استانبول راهنمای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات: مالتپه

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

استانبول راهنمای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات: مالتپه

مالتپه یکی از بزرگترین مناطق استانبول است که در سمت آناتولی با ساحلی به دریای مرمره واقع شده است. همسایگان مالتپه در مناطق کادیکوی ، کارتال ، سانجاکتپه و آتاشهیرهمسایه هستند. این منطقه پرجمعیت ویژگی های بی شماری را فراهم می کند و یکی از بهترین مناطق برای زندگی در استانبول است. با نزدیکی به مرکز شهر ، در حال توسعه صنعت ، میراث تاریخی ، رفاه فرهنگی و اجتماعی ، محله های برنامه ریزی شده ، مالتپه هر ساله به رشد خود ادامه می دهد. همانطور که بسیاری از پیمانکاران به دنبال پروژه های روشن در این منطقه هستند ، مالتپه یک دارایی ارزشمند در سبد سرمایه گذاری بسیاری از سرمایه گذاران است.

تاریخ

مالتپه در ابتدا "Bryas" نامیده می شد. "Bryas" یک دهکده کوچک ساحلی بود که در زمان بیزانس پر از صومعه بود. از آنجا که Bryas خانه بسیاری از مقدسین و شمایل های مذهبی بود ، میزبان بسیاری از ساختارهای شاهنشاهی نیز بود. کاخی به نام "کاخ Bryas" وجود داشت که در مالتپه امروزی و در زمان کنترل بیزانس توسط اسناد اثبات شده بود ، اما چنین کاخی هرگز یافت نشد. از آنجا که بریاس دارای منابع آب غنی بود ، جمعیت به تدریج افزایش می یابد ، اما پس از زلزله ویرانگر سال ۱۵۰۹ خسارات سنگینی به آن وارد شد. مستند شده است كه سلطان عثماني مهدم فاتح در سال ۱۴۸۱ در نزديكي مالتپه درگذشت. در زمان سلطنت عثمانی ، مالتپه به تفرجگاه تابستانی افراد ثروتمندی تبدیل شد که در مرکز استانبول زندگی می کردند. ساکنان بومی عمدتا به کشاورزی و ماهیگیری در مالتپه وابسته بودند. پس از اعلام استقلال ترکیه و جمهوری ترکیه ، مالتپه از اوایل سال ۱۹۲۸ به شهرداری تبدیل شد. مالتپه از اولین شهرداری ها بود. برنامه ریزی ساخت و ساز توسط دولت ترکیه در سال ۱۹۴۵ ، به ویژه برای مالتپه انجام شد و خط قطار عبوری از این منطقه ساخته شد. در اوایل دهه ۱۹۶۰ جمعیت در مالتپه رونق گرفت و رشد آن همچنان در روزگار ما ادامه دارد.

استانبول راهنمای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات: مالتپه image1

زندگی اجتماعی و فرهنگی

مردم و شهرداری مالتپه هدفشان ایجاد یک جامعه خوش آمدگویی برای همه است. جمعیت مالتپه متنوع است ، افراد زیادی از زمینه های مختلف فرهنگی دارند. چنین تنوعی منجر به ایجاد یک محله آرام و بیمارستانی می شود. معروف است که اسارت مردم در مالتپه کاملاً محکم است زیرا بسیاری از مردم در پروژه های اجتماعی مشارکت می کنند. شهرداری مالتپه تعداد بی شماری باشگاه ورزشی ، بیمارستان ، مدرسه ، اجتماعات زنان ، مراکز نگهداری از سالمندان ، کتابخانه ها و موارد دیگر را فراهم می کند. با ساحل ۷ کیلومتری ، مالتپه یک منطقه شگفت انگیز برای زندگی است.

مالتپه با جاده مشهور E-5 تقسیم می شود که به بسیاری از مناطق آناتولی و استانبول می رسد. همچنین ، مالتپه دارای ایستگاه های قطار مارمارای است که دسترسی آسان به دورترین نقاط استانبول و همچنین شهرهای دیگر ترکیه را فراهم می کند.

ساختار جمعیتی

مالتپه ۵۱۳.۳۱۶ نفر جمعیت و تراکم جمعیت ۹.۶۸۵ نفر برای هر کیلومتر مربع دارد. در حالی که بزرگسالان ۵۵.۲۲ ٪ از جمعیت را تشکیل می دهند ، جوانان ۳۰.۵۸ ٪ از آن را تشکیل می دهند در حالی که ۱۴.۲۰ ٪ سالمندان هستند. ۴۷.۲۷ ٪ از جمعیت متاهل ، ۹.۸۹ ٪ طلاق یا بیوه و ۲۳.۷۸ ٪ مجرد هستند. سطح تحصیلات در مالتپه یکی از بالاترین سطح در استانبول است زیرا ۲۸.۰۴ ٪ از جمعیت تحصیلات دانشگاهی یا عالی دارند و ۶۲.۶۳ ٪ جمعیت تحصیلات ابتدایی ، متوسط ​​یا متوسطه را دارند. افرادی که دارای تحصیلات متوسطه هستند بیشترین ۶۲.۶۳ ٪ را تشکیل می دهند.

قیمت ملک

طی چهار سال ، متوسط ​​قیمت هر واحد مترمربع با رشد مداوم ۲۴.۵۷ ٪ افزایش یافت. از سال ۲۰۲۱ ، قیمت متوسط ​​برای املاک ۱۰۰ متر مربع ۴۷۹.۷۰۰ لیر ترکیه است. مالتپه با رشد ۱۱.۳۳ ٪ در طی چهار سال ، رشد مستمری در قیمت اجاره را نیز شاهد بود. متوسط ​​قیمت اجاره یک ملک ۱۰۰ متری در مالتپه ۱۶۰۲ لیر ترکیه است. متوسط ​​نرخ بازده در این منطقه ۲۶ سال محاسبه می شود. با چنین اعداد امیدوار کننده ، مالتپه یک منطقه خارق العاده برای سرمایه گذاری است.

پروژه های املاک و مستغلات

با مناظر آبی مسحورکننده ای که Maltepe Elixir فراهم می کند ، مسکن قبلاً هرگز با چنین امکاناتی روبرو نبوده است. واقع در قسمت ساحلی مالتپه در مرکز استانبول ، Maltepe Elixir یکی از بزرگترین پروژه ها در استانبول است. این پروژه با دسترسی آسان به بسیاری از موسسات عمومی ، بزرگراههای E-5 و TEM ، نوید زندگی با کیفیت بالا را می دهد. همچنین ، مالتپه الیکسر۱۰ دقیقه با خیابان معروف بغداد فاصله دارد.

زندگی با مناظر باشکوه دریای مرمره مملو از لوکس در اختیار شماست. خیابان پارک جید با ساختار خانوادگی و نزدیک بودن به مراکز خرید بزرگ ، یکی از تصفیه شده ترین پروژه ها در مالتپه است. خیابان پارک جید با معماری مدرن و امکانات زندگی راحت در انتظار ساکنان خود است.

هدف هارمون رزیدنس این است که از زندگی تجاری شما بهترین استفاده را ببرد و راحتی مورد نیاز شما را برای شما به ارمغان بیاورد. همجواری آن با مناطق مالی و فرودگاه شما را نجات می دهد

Properties
1
Footer Contact Bar Image