنای واقعی کلمه زیتون در زبان ترکی است زیرا این منطقه با باغ های زیتون پر شده بود و منظره ای عالی از دریای مرمره ارائه می داد. با گذشت سالها ، زیتینبورنو با تجربه آرامش بخشی که در دوران عثمانی ارائه می دهد ، به یکی از پربازدیدترین مکانها تبدیل می شود. در اوایل قرن نوزدهم ، زیتینبورنو با صنعت چرم درخشید که بعداً به قطب تولید پارچه در استانبول تبدیل شد. حتی اگر بیشتر صنعت چرم و نساجی به منطقه توزلا استانبول منتقل شده باشد ، زیتینبورن هنوز خانه بسیاری است. زیتینبورنو در دهه ۱۹۵۰ از آناتولی مورد مهاجرت عظیمی قرار گرفت و با افزایش سریع جمعیت ، این شهر در سال ۱۹۵۷ به یک منطقه تبدیل شد.

زندگی فرهنگی و اجتماعی

زیتینبورنو ، با ارزش گذشته و ارزش فعلی خود ، زندگی اجتماعی غنی را برای ساکنانش فراهم می کند. حتی اگر بیشتر این شهر از طبقه فقیر کارگر تشکیل شده بود ، با کسب ارزش اجتماعی و اقتصادی این منطقه ، به تدریج رفاه خانواده ها در زیتینبورنو افزایش یافت. زیتینبورنو با نزدیکی به مکانهای دیدنی تاریخی بیشمار در استانبول ، مکانی مرکزی را در اختیار شما قرار می دهد. تعداد زیادی از موزه ها ، بیمارستان ها ، دانشکده های آموزش و پرورش وجود دارد که ارزش اجتماعی و فرهنگی زیتینبورنو را افزایش می دهد. علاوه بر این ، از آنجا که بسیاری از فیلم های قدیمی در آنجا فیلمبرداری شده است ، زیتینبورنو جایگاه ویژه ای در فرهنگ پاپ ترکیه دارد.


راهنمای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در استانبول: زیتینبورنو image1


حمل و نقل

حمل و نقل در زیتینبورنو یکی از آسانترین حمل و نقل در استانبول است. زیتینبورنو در نزدیکی بزرگراه مشهور E-5 استانبول واقع شده است و ایستگاه های زیادی برای گزینه های مختلف حمل و نقل عمومی دارد. یک ایستگاه بی نظیر از مارمارای در زیتینبورنو وجود دارد که دسترسی به قسمت آسیایی استانبول را فراهم می کند و حتی به قطار دسترسی به شهرهای مختلف ترکیه نیز دسترسی دارد.

ساختار جمعیتی

زیتینبورنو 293 هزار و 574 نفر جمعیت دارد و یکی از شلوغ ترین مناطق استانبول است که برای هر کیلومتر مربع 24464 نفر تراکم دارد. تقریباً 40 درصد جمعیت زیتینبورنو جوان هستند ، در حالی که بزرگسالان 50٪ اکثریت را تشکیل می دهند. نسبت زن به مرد آن به ترتیب 51٪ به 49٪ است. وضعیت زناشویی در زیتینبورنو بالا است ، به طوری که بیش از 46٪ از جمعیت یا متاهل بوده اند و یا در مقاطعی ازدواج می کرده اند. 73٪ از جمعیت در زیتینبورنو دارای تحصیلات ابتدایی ، راهنمایی یا متوسطه و 13،49٪ تحصیلات دانشگاهی هستند. در مقایسه ، 13،51٪ از جمعیت دارای انواع مختلف آموزش هستند. اکثر زیتینبورنو دارای سطح رفاهی A و B مطابق با استانداردهای وضعیت اقتصادی اجتماعی ترکیه (SOS) هستند.

قیمت ملک

زیتینبورنو با کیفیت بیشمار یکی از با ارزش ترین مناطق استانبول برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات است. همانند ارزش فعلی خود ، زیتینبورنو با افزایش پروژه های آینده و کیفیت زندگی همچنان به ارزش خود ادامه می دهد. با چنین فرصت های ارزشمندی ، سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در پنج سال گذشته ۷۷٪ افزایش یافته است. طی سالها ، زیتینبورنو افزایش مداومی در قیمت واحد متر مربع خود نشان داده است. در طی چهار سال ، 30،83٪ افزایش یافته و انتظار می رود در آینده نزدیک نیز این کار را انجام دهد. از سال 2021 ، قیمت متوسط ​​برای املاک 100 متر مربع 469،800 لیر ترکیه است. برای مقایسه این مقدار با سالهای اخیر ، متوسط ​​قیمت 340،700 لیر ترکیه در سال 2017 ذکر شده است. اگر بخواهیم قیمت اجاره را بررسی کنیم ، بیش از 10٪ رشد خواهیم داشت. قیمت متوسط ​​اجاره برای یک ملک ۱۰۰ متر مربعی ۱۹۲۴ لیر ترکیه است. درصد بالایی از افزایش ارزش ملک وجود ندارد ، اما زیتینبورنو افزایش قابل توجهی در قیمت اجاره مشاهده کرد. زیتینبورنو مطمئناً با چنین نرخ های بالایی و رشد مداوم ، منطقه ارزشمندی برای سرمایه گذاری است. زیتینبورنو نسبت به سایر مناطق استانبول ، با زمان بازگشت ۱۹سال ، نرخ خوب استهلاک دارد.

پروژه های املاک و مستغلات

بسیاری از پروژه های تصفیه شده به عنوان دارایی های با ارزش برای آینده ارائه می شوند که کیفیت عالی را ارائه می دهند.

اگر می خواهید در محله ای دوستانه و سبز و نزدیک به بناهای تاریخی و مراکز تجاری زندگی کنید ،  Park Palace بهترین انتخاب برای شماست. واقع در قلب شهر ،  Park Palace با باغها ، استخرها ، زمین های بازی و موارد دیگر زندگی با کیفیتی را برای خانواده شما فراهم می کند.

یا ترجیح می دهید با آرامشی که دریای مرمره و میراث تاریخی Grand Mansion Istanbul برای شما فراهم می کند زندگی آرام و به دور از استرس شدید شهر داشته باشید؟ اگر می خواهید در زیرساخت های تاریخی که زیتینبورنو از آن برخوردار است زندگی رنگارنگ و غنی داشته باشید ، بهترین پروژه برای شماست.


Properties
1
Footer Contact Bar Image