Trem Global Logo

راهنمای سرمایه گذاری

راهنمای خرید و سرمایه گذاری املاک و مستغلات در ترکیه

ترکیه با توجه به پیشرفت چشمگیر با اقتصاد در حال توسعه خود در سال های اخیر، سرمایه گذاری در بخش های ساخت و ساز و املاک، در حال تبدیل شدن به مرکز جذب سرمایه گذاران نهادی و فردی است. در این فرآیند، این کشور فرصت‌های قابل توجهی را به سرمایه‌گذاران خارجی ارائه می‌دهد که برای اتخاذ تصمیمات سرمایه‌گذاری موفق نیاز به تسلط بر پویایی‌های محلی دارند. ما به‌عنوان تیم ترم گلوبال، به‌منظور پشتیبانی از سرمایه‌گذاران در مسائل مربوط به تملک و سرمایه‌گذاری املاک، که به شدت به عوامل داخلی و خارجی وابسته هستند و مشکلات منحصربه‌فردی دارند، با کارکنان مجرب و تحت سلطه‌ی خود، از نزدیک پیشرفت‌ها را دنبال می‌کنیم. به منظور پاسخگویی به نیازهای مشتریان خود در ترکیه و کمک به آنها برای دستیابی به نتایج موفقیت آمیز در تصمیم گیری های سرمایه گذاری، راهنمای خرید و سرمایه گذاری املاک در ترکیه را به سرمایه گذاران ارائه می دهیم، جایی که ما دانش خاص بخش را ارائه می دهیم. اطلاعات این راهنما عمومی است، نه مشاوره اجتماعی، مالیاتی یا حقوقی.

مالیات بر ملک

   مالیات بر املاک

مالیات بر املاک در ترکیه به عنوان مالیات بر ثروت تلقی می شود و نشان دهنده دارایی املاک و مستغلات مانند زمین و ساختمان است. ترکیه اعطای اظهارنامه مالیات بر املاک که در عمل از جایگاه مهمی برخوردار بود را حذف کرد و ابلاغیه مالیات دهندگان در مورد املاک آنها از طریق "فرم اطلاع رسانی مالیات بر دارایی" انجام می شود. در حالی که فرم ابلاغیه شامل هویت، آدرس، سند مالکیت و اطلاعات مالیاتی مربوط به مالیات دهندگان است، هیچ اطلاعات پایه ای در مورد این فرم ارائه نمی شود. بنابراین، این فرم صلاحیت اظهارنامه را ندارد.

مقامات شهرداری با توجه به این اطلاعات، مالیات دهندگان را ارزیابی می کنند و سپس اطلاعات مندرج در این اظهارنامه ها اختیارات هر چهار سال یکبار بررسی می شود و ارزش مالیات برای سال آینده با در نظر گرفتن بررسی انجام شده محاسبه می شود.

ساختمانهایی که در قلمرو سرزمینی ترکیه واقع شده اند شامل اعمال مالیات بر املاک و مستغلات هستند. بنابراین، مودیان مالیاتی ساختمان، فقط برای ساختمانهای ترکیه مالیات می پردازند. به عبارت دیگر، ساختمانهای مالیات دهندگان در خارج از کشور تحت پوشش این مالیات نیستند. در عین حال، ساخت و سازهای ناقص در دست ساخت، ساختمان محسوب نمی شوند.

ساختمانهای تکمیل شده (آپارتمان یا محل کار) که دارای مجوز اقامت یا استفاده هستند، حتی اگر واقعاً خالی از سکنه باشند یا استفاده نشده باشند، ساختمان محسوب می شوند.

اجازه بدهید ما با شما تماس بگیریم ما به شما کمک خواهیم کرد که بهترین سرمایه گذاری را انتخاب کنید

پاسخ سریع
Phone
1
Footer Contact Bar Image