Trem Global Logo

راهنمای سرمایه گذاری

راهنمای خرید و سرمایه گذاری املاک و مستغلات در ترکیه

ترکیه با توجه به پیشرفت چشمگیر با اقتصاد در حال توسعه خود در سال های اخیر، سرمایه گذاری در بخش های ساخت و ساز و املاک، در حال تبدیل شدن به مرکز جذب سرمایه گذاران نهادی و فردی است. در این فرآیند، این کشور فرصت‌های قابل توجهی را به سرمایه‌گذاران خارجی ارائه می‌دهد که برای اتخاذ تصمیمات سرمایه‌گذاری موفق نیاز به تسلط بر پویایی‌های محلی دارند. ما به‌عنوان تیم ترم گلوبال، به‌منظور پشتیبانی از سرمایه‌گذاران در مسائل مربوط به تملک و سرمایه‌گذاری املاک، که به شدت به عوامل داخلی و خارجی وابسته هستند و مشکلات منحصربه‌فردی دارند، با کارکنان مجرب و تحت سلطه‌ی خود، از نزدیک پیشرفت‌ها را دنبال می‌کنیم. به منظور پاسخگویی به نیازهای مشتریان خود در ترکیه و کمک به آنها برای دستیابی به نتایج موفقیت آمیز در تصمیم گیری های سرمایه گذاری، راهنمای خرید و سرمایه گذاری املاک در ترکیه را به سرمایه گذاران ارائه می دهیم، جایی که ما دانش خاص بخش را ارائه می دهیم. اطلاعات این راهنما عمومی است، نه مشاوره اجتماعی، مالیاتی یا حقوقی.

توجهات مرتبط با خریداران ملک

شخصی که طبق قانون مالیات بر املاک، ملک جدیدی را به دست می آورد، مالیات املاک را در سال نخست تملک، پرداخت نمی کند. اما تا پایان سال، مودی مالیاتی که ملک را به تملک خود درآورده است، موظف است به شهرداری که ملک در محدوده آن قرار دارد، اطلاع دهد. اگر کمتر از سه ماه تا پایان سال وجود داشته باشد، به عنوان مثال در 15 نوامبر، اگر املاک خریداری شده است، اطلاع رسانی باید ظرف سه ماه، یعنی تا 15 فوریه ارائه شود.

مودیان ملکی تنها در هنگام اتمام ساخت و ساز جدید یا در صورتی که بخشی از ساختمان قبل از پایان ساخت یا به محض شروع كار در حال استفاده است موظف به اطلاع رسانی به شهرداری هستند.

فروشندگان املاک و مستغلات ممکن است مجبور به پیگیری بدهی های گذشته ملک مانند مالیات ملک و عوارض زباله مرتبط با املاکی که بعداً می فروشند، باشند. توصیه می شود، برای جلوگیری از پیگیری مجدد مسائل مربوط فروش در تاریخ های بعد، بلافاصله پس از فروش ملک، در قالب یک عریضه اطلاعات مربوط به فروش، در اختیار شهرداری مربوطه قرار بگیرد.

اجازه بدهید ما با شما تماس بگیریم ما به شما کمک خواهیم کرد که بهترین سرمایه گذاری را انتخاب کنید

پاسخ سریع
Phone
1
Footer Contact Bar Image