Trem Global Logo

راهنمای سرمایه گذاری

راهنمای خرید و سرمایه گذاری املاک و مستغلات در ترکیه

ترکیه با توجه به پیشرفت چشمگیر با اقتصاد در حال توسعه خود در سال های اخیر، سرمایه گذاری در بخش های ساخت و ساز و املاک، در حال تبدیل شدن به مرکز جذب سرمایه گذاران نهادی و فردی است. در این فرآیند، این کشور فرصت‌های قابل توجهی را به سرمایه‌گذاران خارجی ارائه می‌دهد که برای اتخاذ تصمیمات سرمایه‌گذاری موفق نیاز به تسلط بر پویایی‌های محلی دارند. ما به‌عنوان تیم ترم گلوبال، به‌منظور پشتیبانی از سرمایه‌گذاران در مسائل مربوط به تملک و سرمایه‌گذاری املاک، که به شدت به عوامل داخلی و خارجی وابسته هستند و مشکلات منحصربه‌فردی دارند، با کارکنان مجرب و تحت سلطه‌ی خود، از نزدیک پیشرفت‌ها را دنبال می‌کنیم. به منظور پاسخگویی به نیازهای مشتریان خود در ترکیه و کمک به آنها برای دستیابی به نتایج موفقیت آمیز در تصمیم گیری های سرمایه گذاری، راهنمای خرید و سرمایه گذاری املاک در ترکیه را به سرمایه گذاران ارائه می دهیم، جایی که ما دانش خاص بخش را ارائه می دهیم. اطلاعات این راهنما عمومی است، نه مشاوره اجتماعی، مالیاتی یا حقوقی.

دلایل سرمایه¬گذاری در ترکیه

ترکیه با فرصتهاي عالی براي سود دهی در سرمایه گذاري و توسعه اقتصادي همچنان توجه سرمایه گذاران خارجی را به خود جلب می نماید. یکی از جاذبه هاي مهم براي سرمایه گذاري در ترکیه و دلیل خوب براي سرمایه گذاري در این کشور این است که بعد از سرمایه گذاري فرد شانس زیادي براي گرفتن تابعیت ترکیه خواهد داشت

یکی دیگر از دلایل خوب براي سرمایه گذاري در ترکیه این است که این نوع سرمایه گذاري فرد را وارد اقتصاد پویاي این کشور مینماید. ترکیه که ترکیبی از سنت و مدرنیته است در منطقه آناتولی قرار گرفته است که در طی ادوار مختلف بزرگ ترین جمعیت هاي انسانی را در خود جاي داده است. در ترکیه امروزي هنوز هم ردپاي دوره عثمانی دیده میشود و حتی شبه جزیره قدیمی به تنهایی براي جذب گردشگران کفایت مینماید .

ترکیه بواسطه وضعیت جغرافیایی خود از اقصی نقاط جهان سرمایه گذار جذب مینماید. نزدیکی آن به مرکز صادرات انرژي و قرارگیري آن در میان مراکز تجاري جهان فرصتی بینظیر در اختیار سرمایه گذاران خارجی میگذارد. استانبول ترکیه که یکی از محبوبترین شهرهاي جهان و بندر مهم این کشور است فرصتهاي جدید کسب و کار در اختیار سرمایه گذاران میگذارد و ارزش املاك را حتی بیشتر مینماید. استانبول به عنوان شهر تجاري و پایتخت فرهنگی و سرگرمی ترکیه بواسطه موقعیت مکانی بینظیر خود در میان شهرهاي ترکیه بیشترین گردشگر را دارد.

ترکیه یکی از بزرگ ترین اقتصادهاي جهان را دارد و ثبات اقتصادي آن از آن یکی از ایده آل ترین مکانها براي سرمایه گذاري درست میسازد. املاك و مستغلات که نام خود را از بخش املاك گرفته است همچنان سرمایه گذارانی را از اروپا، ارمنستان، چین، شرق دور و خاورمیانه به سمت خود جلب مینماید و سرمایه گذاري در آن خیلی بهتر از هر کدام از کشورهاي اروپایی است .

ترکیه بعد از آلمان و ایتالیا یکی از بزرگترین صادرکنندگان در حوزه نساجی است. بورسا که به عنوان شهر پارچه و منسوجات شناخته میشود یکی از مهمترین مراکز این حوزه است. شهرهاي صنعتی و گردشگري ترکیه کمک شایانی به اقتصاد ترکیه میکنند. سواحل فیروزه اي و مشهور اژه و مدیترانه سالیانه میزبان میلیونها گردشگر هستند. اولین مکان هایی که معمولا به ذهن میآیند خلیج هاي فیروزه اي بوردو و آنتالیا هستند

در میان میلیونها گزینه براي سرمایه گذاري در ترکیه بخش املاك یکی از سوددهترین است که رضایت سرمایه گذاران را جلب می نماید. سرمایه گذاري در این بخش و فرصتهاي بی نظیري که با خود به همراه دارد باعث میشود که این بخش جذابترین بخش سرمایه گذاري در ترکیه باشد

راحتی و آسان بودن سرمایه گذاري در ترکیه یکی دیگر از دلایل سرمایه گذاري در آن است. بر طبق قانون ترکیه بعد از دریافت قباله ملک و مجوز اقامت فرد میتواند در ترکیه زندگی نماید. گرفتن مجوز اقامت در ترکیه فقط یک روز زمان میبرد. اگر تمایل داشته باشید میتوانید ملکی را اجاره نمایید. بخش املاك ترکیه بازدهی زیادي براي سرمایه گذاران دارد زیرا ارزش ملک سالیانه چند برابر میشود.

قانونی که سال پیش گذاشته شد از این قرار است که افراد بعد از خرید ملکی به ارزش 250000 دلار آمریکا میتوانند درخواست تابعیت بدهند. این قانون تمایل اتباع خارجی براي سرمایه گذاري در ترکیه را افزایش داده است.

اجازه بدهید ما با شما تماس بگیریم ما به شما کمک خواهیم کرد که بهترین سرمایه گذاری را انتخاب کنید

پاسخ سریع
Phone
1
Footer Contact Bar Image