Trem Global Logo

راهنمای سرمایه گذاری

راهنمای خرید و سرمایه گذاری املاک و مستغلات در ترکیه

ترکیه با توجه به پیشرفت چشمگیر با اقتصاد در حال توسعه خود در سال های اخیر، سرمایه گذاری در بخش های ساخت و ساز و املاک، در حال تبدیل شدن به مرکز جذب سرمایه گذاران نهادی و فردی است. در این فرآیند، این کشور فرصت‌های قابل توجهی را به سرمایه‌گذاران خارجی ارائه می‌دهد که برای اتخاذ تصمیمات سرمایه‌گذاری موفق نیاز به تسلط بر پویایی‌های محلی دارند. ما به‌عنوان تیم ترم گلوبال، به‌منظور پشتیبانی از سرمایه‌گذاران در مسائل مربوط به تملک و سرمایه‌گذاری املاک، که به شدت به عوامل داخلی و خارجی وابسته هستند و مشکلات منحصربه‌فردی دارند، با کارکنان مجرب و تحت سلطه‌ی خود، از نزدیک پیشرفت‌ها را دنبال می‌کنیم. به منظور پاسخگویی به نیازهای مشتریان خود در ترکیه و کمک به آنها برای دستیابی به نتایج موفقیت آمیز در تصمیم گیری های سرمایه گذاری، راهنمای خرید و سرمایه گذاری املاک در ترکیه را به سرمایه گذاران ارائه می دهیم، جایی که ما دانش خاص بخش را ارائه می دهیم. اطلاعات این راهنما عمومی است، نه مشاوره اجتماعی، مالیاتی یا حقوقی.

معافیت درآمد سرمایه املاک و مستغلات

درآمد حاصل از اجاره ساختمانها به عنوان اقامتگاه تا سقف 5400 لیره ترکیه در طی یک سال تقویمی از مالیات درآمد برای سال 2019 معاف می باشد(4400 لیره ترکیه برای سال 2018).

کسانی که نمی توانند از معافیت درآمد سرمایه املاک و مستغلات بهره مند شوند؛ افرادی که موظفند درآمد تجاری، کشاورزی، یا حرفه ای خود را با اظهارنامه سالانه اعلام کنند، درآمد حاصل از ساختمانهای اجاره شده در خارج از خانه، افرادی که درآمد بیش از میزان معافیت دریافت کرده اند و اظهار نکرده اند یا در حال اظهار هستند، دستمزدهای به دست آمده به طور جداگانه یا با هم، صرف نظر از اینكه نیاز به اظهارنامه دارد یا خیر، مجموع درآمد ناخالص درآمد سرمایه املاك و مستغلات و سایر درآمدها به عنوان آنهایی كه بیش از مبلغ مندرج در دستمزد هستند طبقه بندی می شوند.

درآمد اجاره به دست آمده باید بیش از مبلغ معافیت باشد. در غیر این صورت، اگر درآمد اجاره به دست آمده زیر حد معافیت باشد، نیازی به اعلام درآمد با اظهارنامه مالیات بر درآمد سالانه نیست.

اجازه بدهید ما با شما تماس بگیریم ما به شما کمک خواهیم کرد که بهترین سرمایه گذاری را انتخاب کنید

پاسخ سریع
Phone
1
Footer Contact Bar Image