Trem Global Logo

راهنمای سرمایه گذاری

راهنمای خرید و سرمایه گذاری املاک و مستغلات در ترکیه

ترکیه با توجه به پیشرفت چشمگیر با اقتصاد در حال توسعه خود در سال های اخیر، سرمایه گذاری در بخش های ساخت و ساز و املاک، در حال تبدیل شدن به مرکز جذب سرمایه گذاران نهادی و فردی است. در این فرآیند، این کشور فرصت‌های قابل توجهی را به سرمایه‌گذاران خارجی ارائه می‌دهد که برای اتخاذ تصمیمات سرمایه‌گذاری موفق نیاز به تسلط بر پویایی‌های محلی دارند. ما به‌عنوان تیم ترم گلوبال، به‌منظور پشتیبانی از سرمایه‌گذاران در مسائل مربوط به تملک و سرمایه‌گذاری املاک، که به شدت به عوامل داخلی و خارجی وابسته هستند و مشکلات منحصربه‌فردی دارند، با کارکنان مجرب و تحت سلطه‌ی خود، از نزدیک پیشرفت‌ها را دنبال می‌کنیم. به منظور پاسخگویی به نیازهای مشتریان خود در ترکیه و کمک به آنها برای دستیابی به نتایج موفقیت آمیز در تصمیم گیری های سرمایه گذاری، راهنمای خرید و سرمایه گذاری املاک در ترکیه را به سرمایه گذاران ارائه می دهیم، جایی که ما دانش خاص بخش را ارائه می دهیم. اطلاعات این راهنما عمومی است، نه مشاوره اجتماعی، مالیاتی یا حقوقی.

خرید و فروش مداوم املاک و مستغلات

در مورد معاملات مداوم در املاک و مستغلات، مالیات درآمد حاصل تحت عنوان افزایش ارزش محاسبه نمی شود، بلکه مالیات آن تحت عنوان سود تجاری محاسبه می شود. فروش انجام شده توسط یک سازمان تجاری، حتی اگر تنها یک فروش نیز انجام شده باشد، و اگر بیش از یک فروش بدون سازمان تجاری انجام شود (بیش از یک فروش در یک سال یا یک فروش در هر سال) به عنوان سود تجاری در نظر گرفته می شود. لازم است تا مقصدی را که برای آن انجام شده است تعیین کنید.

در این حالت، معاملات انجام شده برای اهداف سودآوری باید در محدوده سود تجاری ارزیابی شود، در حالی که معاملات انجام شده برای نیازهای شخصی یا برای حفاظت از ثروت باید در محدوده افزایش ارزش بررسی شود. در عین حال، اگر چنین سودهایی توسط یک واحد تجاری حقوق کسب شود، درآمد حاصله به عنوان درآمد مشاغل مشمول مالیات می شود. درآمد حاصل از فروش زمین خریداری و تملک شده توسط کسب و کارها به طور جزئی یا عمده در مدت 5 سال از تاریخ تصاحب که با بسته شدن و فروخته شدن در این دوره یا سالهای بعد بدست آید، به عنوان سود تجاری مشمول مالیات می شود.

اجازه بدهید ما با شما تماس بگیریم ما به شما کمک خواهیم کرد که بهترین سرمایه گذاری را انتخاب کنید

پاسخ سریع
Phone
1
Footer Contact Bar Image