قیمت ملک در تورنتو

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

قیمت ملک در تورنتو

از اوایل بهار امسال ، میانگین قیمت ملک و فعالیت فروش تورنتو به تدریج در حال کاهش است. از ژوئن ۲۰۲۱ تا ژوئن ۲۰۲۲ ، متوسط ​​قیمت خانه های تورنتو ماهانه ۲.۵ درصد در ماه کاهش یافت اما همچنان ۱۲.۶ درصد در سال افزایش می یابد. در ژوئیه ۲۰۲۱، بازار مسکن تورنتو نسبت به سال قبل بهتر بود و نسبت فروش به لیست جدید از ۶۱ درصد به ۷۵ درصد افزایش یافت و شهر را در بازار فروش قرار داد.

میانگین قیمت ها در تورنتو

متوسط ​​قیمت فروش در تورنتو در جولای ۲۰۲۱ ، ۱.۰۶۲.۲۵۶ دلار بود. با تقسیم بندی بر اساس طبقه بندی ، خانه های مستقل از نظر افزایش قیمت سالانه پیشرو بودند و ۲۱.۷ درصد افزایش یافت و به ۱.۴۰۵.۴۷۸ دلار در پایان سال رسید. از سوی دیگر ، خانه های مستقل با ۲۶.۴ درصد کاهش فروش نسبت به سال ، بیشترین کاهش را در فعالیت فروش مشاهده کردند. متوسط ​​قیمت خانه های نیمه مستقل سالانه ۱۲.۲ درصد رشد کرد و به ۱.۰۲۷.۸۹۵ دلار رسید ، در حالی که خانه های شهری ۲۹ درصد افزایش یافت و به ۹۵۰.۰۳۸ دلار رسید. آپارتمانهای کاندو کندترین رشد قیمت را تجربه کردند اما تنها طبقه مسکونی بودند که فروش را سالانه افزایش دادند. قیمت آپارتمان کاندو سالانه ۶ درصد افزایش یافت و به ۶۷۴.۴۹۰ دلار رسید ، در حالی که فروش آپارتمان آپارتمانی ۸.۲ درصد افزایش یافت.

نرخ وام مسکن در تورنتو

نرخ ها از پایین ترین سطح خود در سال ۲۰۲ افزایش یافته است اما در ماه های اخیر ثابت مانده است. در نیمه دوم سال ۲۰۲۲، زمانی که اولین افزایش نرخ ها پیش بینی می شود ، محیط با نرخ بهره پایین تغییر می کند. بانک مرکزی کانادا در آخرین جلسه خود در ۱۴ ژوئیه نرخ هدف خود را نزدیک به صفر حفظ کرد اما برنامه خرید اوراق قرضه خود را از ۳ میلیارد دلار به ۲ میلیارد دلار در هفته کاهش داد. بازده بیشتر اوراق قرضه ممکن است نرخ وام مسکن را افزایش دهد و تورنتو را مقرون به صرفه کند.


Properties
1
Footer Contact Bar Image