Trem Global Logo

راهنمای سرمایه گذاری

راهنمای خرید و سرمایه گذاری املاک و مستغلات در ترکیه

ترکیه با توجه به پیشرفت چشمگیر با اقتصاد در حال توسعه خود در سال های اخیر، سرمایه گذاری در بخش های ساخت و ساز و املاک، در حال تبدیل شدن به مرکز جذب سرمایه گذاران نهادی و فردی است. در این فرآیند، این کشور فرصت‌های قابل توجهی را به سرمایه‌گذاران خارجی ارائه می‌دهد که برای اتخاذ تصمیمات سرمایه‌گذاری موفق نیاز به تسلط بر پویایی‌های محلی دارند. ما به‌عنوان تیم ترم گلوبال، به‌منظور پشتیبانی از سرمایه‌گذاران در مسائل مربوط به تملک و سرمایه‌گذاری املاک، که به شدت به عوامل داخلی و خارجی وابسته هستند و مشکلات منحصربه‌فردی دارند، با کارکنان مجرب و تحت سلطه‌ی خود، از نزدیک پیشرفت‌ها را دنبال می‌کنیم. به منظور پاسخگویی به نیازهای مشتریان خود در ترکیه و کمک به آنها برای دستیابی به نتایج موفقیت آمیز در تصمیم گیری های سرمایه گذاری، راهنمای خرید و سرمایه گذاری املاک در ترکیه را به سرمایه گذاران ارائه می دهیم، جایی که ما دانش خاص بخش را ارائه می دهیم. اطلاعات این راهنما عمومی است، نه مشاوره اجتماعی، مالیاتی یا حقوقی.

محاسبه مالیات بر ملک

برای محاسبه مالیات ساختمان باید اطلاعات زیر را داشته باشید:

·      ارزش واحد متر مربع زمینی که خانه یا محل کار در آن ساخته شده است و مقدار متر مربع سهم زمین،

·      هزینه متر مربع با توجه به وضعیت بتن و لاشه، سنگ تراشی یا چوب منازل و ساختمانها و کلاس ساخت و ساز،

·      نرخ مالیات اقامت و مشاغل داخل یا خارج از شهرداری کلانشهر،

·      اندازه بیرونی ساختمان،

·      کاهش هزینه نما،

·      اختلاف بخاری و آسانسور.

چندین روش برای محاسبه ارزش مالیات ساختمان وجود دارد. این روش ها عبارتند از:

·      میانگین اعداد حاصل ضرب هزینه ساخت و ساز عادی هر متر مربع در مساحت ساختمان.

·      تفاضلی که از ضرب ذکر شده در بالا بوجود می آید، در صورت وجود به تفاضل آسانسور، تاسیسات گرمایش یا تهویه مطبوع اضافه می شود. این رقم اضافی برای آسانسور 6٪ و برای گرمایش یا تهویه مطبوع 8٪ خواهد بود.·      بنابراین، سهم استهلاک مربوط به سالها و نوع ساخت و ساز از کل ارزش محاسبه شده کسر می شود.

·      پس از کسر سهم استهلاک، مقدار زمین یا سهم زمین تعیین شده با توجه به حداقل اندازه گیری ها به مقدار باقیمانده اضافه می شود.

اجازه بدهید ما با شما تماس بگیریم ما به شما کمک خواهیم کرد که بهترین سرمایه گذاری را انتخاب کنید

پاسخ سریع
Phone
1
Footer Contact Bar Image