Trem Global Logo

راهنمای سرمایه گذاری

راهنمای خرید و سرمایه گذاری املاک و مستغلات در ترکیه

ترکیه با توجه به پیشرفت چشمگیر با اقتصاد در حال توسعه خود در سال های اخیر، سرمایه گذاری در بخش های ساخت و ساز و املاک، در حال تبدیل شدن به مرکز جذب سرمایه گذاران نهادی و فردی است. در این فرآیند، این کشور فرصت‌های قابل توجهی را به سرمایه‌گذاران خارجی ارائه می‌دهد که برای اتخاذ تصمیمات سرمایه‌گذاری موفق نیاز به تسلط بر پویایی‌های محلی دارند. ما به‌عنوان تیم ترم گلوبال، به‌منظور پشتیبانی از سرمایه‌گذاران در مسائل مربوط به تملک و سرمایه‌گذاری املاک، که به شدت به عوامل داخلی و خارجی وابسته هستند و مشکلات منحصربه‌فردی دارند، با کارکنان مجرب و تحت سلطه‌ی خود، از نزدیک پیشرفت‌ها را دنبال می‌کنیم. به منظور پاسخگویی به نیازهای مشتریان خود در ترکیه و کمک به آنها برای دستیابی به نتایج موفقیت آمیز در تصمیم گیری های سرمایه گذاری، راهنمای خرید و سرمایه گذاری املاک در ترکیه را به سرمایه گذاران ارائه می دهیم، جایی که ما دانش خاص بخش را ارائه می دهیم. اطلاعات این راهنما عمومی است، نه مشاوره اجتماعی، مالیاتی یا حقوقی.

روابط خارجی ترکیه

ترکیه که عضو سازمان­های بین المللی مثل شورای اروپا، ناتو، OECD، OSCE و کشورهای جی 20 است کشوری است که با دنیای غرب عجین شده است. ترکیه عضو نشست جی 20 است که 20 کشور اقتصادی بزرگ دنیا را دور هم جمع می­نماید. قرار داشتن در یک منطقه جغرافیایی حساس، قدرت منطقه­ای بودن، داشتن تسهیلات و مرزهای ملی تقاضا برای ورود به ترکیه را افزایش داده­اند.

متعاقب مذاکراتی که از سال 2005 با اتحادیه اروپا امضا کرده است روابط ترکیه با اتحادیه بر اساس 3 اصل است. این اصول شامل: متعهد بودن به معیارهای کپنهاگ، متعهد بودن به الزامات داخلی اتحادیه اروپا و تقویت گفتان جامعه مدنی. مذاکرات بر سر عضویت کامل ترکیه در اتحادیه اروپا همچنان ادامه دارد. قوانین مرتبط با شرکت­ها، سیاست­های اقتصادی و تجاری، علوم و تحقیقات ترکیه کاملا با الزامات و قوانین اتحادیه اروپا همگام شده است. شهروندان ترکیه می توانند در صورت احراز معیارهای لازم بدون داشتن ویزا به کشورهای اتحادیه اروپا سفر کنند.

ترکیه در سال 1952 به ناتو پیوست و تبدیل به بازوی جنوب شرقی معاهده آتلانتیک شمالی (NATO) در مقابل شوروی شد. با حمایت­های دفاعی و امنیتی متحدانش توانست هویت غربی خود را تقویت نماید. ترکیه به اتحادیه اروپا کمک کرده است و در حل و فصل صلح طلبانه مناقشات بلوک شرق و غرب نقش داشته است. بر طبق فهرست گلوبال پاور از قدرتمندترین ارتش­های اتحادیه اروپا، ترکیه بعد از ایالات متحده، فرانسه و بریتانیا در رده چهارم و بالاتر از کشورهایی مثل آلمان، ایتالیا، کانادا و اسپانیا قرار دارد. ناتو در استانبول، ازمیر، کونیا، آدانا و دیاربکر پایگاه­هایی دارد.

اجازه بدهید ما با شما تماس بگیریم ما به شما کمک خواهیم کرد که بهترین سرمایه گذاری را انتخاب کنید

پاسخ سریع
Phone
1
Footer Contact Bar Image