آنچه باید هنگام خرید ملک در ایالات متحده آمریکا بدانید

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

آنچه باید هنگام خرید ملک در ایالات متحده آمریکا بدانید

داشتن املاک در ایالات متحده آمریکا مزایای بسیاری دارد. چه برای اهداف سرمایه گذاری و چه برای داشتن خانه ای گرم ، داشتن یک ملک در اینجا زندگی شما را زیباتر می کند.

چه کسی می تواند خانه ای در ایالات متحده خریداری کند؟

برای خرید ملک در ایالات متحده نیازی به داشتن اجازه اقامت یا زندگی در ایالات متحده نیست. همچنین ، حتی اگر در ایالات متحده آمریکا زندگی نکنید ، می توانید رهن دریافت کنید. در صورت تحقق برخی شرایط ، موسسات اعتباری می توانند تا ۵۰٪ قیمت فروش املاک و مستغلات یا خانه ها وام مسکن را به مشتریان غیرآمریکایی ارائه دهند. برای دریافت وام مسکن ، باید یک حساب سپرده در یک بانک خصوصی در ایالات متحده آمریکا داشته باشید و حداقل ۱۰۰.۰۰۰ دلار پول نقد در این حساب داشته باشید.

خارجی ها می توانند برای سرمایه گذاری در ایالات متحده یا ویزای سرمایه گذاری EB-5 گرین کارت دریافت کنند یا برای ویزای E-1 یا ویزای سرمایه گذار E-2 اقدام کنند.

شما همچنین باید امکان پرداخت مالیات اضافی برای وام های رهنی را که برای املاک و مستغلات استفاده می کنید ، در نظر بگیرید. نرخ مالیات در هر ایالت متفاوت است.

مالیات و سایر هزینه ها هنگام خرید املاک و مستغلات در ایالات متحده آمریکا

کار با بنگاه ملکی برای خرید ملک اجباری نیست. با این حال ، یافتن یک بنگاه املاک و مستغلات که بسیاری از مراحل کار را برای شما انجام می دهد ، کار شما را آسان می کند. خارجیانی که در ایالات متحده آمریکا املاک و مستغلات خریداری می کنند نیز باید مالیات بپردازند. ایالت ها یا دولت های محلی مالیات می گیرند. معیارهای مالیاتی در هر ایالت متفاوت است. در مواردی که از وام رهنی استفاده می کنید ، مالیات همانطور که در پرداخت ماهانه وام گنجانده شده است ، دریافت می شود. اگر وام رهنی نمی گیرید و پول نقد پرداخت نمی کنید ، می توانید ماهانه یا سالانه مالیات پرداخت کنید. اگر فرد خارجی بخواهد ملک خریداری کند و در ایالات متحده آمریکا باشد ، معامله در حدود ۱ هفته انجام می شود. با این حال ، اگر خریدار خارج از ایالات متحده باشد و فروشنده درخواست معامله متفاوتی داشته باشد ، این معاملات می تواند ۲-۳ هفته طول بکشد. پس از جلسه با مشاور املاک و پر کردن فرم ، سندی نشان می دهد که پول کافی در حساب بانکی وجود دارد. سپس ودیعه ۵٪ پرداخت می شود ، معاملات انجام می شود و خانه خریداری می شود.

اگر با یک مشاور املاک صحبت کرده اید ، نیازی نیست که برای معاملات سند مالکیت در آنجا باشید. شرکت یا بنگاه املاک و مستغلات می توانند معاملات سند را انجام دهند.

روند بازرسی از خانه در ایالات متحده آمریکا

اگر می خواهید خانه ای خریداری کنید ، یک افسر حرفه ای باید قبل از خرید خانه آن را بررسی کند و گزارشی از وضعیت کلی خانه تهیه کند. به این روند بازرسی در منزل می گویند. سپس ، در طول مرحله بررسی ، یک افسر مکان دقیق ملکی را که خریداری می کنید تعیین می کند و این مکان را در سیستم ثبت می کند.

در مواردی که پول نقد پرداخت کنید ، فقط گذرنامه شما کافی است ، اما اگر می خواهید از رهن استفاده کنید ، مدارک بیشتری از شما خواسته می شود.

Properties
1
Footer Contact Bar Image