ویلاهای لوکس استانبول و محدوده قیمت آنها

Why Do You Need to Buy a House in 2022?


 

خانه ی لوکس همراه با یک قیمت خوب می آید. تعجب آور نیست وقتی به همه سنگ مرمرهای درجه یک ، فرشهای ابریشمی ، طراحی های باورنکردنی ، حمام و اسپا ،لابی هتل و همه عناصر دیگری که یک خانه را کاملا لوکس می کنند ، فکر می کنید. هزینه برخی از آنها یک سکه زیبا است ، بعضی از آنها حتی فراتر از قیمت هستند ، اما همه سرمایه گذاری های رویایی تقریباً همیشه موفق هستند. به خصوص در شهری مانند استانبول ، با صفرهای زیادی درقیمت ها روبرو خواهید شد. با این وجود ، کشف ویلا های لوکس رویایی وقتی دنبال قیمت های مناسب هستید ، همچنان ممکن است. بیایید در خیره کننده ترین ویلاهای لوکس استانبول و محدوده قیمت آنها گشت بزنیم.

 


برای کسانی که دنبال قیمت مناسب هستند: زیر ۱ میلیون دلار


 

 ویلاهای سانست ولی (شروع از۵۳۰.۸۸۸ دلار)


ویلاهای لوکس استانبول و محدوده قیمت آنها image1


در بییوک چکمهجه ، جایی که طبیعت زندگی شهری را برآورده می کند ،ویلاهای Sunset Valley در میان مزارع سرسبز واقع شده است. منظره دریاچه و دریا امکانات فضای باز را همراه دارد: یک خیابان تجاری و خرید که میزبان ۱۶ فروشگاه و مناظر سرسبز مناسب برای گشت و گذار است ، هر دو با یک پالت مدیترانه ای رنگ آمیزی شده اند. درختان زیتون ، نخل ، کاج پسته و سایر گیاهان آورده شده از ایتالیا باغ های سرسبز را زینت داده و فضای بیرونی مطبوعی را ارائه می دهند. تجربه خوب زندگی ایتالیایی که فقط با قیمتی از ۵۳۰.۸۸۸ دلار تا ۷۳۷.۸۸۸ دلار فراهم میشود.ویلاهای کرال (شروع از۹۰۰.۲۹۵ دلار)


ویلاهای لوکس استانبول و محدوده قیمت آنها image2

مارینا ، منظره دریا ، استخر شنای اختصاصی ، باغ های بزرگ و یک طراحی زیبا و مدرن - ویلاهای کرال از ویژگی های اساسی ویلای لوکس برخوردار است. پروژه ویلاهای کرال که در مورد محبوب ترین افراد ثروتمند ،در بیلیکدوزو واقع شده است ، در زمینی به مساحت ۱.۲۰۰۰.۰۰۰ متر مربع ساخته شده است و زندگی راحت در محیط داخلی و خارجی را به ساکنان خود ارائه می دهد. هزینه با توجه به امکاناتی که این ویلا های رویایی ارائه می دهند قطعاً مناسب است.پس اندازی امن توصیه می شود: ۲.۴ میلیون دلار - ۹ میلیون دلارویلا لوکس معتبر (۲.۴۱۵.۰۰۰ دلار)


ویلاهای لوکس استانبول و محدوده قیمت آنها image3

بویوک چکمهجه در منطقه ای برای تعطیلات که محل سکونت مردم شهر را فراهم می کند ، دارای عمارت های مجللی است که میزبان اقشار خوب است. به همین ترتیب ، این ملک انحصاری برای کسانی که می خواهند از هیاهو و شلوغی شهر به یک پناهگاه امن فرار کنند ، یک انتخاب مناسب است. این ویلا مستقل دارای سونا ، استخر روباز ، سالن بدن سازی و باغی به مساحت ۲۰۰۰ متر مربع است. نمای بیرونی ظریف تضاد دلپذیری را با فضای داخلی اتمسفر و بوهمی ایجاد می کند.ویلاهای بسفر (شروع از ۲.۴۵۰.۰۰دلار)


ویلاهای لوکس استانبول و محدوده قیمت آنها image4

اگر کلمه "پرستیژ" به ملکی ارجاع داده شود ، آن خانه در پروژه ویلاهای بسفر خواهد بود. استخرهای شنای اختصاصی ، فضای داخلی مجلل ، چشم اندازهای بسفر ، آشپزخانه های عالی ، کمد های بزرگ اتاق راحتی و موارد دیگر که جمع شده اند تا نهایت لوکس بودن در این ویلاها را رقم بزنند. علاوه بر این ، وسایل نقلیه درجه یک مرسدس و ۲ قایق لوکس در دسترس شما در هر زمان که می خواهید سفر کنید. امکانات اجتماعی شامل استخر سرپوشیده ، سالن بدن سازی ، مرکز تناسب اندام ، اسپا ، مهد کودک و رستوران های خوب است. همه می توانند در محدوده قیمتی بین ۲.۴۵۰.۰۰۰ تا۸.۹۰۰.۰۰۰ دلار برای شما باشند.بهترین ویلا های لوکس: بالای ۲۰ میلیون دلارعمارت با نمای دریایی بسفر (۲۴.۰۰۰.۰۰۰ دلار)


ویلاهای لوکس استانبول و محدوده قیمت آنها image5

آنچه را که دیده اید فراموش کنید و در مورد ویلائی فکر کنید که می توانید در هر ۸ اتاق این عمارت باشکوه از بسفر لذت ببرید. فضای داخلی این خانه با طراحی فوق العاده بسیار قدرتمند است اما تنها آن نیست: استخر شنای اختصاصی ، سونا و حمام ترکی به مالک این ویلا لوکس ارزش و راحتی می بخشد. این عمارت که در عالی ترین محله استانبول واقع شده است مناسب پادشاهان است و نوید یک سبک زندگی فراتر از رویاهای شما را می دهد.ویلای Waterfront Bosphorus

(۲۷.۰۰۰.۰۰۰ دلار )


ویلاهای لوکس استانبول و محدوده قیمت آنها image6

کسانی که دنبال زندگی دراوج تجملات به سر می برند ، تمایل به خرید ملک بسفر دارند و این دلیل خوبی دارد. عمارتی قابل توجه و بدون شک ، این ویلا در زمینی به مساحت ۵۵۰.۰۰۰ متر مربع با استخر و اسکله واقع شده است. هر لحظه ای که در اینجا می گذرد احساس می کنید بر فراز تابلوی بزرگ بسفر شناور است و نوید تجربه ای بی نظیر و پر از تجمل را می دهد. برای خود یک قایق شخصی تهیه کنید و از آبهای جذاب بسفر که به آرامی بین دو قاره منحنی می شود لذت ببرید.Properties
1
Footer Contact Bar Image