راهنمای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در استانبول: کارتال

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

راهنمای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در استانبول: کارتال

کارتال به یکی از توسعه یافته ترین مناطق استانبول در بیست سال گذشته تبدیل شد. کارتال که در سمت آناتولی شهر واقع شده است ، در یکی از بلندترین نقاط استانبول مستقر است. Kartal دارای مساحت ۴۸۰۰۰ مترمربع و ساحلی به دریای مرمره است. این منطقه با کیفیت بیشمار خود بی نظیر است. کارتال با مهاجرت گسترده ای که در دهه ۱۹۸۰ توسط خانواده های سراسر ترکیه دریافت کرد ، زمینه های مختلف اجتماعی و فرهنگی را نشان می دهد. از آنجا که ارزش کارتال با ساختار سازمان یافته خود همچنان در حال افزایش است ، این منطقه نویدبخش سرمایه گذاری است.

تاریخ

تاریخچه این منطقه را می توان در آغاز قرن ۶ جستجو کرد. اکتشافات باستان شناسی در شهرک هایی مانند سامندیرا و یاکاجیک دارای ساختارهای تاریخی گشوده شده ای است که می تواند مربوط به دوره بیزانس باشد. پس از فتح سلطان سلجوقی سلیمان بن قوتالمیش آناتولی از بیزانس بین سالهای ۱۰۸۰ و ۱۰۸۳، کارتال به عنوان مرزی بین بیزانس و ترکها تا زمان تسخیر قسطنطنیه خدمت می کرد. عثمانی ها در سال ۱۴۰۰ این سرزمین ها را فتح کردند. کارتال در زمان حکومت عثمانی مورد توجه خاصی قرار نگرفت و مردم آن بیشتر به ماهیگیری وابسته بودند. بعد از اعلام جمهوری ترکیه ، کارتال شروع به صنعتی شدن و افزایش جمعیت کرد. در سال ۱۹۴۷، کارتال به عنوان یک منطقه صنعتی سازمان یافته (OIZ) طبقه بندی شد ، در نتیجه رشد سریع آن وجود داشت. از آنجا که استقرار در این منطقه توسط خود دولت اداره می شود ، از ساختار اسکان مدون و برنامه ریزی شده ای برخوردار است. با افتتاح یک خط قطار حومه ای که در سال ۱۹۸۷از کارتال عبور می کند ، این منطقه توانست اهمیت صنعتی خود را حفظ کند. امروزه کارتال هنوز هم یکی از منتخب ترین مناطق برای زندگی در استانبول است.

راهنمای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در استانبول: کارتال image1

زندگی اجتماعی و فرهنگی

همانطور که قبلاً اشاره شد ، کارتال از نظر فرهنگی دارای زندگی متنوع و غنی است. به خصوص پس از دهه ۱۹۸۰، کارتال با جمعیت در حال رشد سریع خود به یکی از مناطق مرکزی استانبول تبدیل شد. کارتال یکی از اولین مناطقی بود که تئاترهای سینمایی خود را داشت و بیش از ده سالن سینمای باز داشت. حسن علی یوسل و مراکز فرهنگی بولنت اجویت با ترتیب دادن رویدادهای مختلف مانند تئاتر ، نمایش فیلم ، رقص های محلی ، کنسرت و موارد دیگر به عنوان بخشی حیاتی از جامعه عمل می کنند. کارتال مراکز بهداشتی بسیاری دارد و یکی از غنی ترین مراقبت های بهداشتی استانبول را ارائه می دهد. چهار بیمارستان دولتی ، سه بیمارستان خصوصی ، پنج کلینیک پلیس و ۹ مرکز بهداشت وجود دارد. کارتال با شهرنشینی سازمان یافته ، ساختار سبز و فرهنگ غنی یکی از بهترین مناطق برای زندگی در آن است.

حمل و نقل

حمل و نقل در کارتال به طور قابل توجهی در طول سال توسعه یافته است. اولین بندرگاه قابل توجه آن در سال ۱۸۵۷ ساخته شد و هنوز بندرهای بسیاری دارد که از امروز کار می کنند. کارتال تنها ۱۵ کیلومتر با فرودگاه بین المللی Sabiha Gökçen فاصله دارد. از آنجا که کارتال در نزدیکی بزرگراه E-5 است ، دسترسی آسان به بسیاری از مناطق ترکیه و استانبول را فراهم می کند. کارتال در کل چهار ایستگاه مترو و پنج ایستگاه مارمارای دارد. حمل و نقل از طریق دریا معمولاً از کارتال با کشتی هایی که به جزایر پرنس و یالووا می رسند استفاده می شود. علاوه بر این ، سواحل آن به خیابان معروف بغداد و کادیکوی نیز می رسد.

ساختار جمعیتی

کارتال به ازای هر کیلومتر مربع ۴۷۰.۶۷۶ نفر و ‍‍.۱۱.۷۶۶ نفر جمعیت دارد. ۵۴.۶۳ ٪ جمعیت بزرگسال ، ۳۲.۶۱٪ جوان و ۱۲.۷۶٪ سالخوردگان هستند. وضعیت تأهل افراد در کارتال تقریباً از آنجا که ۴۸.۶۸٪ از جمعیت متاهل هستند و ۵۱.۳۲ از جمعیت مجرد هستند. کارتال از سطح تحصیلات بالایی برخوردار است ، بطوریکه ۲۳.۵۶ ٪ از مردم دارای تحصیلات دانشگاهی یا عالی و ۴۳.۴۲ ٪ از مردم حداقل تحصیلات دبیرستانی دارند. بیشتر جمعیت در گروه B وضعیت اقتصادی اجتماعی ترکیه (SOS) هستند.

قیمت ملک

کارتال با موفقیت موفق به ارائه زندگی با کیفیت بالا برای ساکنان خود می شود. با گذشت سالها ، تقاضا برای املاک در کارتال به طور مداوم افزایش می یافت ، زیرا قیمت ها فقط بالا می رفت. طی چهار سال ، متوسط ​​قیمت هر متر مربع ۳۵.۲۴٪ افزایش یافته است. در سال ۲۰۲۱، متوسط ​​قیمت ۱۰۰ متر مربع در کارتال حدود ۴۱۸.۳۰۰ لیر ترکیه است. نرخ برآورد شده برای سرمایه گذاری در املاک در Kartal 27 سال است. کارتال نیز رشد مداومی را در قیمت املاک در اجاره مشاهده کرد. با رشد ۵.۸۲ درصدی در دو سال گذشته ، قیمت اجاره به طور متوسط ​​۱۳۰۹ لیر ترکیه است.

روژه های املاک و مستغلات

 Falcon Residence در قلب کارتال واقع شده است و امتیازات بی شماری را برای شما به ارمغان می آورد. این اقامتگاه بلند ، لذت و راحتی لازم را در زندگی برای شما به ارمغان می آورد. اقامت Falcon برای همه ساخته شده است تا به راحت ترین و لذت بخش ترین شکل زندگی کنند. Falcon Residence با چشم انداز خارق العاده خود از دریای مرمره و دسترسی به هر نقطه از شهر در انتظار مشتریان خود است.

Laila Island  قصد دارد مدرنیته را با یک محله دوستانه ترکیب کند. این پروژه با دسترسی آسان به فرودگاه ، بزرگراه و دریا در مرکز کارتال واقع شده است. جزیره لایلا یک پروژه بزرگ است که قادر به برآورده کردن هر آنچه که شما نیاز دارید. جزیره لیلا با نزدیک بودن به مدارس ، بیمارستان ها و مراکز خرید بهترین انتخاب برای شما و خانواده شما است.


Properties
1
Footer Contact Bar Image