Trem Global Logo

راهنمای سرمایه گذاری

راهنمای خرید و سرمایه گذاری املاک و مستغلات در ترکیه

ترکیه با توجه به پیشرفت چشمگیر با اقتصاد در حال توسعه خود در سال های اخیر، سرمایه گذاری در بخش های ساخت و ساز و املاک، در حال تبدیل شدن به مرکز جذب سرمایه گذاران نهادی و فردی است. در این فرآیند، این کشور فرصت‌های قابل توجهی را به سرمایه‌گذاران خارجی ارائه می‌دهد که برای اتخاذ تصمیمات سرمایه‌گذاری موفق نیاز به تسلط بر پویایی‌های محلی دارند. ما به‌عنوان تیم ترم گلوبال، به‌منظور پشتیبانی از سرمایه‌گذاران در مسائل مربوط به تملک و سرمایه‌گذاری املاک، که به شدت به عوامل داخلی و خارجی وابسته هستند و مشکلات منحصربه‌فردی دارند، با کارکنان مجرب و تحت سلطه‌ی خود، از نزدیک پیشرفت‌ها را دنبال می‌کنیم. به منظور پاسخگویی به نیازهای مشتریان خود در ترکیه و کمک به آنها برای دستیابی به نتایج موفقیت آمیز در تصمیم گیری های سرمایه گذاری، راهنمای خرید و سرمایه گذاری املاک در ترکیه را به سرمایه گذاران ارائه می دهیم، جایی که ما دانش خاص بخش را ارائه می دهیم. اطلاعات این راهنما عمومی است، نه مشاوره اجتماعی، مالیاتی یا حقوقی.

مالیات خدمات محیط زیست

کشورهای اتحادیه اروپا و OECD با هدف کاهش مصرف آنها از طریق تحمیل هزینه اضافی بر کالاها و خدمات و همچنین اطمینان از توسعه فناوری های سازگار با محیط اعمال می شود، مالیات بر محیط زیست در ترکیه به جز مالیات تمیز کردن محیط زیست وجود ندارد(ÇTV).


مالیات نظافت محیط زیست

به عنوان نوعی مالیات بر آلودگی (زباله) در ترکیه،  ÇTV  از صاحبان املاک و مستغلات به عنوان تنها نوع مالیات بر محیط زیست دریافت می شود که بطور مستقیم برای اهداف محیط زیست مصرف می شود. این مالیات طبق تعرفه مشخصی از ساختمانها، اماکن کار و ساختمانهای مشابه که در محدوده شهرداری و مناطق مجاور واقع شده اند و از خدمات نظافت محیطی شهرداری ها بهره مند می شوند، دریافت می شود. به عبارت دیگر، شرکتهای تجاری و صنعتی بر اساس نوع و اندازه تاسیسات، مالیات ثابت سالانه را پرداخت می کنند، در حالی که اقامتگاه ها مبلغ ثابتی را با قبض مصرف آب پرداخت می کنند.

در سال 2019، مالیات نظافت محیط زیست خانه ها در صورتحساب های آب منعکس می شود؛ میزان مصرف آب به عنوان 39 کوروس در شهرداری های کلانشهر و 29 کوروس در سایر شهرداری ها محاسبه می شود.


اجازه بدهید ما با شما تماس بگیریم ما به شما کمک خواهیم کرد که بهترین سرمایه گذاری را انتخاب کنید

پاسخ سریع
Phone
1
Footer Contact Bar Image